Rodzina podopiecznej

30 stycznia 2015 21:06
nadzieja

prawda jest taka,ze niewiem jak mam to zrobic

Ty masz profil jako agencja ,a nie jako opiekunka. Wejdz na "mój profil" ,edytuj i wtedy mozesz wpisac takie dane jakie chcesz ujawnić,na końcu nie zapominij zatwierdzic zmiany.
30 stycznia 2015 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny ja na prawde jestem opiekunka,tylko niekumata przy zakladaniu konta,
30 stycznia 2015 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
A co bys chciala zeby zrobila )))))))))))
Andrea Ty coraz wiecej pokazujesz )))))))
30 stycznia 2015 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
To podpowiedz mi jak mam Ci udowodnic
30 stycznia 2015 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

To podpowiedz mi jak mam Ci udowodnic

hahahaahh
one sobie żartują, no poszukaj tam gdzieś w profilu ustawień, poszperaj....
26 września 2015 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Kiedy ja sie naucze pisać na forum czwarty raz zaczynam i idzie nie tak jak powinno.Zawsze coś nacisnę czego nie powinnam brrr


Od czego zlezy,że w jednej rodzinie czujemy sie źle a w innej dobrze.Tu gdzie obecnie jestem zaskoczyło od pierwszego spojrzenia.Teraz okazuje się,że to racja. Pierwsze wrazenie jest wazne i chyba kształtuje nasz pogląd na rodzine i  podopieczna .Warunki jakie zastajemy odbijają się na naszym podejściu do obowiązków.Tu wszystko było na medal - czysto w domu - maż podopiecznej przywitał mnie u bram - córka przyszła z szerokim usmiechem.Podopieczna po przyjeżdzie ze szpitala powitała mnie miłymi słowami i chociaż słabo widzi pomaga mi przy toalecie nie marudzi i nie woła ciągle do siebie.Ale mam jeszcze coś.Przyjechałam tu do pracy na 6 tygodni,rodzina namawia mnie na przedłuzenie pobytu.Dobrze sie sklada,bo w domu nic nie wymaga mojej obecności, mieszkam sama i mam tylko parę kwiatów doniczkowych ,ale tym zajmie sie moj kolega,ktoremu zostawiłam klucz.

Wczoraj wieczorem zaproponowali mi wyjazd do domu na 2 -3 dni, po dwoch miesiącach pracy ich autem. Zaufali mi bezgranicznie.Jestem w szoku.Jak można dac obcej osobie auto? może dowcipów o tych niemieckich autach, ktore są juz w Polsce nie słyszeli? 
26 września 2015 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Nie jesteś obca,mają twoje dane i pesel:)
Ale to miłe że pożyczyć chcą i nie będziesz się tłuc jakimś busem.
26 września 2015 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Nie jesteś obca,mają twoje dane i pesel:)
Ale to miłe że pożyczyć chcą i nie będziesz się tłuc jakimś busem.

Tak,sam dowód nic nie daje.Wiesz jak teraz jest z dokumentami ( patrz przypadek syna biety).Ja tu jestem od poniedziałku i to nie maz podopiecznej zaproponował,wiadomo że ludzie starsi sa ufni zwłaszca jak potrzebuja pomocy. To córka z zięciem przyszli z taka propozycją.To poczatek mojej roboty tutaj - zobaczymy co będzie dalej.Trafiłam do kulturalnych ludzi.A miałam odmienne zdanie na temat mieszkańców byłego DDR-u. Ale to stereotyp - doda też pisze o swoim miejscu dobrze a to tez DDR (były).
26 września 2015 08:24
No,jak jesteś przez firmę to mają twój tzw."profil" czyli dość szczegółowe dane łącznie z twoim hobby;)
26 września 2015 08:28 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

No,jak jesteś przez firmę to mają twój tzw."profil" czyli dość szczegółowe dane łącznie z twoim hobby;)

Juz pisałam, mam tygodniówki:) nie znaja mojego hobby
26 września 2015 08:50 / 4 osobom podoba się ten post
kotka

Tak,sam dowód nic nie daje.Wiesz jak teraz jest z dokumentami ( patrz przypadek syna biety).Ja tu jestem od poniedziałku i to nie maz podopiecznej zaproponował,wiadomo że ludzie starsi sa ufni zwłaszca jak potrzebuja pomocy. To córka z zięciem przyszli z taka propozycją.To poczatek mojej roboty tutaj - zobaczymy co będzie dalej.Trafiłam do kulturalnych ludzi.A miałam odmienne zdanie na temat mieszkańców byłego DDR-u. Ale to stereotyp - doda też pisze o swoim miejscu dobrze a to tez DDR (były).

Zastanawiające ,że juz po kilku dniach pobytu takie propozycje.Obys tak samo pozytywnie na koniec opisywała:)Jeśli rzeczywiscie sie zdecydujesz pozyczyc auto na mały urlop niech Ci wypiszą jakąś kartkę ,że pożyczają-przezorny zawsze ubezpieczony:):):):)
26 września 2015 08:58 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Zastanawiające ,że juz po kilku dniach pobytu takie propozycje.Obys tak samo pozytywnie na koniec opisywała:)Jeśli rzeczywiscie sie zdecydujesz pozyczyc auto na mały urlop niech Ci wypiszą jakąś kartkę ,że pożyczają-przezorny zawsze ubezpieczony:):):):)

Raczej nie skorzystam z auta. Obawiam sie, sie jest to nowiutkie VW. Tak masz racje poczekam,zobacze jak sie wspołpraca rozwinie , ale chyba  nie kamufluja się  ze swoja szczerością.
26 września 2015 11:55 / 3 osobom podoba się ten post
kotka

Raczej nie skorzystam z auta. Obawiam sie, sie jest to nowiutkie VW. Tak masz racje poczekam,zobacze jak sie wspołpraca rozwinie , ale chyba  nie kamufluja się  ze swoja szczerością.

Nowym jeżdzi się lepiej :) a z tą szczeroscia to narazie uwżaj.Po pracujesz to wyrobisz sobie zdanie na temat szczerości naszych pracodawców.Bywa różnie, czego Ci absolutnie nie życzę.
26 września 2015 14:47 / 9 osobom podoba się ten post
kotka

Raczej nie skorzystam z auta. Obawiam sie, sie jest to nowiutkie VW. Tak masz racje poczekam,zobacze jak sie wspołpraca rozwinie , ale chyba  nie kamufluja się  ze swoja szczerością.

Jak pojedziesz tym nowym autkiem do domku na blachach niemieckich to wrócisz do nich już busem....
26 września 2015 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak pojedziesz tym nowym autkiem do domku na blachach niemieckich to wrócisz do nich już busem....