Podziękowajki

20 marca 2016 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
takaja

Ja też ;-)

Ja też
20 marca 2016 08:18
Brawkaa

Po południu wyjeżdżam z mojej pierwszej Stelli i chciałam się z Wami pożegnać. Miło było czytać Wasze wpisy przez 10 tygodni. Życzę Wam wszystkim miłej pracy oraz spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Pewnie wrócę na forum bo planuje kolejny wyjazd w to samo miejsce. Do zobaczenia wkrótce.:tanczy::brawo1::niech zyje:

Brawka szerokiej drogi odpoczywaj i wesołych Świąt :)
20 marca 2016 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
życie wyprzedziło historię
20 marca 2016 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też ;-)

Ja niestety też.., a miałam nadzieję, że sie wywinę ...
20 marca 2016 09:08 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Haha nie interesuje mnie Byk...ale napisał mi ładne referencje..niech pokazuje co chce, konto, 6 traktorów i 300 byków, mnie to nie rusza....moje serce biegnie gdzie indziej:)

I mądrze, bo do końca życia tak by Ci to wszystko pokazywa, jak gdyby co....
20 marca 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
20 marca 2016 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
jolars

Nie ma za co Joleczko 
21 marca 2016 10:11
A mnie za co?
21 marca 2016 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
He he ,ja juz zapomniałam:)Skleroza jaka czy co?
21 marca 2016 13:35
kasia63

He he ,ja juz zapomniałam:)Skleroza jaka czy co?

21 marca 2016 15:17
No, to nie zaśmiecam portalu. Spokojnej pracy życzę Opiekunkom i Opiekunom . Dziękuję za gościnne.
24 marca 2016 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
Wreszcie i ja napiszę w tym wdzięcznym temacie :

Dziekuje bardo wanilii ,że podzieliła sie przepisem na jabłeczną roladę .
Basi za rozpropagowanie tejże na forum.
Marcie , za pokazanie że do odważnych świat nalezy .
Sobie ,że ja popełniłam dzisiaj, ze skutkiem pozytywnym.

Fotke umieszcze na "Wypiekach" jeśli zdąrzę zrobić.
24 marca 2016 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Wreszcie i ja napiszę w tym wdzięcznym temacie :

Dziekuje bardo wanilii ,że podzieliła sie przepisem na jabłeczną roladę .
Basi za rozpropagowanie tejże na forum.
Marcie , za pokazanie że do odważnych świat nalezy .
Sobie ,że ja popełniłam dzisiaj, ze skutkiem pozytywnym.

Fotke umieszcze na "Wypiekach" jeśli zdąrzę zrobić.

Naprawdę -  z przyjemnością od pewnego czasu obserwuję to, co obserwuję. Na początku ostrożnie obserwowałam, teraz już nie muszę. :)))
Jak fajnie, dobrze i ciepło jest budować pomosty nad przepaściami - przepaściami, które czasem samemu się wykopało, czasami nie.
Jak pozytywnie jest dać komuś dobre słowo i o ile wiekszą ono ma moc niż słowo złe, niedobre, umniejszające.
Ide spać, serduszko mi puka, ale dobrze mi puka, spokojnie mi puka.
Niech się świat wali, ja zawsze będę widziała dobro w innych ( no, może poza jednym jedynym przypadkiem, kiedy to dobra nie mogę dostrzec, pomimo najszczerszych chęci).
Dobranocaś, mleczko, spokojnych i dobrych snów, wysyłam ci uśmiech. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
24 marca 2016 20:08 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda

Naprawdę -  z przyjemnością od pewnego czasu obserwuję to, co obserwuję. Na początku ostrożnie obserwowałam, teraz już nie muszę. :)))
Jak fajnie, dobrze i ciepło jest budować pomosty nad przepaściami - przepaściami, które czasem samemu się wykopało, czasami nie.
Jak pozytywnie jest dać komuś dobre słowo i o ile wiekszą ono ma moc niż słowo złe, niedobre, umniejszające.
Ide spać, serduszko mi puka, ale dobrze mi puka, spokojnie mi puka.
Niech się świat wali, ja zawsze będę widziała dobro w innych ( no, może poza jednym jedynym przypadkiem, kiedy to dobra nie mogę dostrzec, pomimo najszczerszych chęci).
Dobranocaś, mleczko, spokojnych i dobrych snów, wysyłam ci uśmiech. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No troche tym usmiechem złagodziłas sprawę. Moje wpisy nie sa złosliwe tylko trzeba umiec je czytać. Piszę tak jak widzę i jak odbieram świat, Nikomu nie pisze ,że jest głupi  i  do nikogo nie napisałam ,że uderzę go w twarz.  Nie zaczepiam ,nikogo i nie obgaduję Jesli ktos zaskarbi moja przyjażń jestem wierna do końca życia.  

A tak wogóle to juz nie chce mi sie pisać . Ale czytam , czytam. Też dobranoc
24 marca 2016 20:14 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

No troche tym usmiechem złagodziłas sprawę. Moje wpisy nie sa złosliwe tylko trzeba umiec je czytać. Piszę tak jak widzę i jak odbieram świat, Nikomu nie pisze ,że jest głupi  i  do nikogo nie napisałam ,że uderzę go w twarz.  Nie zaczepiam ,nikogo i nie obgaduję :-) Jesli ktos zaskarbi moja przyjażń jestem wierna do końca życia.  

A tak wogóle to juz nie chce mi sie pisać . Ale czytam , czytam. Też dobranoc :-)

No wiesz, łatwa też nie jesteś, sorry....ale masz to, co ja wysoko cenią w ludziach - umiesz myśleć.
Niczego łagodzić nie muszę - bo też piszę to, co uważam za stosowne i to, co chcę. Uznałam,że pozytywne zmiany wymagają pozytywnego ustosunkowania się. Może nie powinnam była.