Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

20 listopada 2015 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

mydlo zadziala a jak nie to kup druga:-)
Bedzie ok nie martw sie

Takiej nie kupię bo to krótka seria ale sie nie martwie, szybciej mozna sie do kogos przytulić Bo juz rozpieta będzie
20 listopada 2015 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Takiej nie kupię bo to krótka seria :-) ale sie nie martwie, szybciej mozna sie do kogos przytulić Bo juz rozpieta będzie:-) :-)

jak krotka seria to nie wiem bo jak dluga to pewnie bardziej mozna rozwinac i pole razenia do zlapania przytulania wieksze
20 listopada 2015 12:41 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Co mam zrobic  , zacina mi sie zamek przy kurtce. Mam obawy ,że zacznę chodzić w rozpiętej. Czym to mozna troche poprawić , cięzko przesuwa sie po ząbkach. Macie może jakieś pomysły z praktyki ?

Ja zawsze świeczką smaruję i to działa 
20 listopada 2015 12:44 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ja zawsze świeczką smaruję i to działa :-)

No to też tak zrobię. Dziekuje a i do długich kozaków zastosuje  tak zapobiegawczo
20 listopada 2015 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Co mam zrobic  , zacina mi sie zamek przy kurtce. Mam obawy ,że zacznę chodzić w rozpiętej. Czym to mozna troche poprawić , cięzko przesuwa sie po ząbkach. Macie może jakieś pomysły z praktyki ?

Ja kiedyś miałam podobnie. Poszłam do sklepu z pasmanterią i zakupiłam samą częśc od suwaka - tą która jeździ po ząbkach. Wymieniłam, choć z dopadowaniem był przez chwilę problem. Dałam za to 6 zł i już 3 rok działa!
20 listopada 2015 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Ja kiedyś miałam podobnie. Poszłam do sklepu z pasmanterią i zakupiłam samą częśc od suwaka - tą która jeździ po ząbkach. Wymieniłam, choć z dopadowaniem był przez chwilę problem. Dałam za to 6 zł i już 3 rok działa!

Tylko,że ja na wyjeździe jestem i z przymierzaniem byłby kłopot. Bo ja pod kurtka nic nie noszę. Jest mi za gorąco nawet jak mam coś nie wielkiego
20 listopada 2015 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

mydlo zadziala a jak nie to kup druga:-)
Bedzie ok nie martw sie

Mydło w płynie też dobre jest  Albo zamek zapinany na pilota 

A serio, to lepszy od mydła byłby olej maszynowy, do maszyn do szycia taki, tez mozna w pasmanterii dostać chyba, a skuteczniejszy no i odrobina nie będzie brudzic kurtki.

20 listopada 2015 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

No to też tak zrobię. Dziekuje :-) a i do długich kozaków zastosuje  tak zapobiegawczo :-)

Dobrze żeby świeczka była ciepła, lepiej się wosk rozejdzie po ząbkach. Np. na troche można na kaloryferze położyć?
20 listopada 2015 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mydło w płynie też dobre jest :-) Albo zamek zapinany na pilota :-)

A serio, to lepszy od mydła byłby olej maszynowy, do maszyn do szycia taki, tez mozna w pasmanterii dostać chyba, a skuteczniejszy no i odrobina nie będzie brudzic kurtki.

A gdzie  pilota szukać? tu tylko listonosz przychodzi
20 listopada 2015 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

A gdzie  pilota szukać? tu tylko listonosz przychodzi :-)

No i też raczej będzie skłonny bardziej zamek rozpiąć niż zapiąć, ale jak chce, zeby lekko chodził, to niech swoje mydło przyniesie 
20 listopada 2015 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No i też raczej będzie skłonny bardziej zamek rozpiąć niż zapiąć, ale jak chce, zeby lekko chodził, to niech swoje mydło przyniesie :-)

Chyba ten olej maszynowy ma pod reką motorem przyjezdża biedak
21 listopada 2015 08:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj zamek przy kurtce "lata" . Uzyłam świeczki  przeznaczonej na wróżby andrzejkowe.  A dzisiaj wybieram sie do kina
21 listopada 2015 10:35
mleczko1

Dzisiaj zamek przy kurtce "lata" . Uzyłam świeczki  przeznaczonej na wróżby andrzejkowe.  A dzisiaj wybieram sie do kina :-)

Z dobrych rad: zrób coś ze swoim skype bo muszę Ci publicznie dziekować za paczuszkę. Doszło wczoraj, dziękuję , masz u mnie
21 listopada 2015 11:44 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

Z dobrych rad: zrób coś ze swoim skype bo muszę Ci publicznie dziekować za paczuszkę. Doszło wczoraj, dziękuję , masz u mnie:dwa piwa:

Margola , ja mam takie zdolności,że jak cos naprawie to już na wieki wieków, nikt po mnie nie poprawi.

Dobry Bóg zrobił co mógł teraz trzeba wezwać fachowca........
21 listopada 2015 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Dzisiaj zamek przy kurtce "lata" . Uzyłam świeczki  przeznaczonej na wróżby andrzejkowe.  A dzisiaj wybieram sie do kina :-)

Super, też zawsze stawiam na wosk przy zamkach i przy wróżbach