Komputerowe SOS

19 kwietnia 2016 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Mistrzuniu jestem jak cholera:-)
Wykabinowalem z internetem to aby jakas rownowaga byla zalalem laptopa:przeklina:
Na szczescie mam drugiego

hehe, rozumiem radość ale żeby zaraz zalewać..........laptopa!
19 kwietnia 2016 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

hehe, rozumiem radość ale żeby zaraz zalewać..........laptopa!

Jak szalec to szalec 
26 kwietnia 2016 07:25
Od wczorajszego popołudnia nie mogę wstawić żadnego zdjęcia, wyskakuje komunikat: ,, Nie można wgrać pliku na serwer ".Ktoś ma podobną sytuację?
26 kwietnia 2016 07:29
Barbara48

Od wczorajszego popołudnia nie mogę wstawić żadnego zdjęcia, wyskakuje komunikat: ,, Nie można wgrać pliku na serwer ".Ktoś ma podobną sytuację?

Ja tak mam , piszę server niet??.Basia nie w tym temacie, mam upiec torta  na 30 urodziny, może masz przepis na jakiś kremik niestandartowy, sprawdzony?
26 kwietnia 2016 12:46
michasia

Ja tak mam , piszę server niet??.Basia nie w tym temacie, mam upiec torta  na 30 urodziny, może masz przepis na jakiś kremik niestandartowy, sprawdzony?

Nadal nie mogę wstawić zdjęć, pisze serwer nie może pobrac pliku, jestem zielona???
26 kwietnia 2016 12:58
Już pisałem Wam że zglosiłem problem programiście.
15 czerwca 2016 14:23
Pomocy,piszę z lapka męża,bo na moim od kilku dni nie mogę otworzyć Opiekunowa,stale wyskakuje komunikat,że strona o takim adresie nie istnieje.Co robić?
15 czerwca 2016 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Pomocy,piszę z lapka męża,bo na moim od kilku dni nie mogę otworzyć Opiekunowa,stale wyskakuje komunikat,że strona o takim adresie nie istnieje.Co robić?:zly komputer:

Podac prawidlowy adres strony:)
15 czerwca 2016 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Pomocy,piszę z lapka męża,bo na moim od kilku dni nie mogę otworzyć Opiekunowa,stale wyskakuje komunikat,że strona o takim adresie nie istnieje.Co robić?:zly komputer:

Spróbować otworzyć stronę na innej przeglądarce
15 czerwca 2016 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Pomocy,piszę z lapka męża,bo na moim od kilku dni nie mogę otworzyć Opiekunowa,stale wyskakuje komunikat,że strona o takim adresie nie istnieje.Co robić?:zly komputer:

Moze probowałas zdjecie w profilu zminic? Wyczysc historie w przegladarce 
15 czerwca 2016 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Moze probowałas zdjecie w profilu zminic? Wyczysc historie w przegladarce :zly komputer:

Mery, mialam taka sama sytuacje przy zmianie avatora. Wczoraj jak zmienialam znowu mi to samo sie porobilo. dobrze , ze mam 2 googl to jedno zawsze dziala. to wkurzajace, ze takie komplikacje sa tutaj ze wstawianiem wszelakich zdjec. Albo nas odlacza na dlugi czas od Opiekunkowa, albo trzeba prosic wuja toma w formie np, ifotos.pl o jasnie wstawienie zakichanego zdjecia. Admis musialby zmienic informatyka, jakich niedouczony czy co ten gosc. Nie spotkalam sie jeszcze z takimi problemami na zadnym portalu. Nawet tutaj ( super, ze to Opiekunkowo jest) musimy sie denerwowac.
02 lipca 2016 15:51
Jak zainstalowac Neta z Aldi talk-chodzi mi o Verbindungasissten Medion Mobile ?
02 lipca 2016 16:08
Kruszynka64

Jak zainstalowac Neta z Aldi talk-chodzi mi o Verbindungasissten Medion Mobile ?

Wsadzic do styka karte sim,styka podlaczyc do kompa,wylezie takie okienko,tam trzeba potwierdzic znajmosc regulaminu i zatwierdzic,samo sie zainstaluje. Pozniej bedzie chcialo kod pin ,podasz i juz.
02 lipca 2016 16:23
Dupa, wsadzilam stica ,wpisalam pin i nic..
02 lipca 2016 16:31
Kruszynka64

Dupa, wsadzilam stica ,wpisalam pin i nic..

Jak nic? program musisz miec zainstalowany skoro jest miejsce gdzie wpisujesz PIN. Rozumiem,ze doladowalas sobie karte? Jesli jest doladowana to proponuje wejsc na strone ALDI TALK i wbrac sobie pakiet,zeby cala kasa w kosmos nie uleciala.Jezeli to juz masz ustalone to wystarczy polaczyc sie z nternetem...Aaaaa...Jeszcze jedno pytanie,a karte zarejestrowalas?