Co robimy z zarobioną gotówką po przyjeździe do domu?

01 stycznia 2017 19:42
Knorr

Ale na co przepis?
Musiałek nie czytać wszystkiego, nie daję rady.
Napisz, na co chcesz, to jeśli nie zapomniałem to tu zaraz Tobie napiszę.

Robiłam kotlety jajeczne wg przepisu internetowego i to nic trudnego, a jednak były bleeeeee i to mało powiedziane  
01 stycznia 2017 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
nusia2302

jak będę miała problemy finansowe, to nieomieszkam poradzić sie Knora, na razie moje potrzeby są daleko niższe niż zgromadzony majątek, a że opiekunką jestem ... chmmmm,.....  każdy ma swoje uzasadnienie wyboru tego sposobu życia,   :-)

No tak we wszystko to nie wierz za bardzo co tu o mnie napiszą, bo ja sam w to nie wierzę ))
Bo z tego co mi wiadomo, to ze mnie taki doradca finansowy jak z koziej dupy trąba. 
01 stycznia 2017 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Robiłam kotlety jajeczne wg przepisu internetowego i to nic trudnego, a jednak były bleeeeee i to mało powiedziane :lol1: 

Ale ja dawałem już tu ten przepis. Ja robię nie z pietruszką tylko ze szczypiorem (cebulki wiosenne kupuję teraz i kroję całość) Są bardziej wyraziste w smaku.
01 stycznia 2017 19:51 / 5 osobom podoba się ten post
Czyli wydajecie kasę na kotlety jajeczne z pieruszka i szczypiorkiem
01 stycznia 2017 19:54
Barbara niepowtarzalna

Nie denerwuj się , nie przeżywaj .:aniolki:....Nusia , chorero jedna jak tak możesz forsą szastać dla rodziny ? Nie lepiej , żebyś zarobioną forsę Knorrowi przekazała ? Nusia , ciężko pracujesz i tak se lekką ręką wydajesz ? .....Słuchaj się Knorra ....to mądry człowiek jest :-) No prawie doradca finansowy :lol3:

A wiesz, że Jacsona też denerwowały kawały o Polakach?
01 stycznia 2017 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Czyli wydajecie kasę na kotlety jajeczne z pieruszka i szczypiorkiem :lol3:

Ja wydaję wyłącznie na te ze szczypiorkiem. Na te z pietruszką szkoda kasy.
01 stycznia 2017 20:03 / 7 osobom podoba się ten post
Nugatka

Z Ciebie Knorrku taka rodzina, że jak poprosiłam o przepis, to do dziś nie dałeś :lol1: :-)

Bo może potraktował Cię jak teściową...
01 stycznia 2017 20:14 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

A wiesz, że Jacsona też denerwowały kawały o Polakach?

Mnie nie obchodzi Jacson , czy Sracson . Walniesz niczym gajowy ....interesem o sosnę a później udajesz niewiniątko i....... . ....Już my " taką " tutaj mieli .....kiedyś
01 stycznia 2017 20:23 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Ja wydaję wyłącznie na te ze szczypiorkiem. Na te z pietruszką szkoda kasy.

orginalny sposób na wydanie kasy z De 
to ile trzeba tych kotletow zrobic i nie daj Boże zjeść aby przechulać wypłate ?
01 stycznia 2017 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8

Bo może potraktował Cię jak teściową... :-)

...albo teścia 
01 stycznia 2017 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

...albo teścia :-)

do tescia to sie z flaszka idzie 
01 stycznia 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

orginalny sposób na wydanie kasy z De :-)
to ile trzeba tych kotletow zrobic i nie daj Boże zjeść aby przechulać wypłate ?:-)

Nie trzeba zjeść wiele, wystarczy całą rodzinkę zaprosić i stawiać.
01 stycznia 2017 21:32
Barbara niepowtarzalna

Mnie nie obchodzi Jacson , czy Sracson . Walniesz niczym gajowy ....interesem o sosnę a później udajesz niewiniątko i....... . ....Już my " taką " tutaj mieli .....kiedyś :-)

Czyżbyś była pod czyimś wpływem???
Kiedyś to były czasy, ale to se nie wrati!
Koniec atakowania. Teraz demokracja jest. Każdemu wolno, nawet gajowemu o sosnę walić czym się jemu spodoba. 
Tak na marginesie, nie musi ciebie obchodzić Jacson, bo Sracson to nie znany jakiś, no ale co o Polsce mówią, to już Polaka obchodzić powinno.
01 stycznia 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Z Ciebie Knorrku taka rodzina, że jak poprosiłam o przepis, to do dziś nie dałeś :lol1: :-)

Idź do przepisów. Mnie one smakują, ale bardzo rzadko je robię. 
01 stycznia 2017 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
Kasę to najlepiej jest dobrze zainwestować,lokata, konta, obligacje, pap.wartościowe.../jeśli ktoś chce się wzbogacić/ Pieniądze lubią ciszę. Albo można zwyczajnie wydać na przyjemności tudzież potrzeby. Ot tak po prostu.Jakkolwiek by zrobić to one i tak zawsze cieszą