Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

30 grudnia 2013 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Dzieki kochana jutro poszukam w EDECE tego , bo poprostu masakra . Najgorzej jest w kuchni , co moglam to wywalilam z zywnosci , bo byly wszedzie te robale .....W pokojach w szafach nie zauwazylam moli .

Nie wiem czy na mole kuchenne te papierki podziałają?
Na mole kuchenne najlepsze są liście laurowe. Trzeba powkładać do wszystkich puszek z żywnością (torebek): mąki, kaszy, ryżu, nawet grzybów suszonych.
30 grudnia 2013 17:41
Malgi

Nie wiem czy na mole kuchenne te papierki podziałają?
Na mole kuchenne najlepsze są liście laurowe. Trzeba powkładać do wszystkich puszek z żywnością (torebek): mąki, kaszy, ryżu, nawet grzybów suszonych.

Wiec zaopatrze sie jutro i w liscie laurowe , jakos musze sie pozbyc tego cholerstwa , bo koniec swiata z tymi molami.
30 grudnia 2013 17:47
alinka1339

Dzieki kochana jutro poszukam w EDECE tego , bo poprostu masakra . Najgorzej jest w kuchni , co moglam to wywalilam z zywnosci , bo byly wszedzie te robale .....W pokojach w szafach nie zauwazylam moli .

Jak to kupisz,to sama zauważysz,że one są bardzo długie,możesz spróbować i np 2 kawałki z całego paska wkleić taśmą klejącą w szafkach w kuchni,sama zobaczysz efekty po kilku dniach...czy masz jeszcze te mole czy nie....
 
Pewna,jesteś,że to są mole w kuchni? Może wsypałaś resztki byłki tartej z jajkiem spowrotem do bułki tartej? I wtedy masz larwy w całej kuchni...nie ma rady,musisz wszystko wywalić,bo nie wytępisz tych larw,są wszędzie...
30 grudnia 2013 18:10
ania37

Jak to kupisz,to sama zauważysz,że one są bardzo długie,możesz spróbować i np 2 kawałki z całego paska wkleić taśmą klejącą w szafkach w kuchni,sama zobaczysz efekty po kilku dniach...czy masz jeszcze te mole czy nie....
 
Pewna,jesteś,że to są mole w kuchni? Może wsypałaś resztki byłki tartej z jajkiem spowrotem do bułki tartej? I wtedy masz larwy w całej kuchni...nie ma rady,musisz wszystko wywalić,bo nie wytępisz tych larw,są wszędzie...

Raczej jestem pewna , ze to sa mole . Nawet juz larwy czy gasienicce chodza w kuchni po suficie ffuuujjjj .
30 grudnia 2013 19:29
alinka1339

Dzieki kochana jutro poszukam w EDECE tego , bo poprostu masakra . Najgorzej jest w kuchni , co moglam to wywalilam z zywnosci , bo byly wszedzie te robale .....W pokojach w szafach nie zauwazylam moli .

Ja to miałam,to są mole spożywcze a w szafach w ubraniach sa inne ,te spożywcze mają kolor brązowy,a te w szafach co jedzą wełnę szare.Ja kupiłam te paski o których piszą dziewczyny u mnie podziałały ale na nich było i masa.a pojdły mi panierkę i zioła,teraz mam te paski ale sa czyste także ich wytępiłam
02 stycznia 2014 11:30
ania37

Benzyna destylowana

Dzięki! :)
16 czerwca 2014 18:30
Sól odstrasza ,ale nie wytępia.
16 czerwca 2014 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Zrób ścieżkę na całej długości nie wejdą,ale wytepisz tylko środkiem.
16 czerwca 2014 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea ja kiedyś miałam mrówki w domu i zanim kupiłam preparat to obok miejsca gdzie wyłaziły rozlałam miód i poskutkowało przykleiło sie ich tam trochę
 
16 czerwca 2014 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Cynamon posyp wokół tego gniazdka,gdzie widzisz mrówki....Wyniosą sie i juz nie wrócą= sprawdzoby sposób .
20 czerwca 2014 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gliceryna jest skuteczna.Na szmatkę polej glicerynę i wetrzyj w plamę, pózniej spłukaj zimną wodą.:)))) A kisz plamo !!!
20 czerwca 2014 17:27
ania37

Cynamon posyp wokół tego gniazdka,gdzie widzisz mrówki....Wyniosą sie i juz nie wrócą= sprawdzoby sposób .

czesc zgadza sie droga z cynamonu ale plus proszek do pieczenia i sto procent gwarancji!!!!!!!
20 czerwca 2014 17:29
Andrea ta mieszanka cynamonu i proszku do pieczenia cala dlugosc progu posyp!!!!
20 czerwca 2014 19:43 / 4 osobom podoba się ten post
Na wszystkie plamy mam jeden sposób. Na plamę nalewam płynu do naczyń i trę, aż plama zejdzie. BEZ WODY !!! W momencie, jak plama zetknie się z wodą - metoda nie działa!! Dlaczego - nie wiem, ale to działa.
29 września 2014 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
Nic nie napychaj :))) Posmaruj od środka spirytusem, załóż na nogi grubsze skarpety i ubierz buty, musisz w nich trochę pochodzić, mnie pomaga. Ten sposob działa, ale tylko na skórzane buty, jak skóra jest ciemna można smarować denaturatem.