To oglądam za granicą 1

07 września 2016 22:19
tina 100%

Na kinomanie chyba trzeba konto zakładać, dlatego tak się otwiera, jak otwiera.
Tu jest ten film na cda. Mozna od razu oglądac jak się zbuforuje
http://www.cda.pl/video/57820196

Dziękuję, ale tego też nie udało mi się pooglądać. Spotkał się mój słaby lapek z kiepskim internetem i się nie dogadali. Pozdrawiam Ania
11 września 2016 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ja jestem zdolna inaczej i coś mi nie wychodzi. Klikam na ten link, pokazuje się okno i na cokolwiek kliknę "Oglądaj bez limitu, przejdź do odtwarzacza i inne" otwiera się inne okno i czegoś ode mnie chcą. Co robię źle????? Ja na ipla.pl jakoś się poruszam , jeszcze you tube, z zalukaj ściągnęłam jakiegoś wirusa co mi przeglądarkę podmienił i trochę się boję. Lapek naprawiony, opłacało się syna na informatykę do dużego miasta wysłać, ma tyle pracy, że mąż musiał mi laptopa czyścić :-) . Będę wdzięczna za rady.

Możesz oglądać bez limitu, ale musisz sie zarejestrować,  tylko uważaj, bo długo film sie buforuje, ale tak kiedyś oglądałam, ja mam vipa, wykupuje sobie wysyłajac sms. Ja podałam linka do filmu, może na cda go obejrzysz za darmo, spróbuj.
11 września 2016 21:28
margolcia

Możesz oglądać bez limitu, ale musisz sie zarejestrować,  tylko uważaj, bo długo film sie buforuje, ale tak kiedyś oglądałam, ja mam vipa, wykupuje sobie wysyłajac sms. Ja podałam linka do filmu, może na cda go obejrzysz za darmo, spróbuj.

Dziękuję, ale żaden film mi nie pójdzie na moim laptopie. Nie wiem czy ja coś namodziłam, czy laptop słaby ale pokazuje mi komunikat, że jak otwieram stronę to zużywam prawie całą moc procesora i duuuużo pamięci. Nie znam się na tym, laptop jest stosunkowo młody, ale tylko 2 giga pamięci i procesor też jakiś nie bardzo. Powyrzucałam wszystko z autostartu, wyczyściłam przeglądarkę i na tym się kończą moje umiejętności. Pojadę do domu, to może mi mąż cuś pomoże. Pozdrawiam i dziękuję.
11 września 2016 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Dziękuję, ale żaden film mi nie pójdzie na moim laptopie. Nie wiem czy ja coś namodziłam, czy laptop słaby ale pokazuje mi komunikat, że jak otwieram stronę to zużywam prawie całą moc procesora i duuuużo pamięci. Nie znam się na tym, laptop jest stosunkowo młody, ale tylko 2 giga pamięci i procesor też jakiś nie bardzo. Powyrzucałam wszystko z autostartu, wyczyściłam przeglądarkę i na tym się kończą moje umiejętności. Pojadę do domu, to może mi mąż cuś pomoże. Pozdrawiam i dziękuję.

Aniao, dla mnie to też czarna magia, duzo już umiem na komputerze ale nie dosyć żeby udzielać rad i pomocy tech. ale mamy tu kilku fachowców .... Ja dostałam od ostatniej rodziny pdp telefon smartfon, nowy ale nie markowy, lenovo, podejrzewam że to podróbka jakas, ale filmy na nim śmigaja, gry też ale co jakiś czas wyskakuje mi taki czerwono czarny ludek, brzęczy jak wariat a pod nim komunikat, że jestem totalnie zawirusowana i że jak tam coś nie zainstaluję(nie za darmo) to mi wszystkie kontakty pójdą precz, to ja go chama cak-cak i jade dalej , i tak od 4 miesiecy .... ciężko mi coś doradzić. Pozdrawiam
17 września 2016 20:18
Długo oczekiwany VI sezon American Horror Story właśnie się zaczął. Miłego kukania
26 września 2016 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatnio oglądałam "NIEWYGODNA PRAWDA". Świetny, na faktach. Polecam
02 października 2016 23:21
wykupiłam wizja tv więc lecę w polskie programy
02 października 2016 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
A ja sobie dzisiaj zaszalałam i obejrzałam Planetę Singli. Bardzo lubię komedie, a w szczegolnosci romantyczne, ale ten film troszkę mnie rozczarował. Nie zmienia to faktu, że usmiałam sie i upłakałam równo . Tyłek mam twardy, ale serce...miętkie;) Jak by ktoś chciał , to do obejrzenia na Zalukaj.pl
02 października 2016 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
kasia14

Ostatnio oglądałam "NIEWYGODNA PRAWDA". Świetny, na faktach. Polecam

Bardzo lubię takie filmy. Dużo uczą o życiu.
Polecam serial Suits :)
24 października 2016 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Zainteresowanych informuję,że wyszedł nowy,jeszcze ciepły odcinek nowej serii "The Walking Death". Obejrzałam i jest tak świetny,że aż się spociłam heh.. A mnie raczej trudno filmy wciągają...
24 października 2016 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
W Sindbadzie w drodze do Niemiec oglądałam któregoś razu film pt. "Choć goni nas czas". W rolach głównych Morgan Freeman i Jack Nicholson. Polecam.
24 października 2016 14:43
Obejrzałam ostatnio pierwszy sezon Stranger thing. Polecam - serial podobno zrobił furorę na świecie.
24 października 2016 14:46 / 1 osobie podoba się ten post
W Sindbadzie też ogłądałam z Julią Roberts "Królewna snieżka" ,świetny film oczywiście nie tylko dla dzieci.
24 października 2016 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
"Czas wojny" (angielski tytuł War horse).
27 października 2016 12:34 / 5 osobom podoba się ten post
http://tele-wizja.com/
To link do polskiej telewizji jakby ktoś chciał pooglądać. Nie trzeba płacić i nie ma limitów.