Osobus

09 lipca 2015 07:23 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Mi jeszcze rachunek potrzebny do szczęścia, mam nadzieję ze dają.

Gosia napisz w mailu, w ktorym zamowisz busa o rachunku.Nie bedziesz czekała na wypisanie tylko szast przesiadka i ze chwilke Grześka tulisz w domu.
09 lipca 2015 07:55
mleczko1

Gosia napisz w mailu, w ktorym zamowisz busa o rachunku.Nie bedziesz czekała na wypisanie tylko szast przesiadka i ze chwilke Grześka tulisz w domu.

A jeden z tych numerow to stacjonarny ?? Ten 76 czy to wszystkie komorkoew sa ?
09 lipca 2015 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

A jeden z tych numerow to stacjonarny ?? Ten 76 czy to wszystkie komorkoew sa ?

Nigdy do nich nie dzwoniłam wysyłam maila a oni sofort odpisują.Dwa - jeden dzień przed wyazdem potwierdzam, że jade i juz jest ok. Ale jak widać to jest stacjonarny numer ten 76............ .Ja wolę miec wszystko na pismie to taka pozostałość z dawnej pracy.Fajna firma starają sie, kiedys mialam taki wypad w dniu w ktorym nie jechali zorganizowali mi wyjazd i powiadomili mnie.Chcialam kiedys zmienic firmę , jestem lokalna patriotką  dzwoniłam do innej firmy.................telefon odebrała pani znudzonym głosem odpowiedziała mi,żebym pozniej zadzwoniła.Wniosek nasuwa sie sam. Trzymam sie "OSOBUSA" juz parę ładnych lat.

OSOBUS - kojarzy mi sie zawsze z przewozem osób.A osy też się zdarzaja w podrózy zwłaszcza takie opite sokiem.Tzn. leni tez miala rację.
09 lipca 2015 13:23
mleczko1

Nigdy do nich nie dzwoniłam wysyłam maila a oni sofort odpisują.Dwa - jeden dzień przed wyazdem potwierdzam, że jade i juz jest ok. Ale jak widać to jest stacjonarny numer ten 76............ .Ja wolę miec wszystko na pismie to taka pozostałość z dawnej pracy.Fajna firma starają sie, kiedys mialam taki wypad w dniu w ktorym nie jechali zorganizowali mi wyjazd i powiadomili mnie.Chcialam kiedys zmienic firmę , jestem lokalna patriotką  dzwoniłam do innej firmy.................telefon odebrała pani znudzonym głosem odpowiedziała mi,żebym pozniej zadzwoniła.Wniosek nasuwa sie sam. Trzymam sie "OSOBUSA" juz parę ładnych lat.

OSOBUS - kojarzy mi sie zawsze z przewozem osób.A osy też się zdarzaja w podrózy zwłaszcza takie opite sokiem.Tzn. leni tez miala rację.

tak ten 76..to jest stacjonarny....jezdze tez z nimi juz długo i nie zamierzam zmieniać..mleczko powiedz prosze o jakich 20zł mówisz za co drugi przejazd
pozdrawiam
09 lipca 2015 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
i oczywiście z czystym sumieniem polecam ta firme...
09 lipca 2015 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
psota

i oczywiście z czystym sumieniem polecam ta firme...:-)

Szkoda ,że nie zawijają w moje dzielnice ,tylko jeżdzę z jakimiś oszołomami z Augustowa lub okolic.Ostatnio jeżdzę Eurobusem,a już ,już prawie że miałam pociąg ,ale angebot na bilety skończył się no i wracam autobusem.Podróż poraża mnie.Jak już przy jadę ,to Siedzę maksymalnie ile mogę.
09 lipca 2015 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Szkoda ,że nie zawijają w moje dzielnice ,tylko jeżdzę z jakimiś oszołomami z Augustowa lub okolic.Ostatnio jeżdzę Eurobusem,a już ,już prawie że miałam pociąg ,ale angebot na bilety skończył się no i wracam autobusem.Podróż poraża mnie.Jak już przy jadę ,to Siedzę maksymalnie ile mogę.

oj nie...tak daleko to nasi chłopcy nie jeżdzą...;-)
09 lipca 2015 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
psota

oj nie...tak daleko to nasi chłopcy nie jeżdzą...;-)

A mogłam se dalej w Bolesławcu mieszkać to bym miała 7-10 h zawsze do przodu,a tak to doba zawsze na podróż ,bo wywiało mnie tak centralnie koło Warszawy.
10 lipca 2015 21:30
Impala

Ania52-wpisz to w wyszukiwarkę.
Ceny od!50e-nie ma dokładnie podane
Bagaż-1 waliza do 20kg i jedno pdręczne
Wlecze się z Holandi albo innej Belgii-w połowie zajęty zapewne
Mnie nie podoba się.A ty Czarterem nie jeździsz?Oni byłi z dolnośląskiego.

Matko Boska..Ja mam "bagaż podręczny' z 15 płynami do płukanie,20 pastami do zębów, 20 żelami,itd.I co teraz?
10 lipca 2015 21:34
terka8

Matko Boska..Ja mam "bagaż podręczny' z 15 płynami do płukanie,20 pastami do zębów, 20 żelami,itd.I co teraz?

Zamowilas juz busa ??? Ja dzis to zrobilam  
A co jak sie ma 2 walizki to nie wezma ,czy trza doplacic.Ja do Zielonej to zawolal 60 e(((((
10 lipca 2015 21:40
magdzie

Zamowilas juz busa ??? Ja dzis to zrobilam:-) :-) 
A co jak sie ma 2 walizki to nie wezma ,czy trza doplacic.Ja do Zielonej to zawolal 60 e(((((

Nigdy nie dopłcałam a bagaż tez mam spory.Nigdy tez nie słyszałam komentarza kierowcy,że "po co mi tyle toreb". A zakupy robię spore.Jadę do Zagania i płacę 55 €.
10 lipca 2015 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Nigdy nie dopłcałam a bagaż tez mam spory.Nigdy tez nie słyszałam komentarza kierowcy,że "po co mi tyle toreb". A zakupy robię spore.Jadę do Zagania i płacę 55 €.

Dzieki ,no to zdarl ze mnie cake 5 ojro,to za ta kase moglam isc 5 razy do toalety na dworcu ((((
10 lipca 2015 21:43
magdzie

Zamowilas juz busa ??? Ja dzis to zrobilam:-) :-) 
A co jak sie ma 2 walizki to nie wezma ,czy trza doplacic.Ja do Zielonej to zawolal 60 e(((((

Nigdy nie słyszałam,że mam dopłacić.Magda 2 walizki  tylko?Zakupy tez mam spore nie obawiam sie,że będę miała jakies problemy.Piszczie jak zajedziecie do domu jak sie jechało.Ja płacę 55 € ale mam 50 km bliżej od Ciebie Madzia.
10 lipca 2015 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Nigdy nie słyszałam,że mam dopłacić.Magda 2 walizki  tylko?Zakupy tez mam spore nie obawiam sie,że będę miała jakies problemy.Piszczie jak zajedziecie do domu jak sie jechało.Ja płacę 55 € ale mam 50 km bliżej od Ciebie Madzia.

To ja w Zaganiu wysiade i pojde na stopa  
10 lipca 2015 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Zamowilas juz busa ??? Ja dzis to zrobilam:-) :-) 
A co jak sie ma 2 walizki to nie wezma ,czy trza doplacic.Ja do Zielonej to zawolal 60 e(((((

Muszę to przemyśleć.Pójdę z buta do większego miasta,złapię stopa do następnego,itd.:)))