To oglądam za granicą 1

18 sierpnia 2016 16:10
MartynaM

Oglądam teraz serial - The 100

Ale polecam też Quantico, bardzo fajny :) jeśli ktoś lubi

O czym jest "Quantico" ?
18 sierpnia 2016 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
O osobach będących szkoleni na agentów FBI, po czym są wmanewrowani w atak terrorystyczny
22 sierpnia 2016 15:23
MartynaM

O osobach będących szkoleni na agentów FBI, po czym są wmanewrowani w atak terrorystyczny

Kurcze to muszę kiedyś obejrzeć
22 sierpnia 2016 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ani w Niemczech, ani tutaj nie oglądam żadnej telewizji, filmów. Codziennie "przelecę" w internecie jakieś wiadomości.Moja mamusia wie o tym, że ja nie śledzę, co dzieje sie na świecie i zdaje mi dokładne relacje, podczas naszych rozmów telefonicznych.Wczoraj np zadzwoniła , żeby mi powiedzieć, że jest zniesmaczona,jest jej smutno, bo polscy szczypiorniści przegrali z Niemcami. Już to kiedyś pisałam, ale powtórzę; Ona jest kochana.
29 sierpnia 2016 12:28
MartynaM

O osobach będących szkoleni na agentów FBI, po czym są wmanewrowani w atak terrorystyczny

Pewnie też się skuszę, bo brzmi ciekawie. Lubię sensacyjne o terrorystach.
29 sierpnia 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Pewnie też się skuszę, bo brzmi ciekawie. Lubię sensacyjne o terrorystach.

Warto, szczególnie że za jakiś miesiąc rusza drugi sezon. A pierwszy trzyma cały czas w napięciu. Przynajmniwj mniw tak trzymał 
29 sierpnia 2016 12:52
MartynaM

Warto, szczególnie że za jakiś miesiąc rusza drugi sezon. A pierwszy trzyma cały czas w napięciu. Przynajmniwj mniw tak trzymał 

Martyna wyjaśniła się sprawa z oglądaniem polskich filmów w De? Sama już zgłupiałam, wolno, nie wolno? Ja nic nie ściągam, ale oglądam to i owo owszem.
29 sierpnia 2016 12:55
MartynaM

Warto, szczególnie że za jakiś miesiąc rusza drugi sezon. A pierwszy trzyma cały czas w napięciu. Przynajmniwj mniw tak trzymał 

Ja polecam jeszcze "Ostatni okręt" - oglądam I sezon. Wirus zaatakował cały świat, nastapiła pandemia. Akcja serialu rozgrywa się na okręcie marynarki wojennej USA, gdzie trwają badania nad szczepionką na wirus.
29 sierpnia 2016 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Ja polecam jeszcze "Ostatni okręt" - oglądam I sezon. Wirus zaatakował cały świat, nastapiła pandemia. Akcja serialu rozgrywa się na okręcie marynarki wojennej USA, gdzie trwają badania nad szczepionką na wirus.

Ogladalam, jestem juz na trzecim sezonie i tez super.
30 sierpnia 2016 08:39 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

Ogladalam, jestem juz na trzecim sezonie i tez super.

Czyli jeszcze ponad dwa sezony przede mną Bałam się że później może się serial popsuć, bo z niektórymi tak bywa
30 sierpnia 2016 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Ja polecam jeszcze "Ostatni okręt" - oglądam I sezon. Wirus zaatakował cały świat, nastapiła pandemia. Akcja serialu rozgrywa się na okręcie marynarki wojennej USA, gdzie trwają badania nad szczepionką na wirus.

Nie ogladam żadnych seriali zwłaszcza niekończących sie ................................................. Lubie biograficzne , historyczne , reportarze , kryminały . Krótko i treściwie. Jak mnie zainteresuje to mam zajecie na dłuzej szukam więcej informacji w książkach. Podziwiam tych ktorzy ogladają i zastanawiam sie jak wytrzymują te rozłożone na cząstki informacje. Nie , nie , to stanowczo nie dla mnie .
01 września 2016 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie ogladam żadnych seriali zwłaszcza niekończących sie ................................................. :-) Lubie biograficzne , historyczne , reportarze , kryminały . Krótko i treściwie. Jak mnie zainteresuje to mam zajecie na dłuzej szukam więcej informacji w książkach. Podziwiam tych ktorzy ogladają i zastanawiam sie jak wytrzymują te rozłożone na cząstki informacje. Nie , nie , to stanowczo nie dla mnie .

Mleczko - ja też lubię dokumentalne i naukowe seriale. Ale seriale fantasy, albo sensacyjne też obejrzę. Oczywiście jest różnica pomiędzy serialem, a serialem - niektórych się rzeczywiście nie da oglądać, ale są i dobre.
01 września 2016 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Mleczko - ja też lubię dokumentalne i naukowe seriale. Ale seriale fantasy, albo sensacyjne też obejrzę. Oczywiście jest różnica pomiędzy serialem, a serialem - niektórych się rzeczywiście nie da oglądać, ale są i dobre.

Wiem , wiem Mireczko . Czepiłam sie tego cytowania jakos nie moge sie pozbyć tego nawyku. Dla zabicia czasu jak jest taka sytuacja to i" Bolka i Lolka " można oglądac. :))))
01 września 2016 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
Niemcy rok 1958, wiedza Niemców o tym co działo sie Auschwitz była znikoma, ci co wiedzieli, zwyczajnie chcieli to wymazać z pamięci. Dobry film, polecam           http://kinoman.tv/film/labirynt-klamstw-1