Wyłowione z sieci 2

02 listopada 2015 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
http://o2.pl/hot/smierc-na-polskich-drogach-tragiczny-bilans-weekendu-5924632199901825a
02 listopada 2015 11:03
I zatrzymali ponad 1000 nietrzeźwych kierowców,przecież to horror jakiś
02 listopada 2015 11:51 / 2 osobom podoba się ten post
Powinni im prawa jazdy zabierać i tyle. Pijany kierowca jest bardzo niebezpieczny, jak chce się zabić to sam i na własny rachunek. Resztę ludzi niech zostawi w spokoju. Zabierać prawka i tyle.
02 listopada 2015 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Powinni im prawa jazdy zabierać i tyle. Pijany kierowca jest bardzo niebezpieczny, jak chce się zabić to sam i na własny rachunek. Resztę ludzi niech zostawi w spokoju. Zabierać prawka i tyle.

Zabranie prawa jazdy nie zawsze rozwiązuje problem. Powinni zabierać także samochód, który prowadził. Bo co po zabraniu prawa jazdy, jak na drugi dzień się znowu upije i pojedzie bez dokumentów powodując wypadek?
02 listopada 2015 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
Zgadzam się Mirka. Samochód to narzędzie zbrodni, przynajmniej można go w taki sposób wykorzystać. Gdyby zaczęły "przepadać" samochody, to myślę że podniosłoby to skuteczność walki z pijakami za kierownicą.
06 listopada 2015 16:11
mleczko1

http://niezalezna.pl/72650-gdzie-pochowaja-czeslawa-kiszczaka-pogrzeb-na-powazkach-bylby-skandal-i-hanba

Taka kanalia dożyła 90 lat, według mnie już w roku 90 powinni go byli powiesić.
06 listopada 2015 16:50
W środę o godz. 14.50 w szpitalu w Żyrardowie zmarł po ciężkiej chorobie Jerzy Sadek. Wybitny piłkarz ŁKS ostatni tydzień spędził w szpitalu. Prawdopodobnie w Żyrardowie będzie też pochowany.  18 razy wystąpił w reprezentacji Polski. W styczniu 1966 roku strzelił gola Anglii w towarzyskim meczu w Liverpoolu na kilka miesięcy przed mistrzostwami świata, które wygrali Anglicy. Strzelił 6 goli w kadrze, ale nie byle komu: Szkocji i Finlandii w eliminacjach mistrzostw świata, Anglikom na krótko przed ich triumfem w mistrzostwach żwiata, Luksemburgowi i Brazylii w 1968 roku. To był niezapomniany mecz. Na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie Polacy przegrali 3:6, a Jerzy Sadek grał przeciwko takim gwiazdom jak Tostao, Rivelino, Jairzinho. Jurek strzelił gola z karnego. Znałem go osobiscie z czasow gdy juz nie gral w pilke
20 listopada 2015 19:26
ORIM

W środę o godz. 14.50 w szpitalu w Żyrardowie zmarł po ciężkiej chorobie Jerzy Sadek. Wybitny piłkarz ŁKS ostatni tydzień spędził w szpitalu. Prawdopodobnie w Żyrardowie będzie też pochowany.  18 razy wystąpił w reprezentacji Polski. W styczniu 1966 roku strzelił gola Anglii w towarzyskim meczu w Liverpoolu na kilka miesięcy przed mistrzostwami świata, które wygrali Anglicy. Strzelił 6 goli w kadrze, ale nie byle komu: Szkocji i Finlandii w eliminacjach mistrzostw świata, Anglikom na krótko przed ich triumfem w mistrzostwach żwiata, Luksemburgowi i Brazylii w 1968 roku. To był niezapomniany mecz. Na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie Polacy przegrali 3:6, a Jerzy Sadek grał przeciwko takim gwiazdom jak Tostao, Rivelino, Jairzinho. Jurek strzelił gola z karnego. Znałem go osobiscie z czasow gdy juz nie gral w pilke

Orim, tu są wyłowione ;)
20 listopada 2015 19:36
salazar

Orim, tu są wyłowione ;)

Orim to na pewno z sieci wyłowił? 
20 listopada 2015 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
PiS rzadzi :
http://fakty.interia.pl/polska/news-ustawa-o-trybunale-konstytucyjnym-ogloszona-4-grudnia-wejdzi,nId,1925776
20 listopada 2015 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
Tak samo niepokojące jest to, co robi prezydent. Ułaskawia człowieka formalnie niewinnego, wyręcza sądy, co godzi w trójpodział władzy. Ciekawa jestem, co teraz zrobi sąd.
21 listopada 2015 08:25 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

Tak samo niepokojące jest to, co robi prezydent. Ułaskawia człowieka formalnie niewinnego, wyręcza sądy, co godzi w trójpodział władzy. Ciekawa jestem, co teraz zrobi sąd.

Ja chyba zostane "na robotach" całe cztery lata wrócę jak juz bedzie po sprzatane