Podziękowajki

12 września 2015 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Ivanilko jak chcesz to mogę poesłać trochę. Pytałam kto chce i wysłałam zainteresowanym. Może nie widziałaś mojego "ogłoszenia"? :-)

Wstengo ją też jestem chętna na książki.Proszę podeślij m też. Ja wprawdzie mam też,ale tylko te które krążą między nami opiekunkami.Od Kiki dostałam też .Dziękuję bardzo Kilka 1.
12 września 2015 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Chciałam podziękować Kice za książki,które podesłała mi na pocztę. Nie sądziłam,że ktoś może zadawać sobie trud i przesyłać książki komuś,z kim nie rozmawia prywatnie,z kim nawet na forum nie rozmawia zbyt często. Kika,jesteś bardzo uczynną osobą,bardzo dziękuję Ci za 2 pliki z ksiązkami :przytula:

Chetnie uczynione:)
Nie zawsze sa to brylanty ale da sie cos z tego wybrac. 
Wybieram ksiazki z "Lubimy czytac" no i... niestety 7/10 recenzji wg mnie... jest nietrafionych:(
Dziekuje za mile slowa:)  i dobrej nocy zycze:)
12 września 2015 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Obiecuję się poprawić i pamiętać o Tobie, moja koleżanko. :-)

Och Wstengo .Nawet nie wiedziałam,że nie jesteśmy zaprzyjażnione.Miło mi za Twoje zaproszenie.
12 września 2015 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Chetnie uczynione:)
Nie zawsze sa to brylanty ale da sie cos z tego wybrac. 
Wybieram ksiazki z "Lubimy czytac" no i... niestety 7/10 recenzji wg mnie... jest nietrafionych:(
Dziekuje za mile slowa:)  i dobrej nocy zycze:)

Kika mam takie pytanie .Może znasz Hanię Mataninę z Piły.Przepadły mi wszystkie numery z telefonu i Hani też.Ją wiem ,że Piłą to duże miasto ,ale może.??
12 września 2015 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Och Wstengo .Nawet nie wiedziałam,że nie jesteśmy zaprzyjażnione.Miło mi za Twoje zaproszenie.

Mnie też miło Nadrobione zaniedbanie przy okazji. I zajrzyj na pocztę
13 września 2015 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Mnie też miło :-) Nadrobione zaniedbanie przy okazji. I zajrzyj na pocztę :tanczy:

Mówisz,masz .!!Dziękuję bardzo.Szybki Bill z Ciebie .Jeszcze raz dzięki.
13 września 2015 10:04 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Ewciu szczęsliwej podróży i cudownych chwili z Najbliższymi!!!

Szczęśliwego dotarcia do domku 
13 września 2015 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Mnie też miło :-) Nadrobione zaniedbanie przy okazji. I zajrzyj na pocztę :tanczy:

Wyslałam @ ,ale piszę z tableta ,więc często mam kłopoty z pocztą.Prawdopodobnie mój czytnik nie ma swojego ID ,bo mam zwykłego Larka,a te nie mają połączenia z internetem.Jeszcze raz Dziękuję bardzo za wysłane pozycję.Miłego dnia życzę Ci Wstengo.
16 grudnia 2015 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję Kasiu63
16 grudnia 2015 20:38 / 9 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wszystkim za miło spędzony czas na wygnaniu. Witam się z Pl, ale jeszcze nie z domku.Życzę spokojnej pracy i super wypoczynku, za tych kórzy podczas Świąt na posterunku lamkę szampana wychylę i kolędę odśpiewam.
16 grudnia 2015 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
Michalinka

Dziękuję Wszystkim za miło spędzony czas na wygnaniu. Witam się z Pl, ale jeszcze nie z domku.Życzę spokojnej pracy i super wypoczynku, za tych kórzy podczas Świąt na posterunku lamkę szampana wychylę i kolędę odśpiewam. :przytula:

Michalinko , wypoczywaj a z obietnicami uwazaj:))) zobacz ilu nas tu zostaje, marnie to widze
16 grudnia 2015 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Michalinko , wypoczywaj a z obietnicami uwazaj:))) zobacz ilu nas tu zostaje, marnie to widze:-)

Leni 1- za Wszystkich, wszystko powyżej to dla mnie dawka trująca
16 grudnia 2015 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Leni :-) 1- za Wszystkich, wszystko powyżej to dla mnie dawka trująca :lol1:

a ja sie juz martwilam o Twoja watrobke ja swoje wypije, zaoszczedze Cie , mam tydzien wolnego od Wigilii do Nowego Roku
16 grudnia 2015 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
leni

:-)a ja sie juz martwilam o Twoja watrobke:aniolki: ja swoje wypije, zaoszczedze Cie , mam tydzien wolnego od Wigilii do Nowego Roku

Dzięki dobra kobieto, że można na Ciebie liczyć
17 grudnia 2015 18:23 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Leni :-) 1- za Wszystkich, wszystko powyżej to dla mnie dawka trująca :lol1:

co cie nie zabije to cie wzmocni