Podziękowajki

02 lutego 2016 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe.Chyba takie zyczenia otrzymalem :-) Jestem na sticku wiec nie mam zdrowia sprawdzac:-)
Jak te 16 lat zlecialo:lol1:

Jeszcze 2 lata i będziemy cię po zakupy dla dorosłych mogły wysyłać
Najlepszości dla ciebie nasz Rodzynku
07 lutego 2016 12:04
Ann1967 dziekuje bardzo.
07 lutego 2016 12:06 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

Ann1967 dziekuje bardzo.:yeah:

To się cieszę,że moja  nauka nie poszła w las i mogę pomóc prawnie:)) i to co wytłumaczyłam prawnie w meilu Ciebie satysfakcjonuje i uspokoiło:))
14 lutego 2016 11:00 / 7 osobom podoba się ten post
Co to nikt za nic dziekowac od tygodnia nie musi? Kazdemu wszystko sie nalezy czy jak? To ja podziekuje za 10tys lajkow.... Uzbieralo sie Dziekuje za kazde klikniecie, bez wzgledu na to czy sie nalezalo czy nie Z moich obliczen wyszlo, ze ten 10tysieczny od Scarlet dostalam Scarlet, kawa Ci sie nalezy Bede cierpliwie wiec czekac az w moj rejon trafisz
14 lutego 2016 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Co to nikt za nic dziekowac od tygodnia nie musi? Kazdemu wszystko sie nalezy czy jak? :lol3: To ja podziekuje za 10tys lajkow.... Uzbieralo sie:-) Dziekuje za kazde klikniecie, bez wzgledu na to czy sie nalezalo czy nie:-) Z moich obliczen wyszlo, ze ten 10tysieczny od Scarlet dostalam:-) Scarlet, kawa Ci sie nalezy:-) Bede cierpliwie wiec czekac az w moj rejon trafisz:-)

Dziękuję MeryK, że mnie pochwaliła.
Tobie Moncherie dziękuję, że tutaj jesteś. 
Także dziekuję mojemu Aniołowi stróżowi, że pozwoli mi dożyć do setki.
))))
14 lutego 2016 13:17
ORIM

Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe.Chyba takie zyczenia otrzymalem :-) Jestem na sticku wiec nie mam zdrowia sprawdzac:-)
Jak te 16 lat zlecialo:lol1:

A wszystko dlatego, że piorun niecelny.
17 lutego 2016 23:23 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim  bardzo dziękuję za wsparcie i miłe  słowa po śmierci mojej PDP.
Dzięki Wam odzyskałam siłę do pracy
24 lutego 2016 18:38 / 13 osobom podoba się ten post
To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!
24 lutego 2016 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Ty też się trzymaj młodziutka.......i dbaj o siebie.......jesteś najważniejsza, pamiętaj o tym.!!!!!!!!!!
24 lutego 2016 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Trzymaj się Izanami Będzie Wszystko bardzo dobrze.::)))
24 lutego 2016 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Powodzenia Izanami.szczesliwej operacji :)
24 lutego 2016 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Izanami dużo zdrówka Ci życzę, wydobrzej i  wracaj do Nas. Wszystko będzie dobrze, Jesteś silna!!!
24 lutego 2016 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Izanami szerokiej drogi a po operacji regeneracja i wracaj do nas
24 lutego 2016 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dziekuję kasi63 i Lili za wsparcie na skype oraz pozostałym opiekunkowie24
24 lutego 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i szczęśliwej operacji.
Odzywaj sie jak najczęściej i powodzenia.