Wyłowione z sieci 1

19 lutego 2014 14:45
W tym wirze porządków nikt nie zauważył co się dzieje na Ukrainie. A żle się dzieje.
19 lutego 2014 16:20
dorotee

W tym wirze porządków nikt nie zauważył co się dzieje na Ukrainie. A żle się dzieje.

Naczytałam sie wczoraj co się tam wyrabia-jak tak dalej pójdzie to będzie wojna i rozpad Ukrainy......za blisko to nas ,za blisko....
19 lutego 2014 16:31
kasia63

Naczytałam sie wczoraj co się tam wyrabia-jak tak dalej pójdzie to będzie wojna i rozpad Ukrainy......za blisko to nas ,za blisko....

Myslisz ze u nas nie dojdzie do czegos takiego jak sie nie zmienia rzady?
19 lutego 2014 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Sówka

Myslisz ze u nas nie dojdzie do czegos takiego jak sie nie zmienia rzady?

A któż to może wiedzieć?Oby nie.Co da zmiana rządu?Nawet wybierac nie ma z kogo...Mnie iteresuje ze spraw politycznych jedno tylko -żebysmy nie weszli do strefy euro bo to dla PL nie jest korzystne w takim stanie gospodarczym jak obecnie i żebym mogła nadal za granicą spokojnie zarabiać.Reszta wlaściwie mi wisi i dynda jeśli chodzi o politykę.I tak nie mam na to wpływu żadnego....
19 lutego 2014 16:59
kasia63

Naczytałam sie wczoraj co się tam wyrabia-jak tak dalej pójdzie to będzie wojna i rozpad Ukrainy......za blisko to nas ,za blisko....

No za blisko i do tego "łopozycja" chciałaby Ukrainy aż po Łancut???   http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140131/PRZEMYSL/140139956
19 lutego 2014 17:18
Czytam cały czas aktualnosci-blokują przejście graniczne w Korczowej,zamieszki się rozprzestrzeniają.Ruskie są mocno nieprzewidywalne ,diabli wiedza czego sie po nich spodziewać mozna.Źle to wyglada.Polacy mieszkający w Kijowie wypowiadaja sie ,ze jest "jak na wojnie"
19 lutego 2014 17:22
kasia63

Czytam cały czas aktualnosci-blokują przejście graniczne w Korczowej,zamieszki się rozprzestrzeniają.Ruskie są mocno nieprzewidywalne ,diabli wiedza czego sie po nich spodziewać mozna.Źle to wyglada.Polacy mieszkający w Kijowie wypowiadaja sie ,ze jest "jak na wojnie"

Tu w niemieckim radio mowili,ze Putin chcial przeczekac Soczi,ale Ukraincy go wyprzedzili z rozroba.
19 lutego 2014 19:54
Ciekawe co z tego wyniknie. Oby nie spełzło na niczym.
20 lutego 2014 15:28
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,105806,11108534,10_najbardziej_depresyjnych_zawodow.html
20 lutego 2014 15:54
barbarella

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,105806,11108534,10_najbardziej_depresyjnych_zawodow.html

Zawód,który wykonujemy na pewno należy do obciążających psychicznie.Ja sobie nawet nie zdawałam sprawy,jak bardzo potrzebny był mi przedłużony urlop.Po miesiącu pobytu w domu,dopiero zaczęłam spać normalnie.
20 lutego 2014 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Zawód,który wykonujemy na pewno należy do obciążających psychicznie.Ja sobie nawet nie zdawałam sprawy,jak bardzo potrzebny był mi przedłużony urlop.Po miesiącu pobytu w domu,dopiero zaczęłam spać normalnie.

Ja juz pisałam, że po powrocie potrzebuję tygodnia-dwóch żeby się wyciszyć. Siedzę wtedy w domu i chłonę ściany i swoje zapachy itd. itp. 
20 lutego 2014 16:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja juz pisałam, że po powrocie potrzebuję tygodnia-dwóch żeby się wyciszyć. Siedzę wtedy w domu i chłonę ściany i swoje zapachy itd. itp. 

U mnie tym razem ten proces się wydłużył.Dużą ulgę przyniosła mi rezygnacja z poprzedniej szteli.Jakbym miała tam wracać to na bank bym sfiksowała.
20 lutego 2014 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie tym razem ten proces się wydłużył.Dużą ulgę przyniosła mi rezygnacja z poprzedniej szteli.Jakbym miała tam wracać to na bank bym sfiksowała.

Bo w  naszym fachu nie powinno się długo w jednym miejscu siedzieć. "Długo" dla każdego jest indywidualną sprawą ale zmiany odświeżają, pozwalają zdystansować się ( o ie to możliwe w tej pracy ).