Podziękowajki

30 marca 2016 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Tak Was dużo wyjeżdza, że się rozpędzam i na zaś piszę, Jeszcze raz napiszę .Dzięki
30 marca 2016 18:18 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Jedź, jedź bo w domu robota odłogiem leży :-)

A u mnie to sie skończyło... Może dlatego, że trudno odkładać na 3 i 4 m-ce
30 marca 2016 18:28
Marta

Podobnie jak Berdi,dziękuję za wspólny czas ,tylu tu jest ciekawych ludzi
Jeśli kogoś uraziłam ostrym jęzorem to o wybaczenie proszę
Trzymajcie się i nie zapomnijcie o mnie;-)

Marta szerokości :) ciesz się Dareczkiem a on Tobą :) i niech cie podtuczy chudzizno :)
30 marca 2016 18:44 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Benito :-)przywołuję Cię na przyjemniejszy tok myślenia, miałam na myśli tę "robotę" :calus w reke:

Jam ciężko myśląca. Jużem zapomniała, ze i tak można. Zdecydowanie za długo jestem w de.
30 marca 2016 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Jedź, jedź bo w domu robota odłogiem leży :-)

Ale na stronie bedziecie? bo jestescie mi potrzebni ;)
30 marca 2016 18:48
teresadd

Dorotko zdrówka Źyczę.

trzymam kciuki
31 marca 2016 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

Ale na stronie bedziecie? bo jestescie mi potrzebni ;)

Ja zawsze staram się być , ale jak jestem w Polsce to jestem na forum mniej
31 marca 2016 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
Benita

Ja też.
Syndrom niezastąpionej "Matki Polki"

 Też TO  mam. Mogłybyśmy stowarzyszenie, albo inne ugrupowanie założyć
15 kwietnia 2016 06:39 / 11 osobom podoba się ten post
Dziekuje wszystkim ze jestescie ,ostatnio nasze forum troche sie zmieniło ale jest!Mało pisze wiecie o tym doskonale,ale czytam w wolnych chwilach i duchem jestem z wami ,Wiem ze nie jestem sama ,a w razie potrzeby moge liczyc na pomoc ,porade !Dziekuje ze jestescie!Wciaz sie ucze ,a nawet ostatni odkryłam ze mało umie ,no i zle chociaz o tym wiedziałam mowie tu o nauce j.niem. ale staram sie wciaz poprawiac .Miłego dnia zycze,Wytrwałosci
29 kwietnia 2016 09:47 / 8 osobom podoba się ten post
Chciałam podziękowac dwóm wspaniałym forumowym koleżankom za zaproszenie do przyjaciół : Lawendo i Teresadd - bardzo mi miło . Nawet nie wiedziałam kogo mam w tych znajomych , myślałam ,że Was od dawna mam , ale na początku jak można było dodawać to pododawałam wszystkich z którymi tu spędzam czas i jakimś cudem nie wiem czemu Was nie miałam . Zrobiło mi się bardzo miło , ze wysłałyście zaproszenie - niby mała rzecz , a bardzo cieszy - dziękuję Wam !
30 kwietnia 2016 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
Wichurko i Bieto dziekuje wam za mile popoludnie bede wspomnac to milo chociaz jedza nie do ogarniecia ale dzieki niej Was poznalam,niema zlego co by na dobre nie wyszlo
30 kwietnia 2016 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
BaskaS

Chciałam podziękowac dwóm wspaniałym forumowym koleżankom za zaproszenie do przyjaciół : Lawendo i Teresadd - bardzo mi miło . Nawet nie wiedziałam kogo mam w tych znajomych , myślałam ,że Was od dawna mam , ale na początku jak można było dodawać to pododawałam wszystkich z którymi tu spędzam czas i jakimś cudem nie wiem czemu Was nie miałam . Zrobiło mi się bardzo miło , ze wysłałyście zaproszenie - niby mała rzecz , a bardzo cieszy - dziękuję Wam ! :aniolki:

Basiu mi też miło.Dziękuję,że jesteś.
04 maja 2016 09:27 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem.....znow mam wielki dlug wdziecznosci dla Kasi63...... Kasiu kochana twoje uwagi porady sa nieocenione dzis dziekuje zes mnie na fejsa przyjela tak bym chciala sie z Toba zobaczyc moze los nas kiedys blizej umiesci.....jesli nie zapraszam do siebie.......czlowiek czasem tak sobie komplikuje zycie ze szok ale nasza Kasia zawsze ma super mysli i zlote rady KASIU DZIEKUJE...
10 maja 2016 10:21 / 11 osobom podoba się ten post
Dziękuję koleżankom i kolegom za 10 000 polubień.
W samo sedno wstrzeliła się Michalinka.
.Jestem z Wami sześć lat.Jesteście częścią mojego życia tu w De.Dziękuję .!!
10 maja 2016 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
Juz masz 10001