dowcipy i anegdoty #3

23 października 2015 17:38 / 6 osobom podoba się ten post
Przydarzyła mi się mała wpadka językowa
tu gdzie jestem mam na poddaszu fajnego sąsiada i czasem sobie gadamy,wczoraj zaczełam go uświadamiać,którą wódke mu polecam,miowię,że powinien pić finlandie,bo dobrze wchodzi,dobra gatunkowo i nie ma się po niej wielkiego kaca(no przynajmniej ja nie mam)tłumaczę mu ze w polsce są różne smaki np limonkowa,chciałam mu też powiedzieć,że dobra jest żurawinowa,ale nie znałam słowa,a on sie od razu nie zorientował i mi podpowiada,"heidelbeere"mówie ze nie,tłumacze wiec ze żurawina to takie małe,czerwone owoce i jak kobiety mają problem z pęcherzem to warto jeść żurawine,ale oczywiscie pomyliłam pęcherz(Blase)z obciąganiem(blasen).
no i suma sumarum wyszło,że jak kobiety mają problem z obciaganiem to muszą dużo żurawiny jeść
troche się ze mnie pośmiał,to chłopa uświadomiłam
23 października 2015 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
No wiesz co Mleczko1, To do Ciebie nie podobne. Ty i takie zdjęcia  wkleiłaś ??
23 października 2015 17:49
Naprawdę zaskoczona jestem
23 października 2015 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

dzieki Michasia wsparcie na forum to bardzo potrzebna rzecz
23 października 2015 17:51 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

No wiesz co Mleczko1, To do Ciebie nie podobne. Ty i takie zdjęcia  wkleiłaś ?? :-)

Wstyd mi teraz.
23 października 2015 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Wstyd mi teraz.:czerwieni sie::czerwieni sie:

Ty taka inteligentna Kobieta i takie coś?? nie wierzę naprawdę, nie wierzę.
23 października 2015 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Cóż, idę okiełznać mojego smoka
23 października 2015 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Nawiązując do postu Dakoty,bo z życia wzięty,też miałam taką przygodę,która zawsze będzie ze mną:)
Mianowicie jakieś 10 lat temu,kiedy telefony bezprzewodowe były nowe moi rodzice też sobie taki kupili.
Któregoś dnia byłam tam z młodym(synkiem) i siedziałam  z nim w salonie kiedy nagle zadzwonił telefon..............batrzę.........BAZA dzwoni......no to dawaj odbieram i ładnie się przedstawiam jak się należy,-ale kurde nikt ze mną gadać nie chcę.
Zdziwiona patrzę na lelefon,nadal pisze BAZA i telefon nadal skrzeczy..............
Nagle patrzę na mamę, Ona najpierw z pytającą i ździwioną miną na mnie patrzy,po czym wpada w tak przeraźliwy śmiech,że nie mogła się opanować.
Po chwili ja zakumałam o co chodzi i też dostałam ataku śmiechu.......a młody w płacz bo nie wiedział co się dzieje
Baza oczywiście wyskakuje,kiedy ktoś naciśnie przycisk w ładowarce telefonu,żeby znaleźć zabłąkaną słuchawkę.........i mama właśnie jej szukała:)
Dzisiaj Rodzice istnieją pod hasłem BAZA w moim telefonie,a rodzina jeszcze do dziś czasem się nabija,że baza do mnie dzwoni i naciskają przycisk
23 października 2015 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ty taka inteligentna Kobieta i takie coś?? nie wierzę naprawdę, nie wierzę. :-(

A gdzie pisze,że humor koliduje z inteligencją??
Trzeba ją posiadać,żeby zrozumieć każdy żart:)
23 października 2015 18:11
Ewelina1

A gdzie pisze,że humor koliduje z inteligencją??
Trzeba ją posiadać,żeby zrozumieć każdy żart:)

Pośiadam, pośiadam, rozumiem Wszystko. Ale zdjęcie jest ,,,,? To jest moje zdanie Ewelinko., chyba mogę miec własne zdanie prawda?
23 października 2015 18:25
Ona_Lisa

Pośiadam, pośiadam, rozumiem Wszystko. Ale zdjęcie jest ,,,,?:-( To jest moje zdanie Ewelinko.:-), chyba mogę miec własne zdanie prawda?

I co z tym zdjęciem jest nie tak? Poprawka,-co z tym rysunkiem jest nie tak?:)
Nigdzie nie piszę o tym,że nie wolno mieć swojego zdania......nie kieruj dyskusji na niewłaściwy tor.
Pytam tylko o głupi obrazek:)
23 października 2015 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

I co z tym zdjęciem jest nie tak? Poprawka,-co z tym rysunkiem jest nie tak?:)
Nigdzie nie piszę o tym,że nie wolno mieć swojego zdania......nie kieruj dyskusji na niewłaściwy tor.
Pytam tylko o głupi obrazek:)

Ewelina, Masz charakterek, już raz usunęli Ci konto. Wyszukujesz sobie słabszych od siebie, żeby ''dowalic'', bo wiesz, że nie ''obronią'' śię
A Ty będziesz miała przewagę. wiem co pisze.
Po pierwsze, to nie Ty  NIE ,zamieściłaś obrazek, i ja nie piszę z Tobą, po drugie, nie jestem oburzona, czy coś w tym rodzaju.
Jestem zdziwiona i zaskoczona.  A Ty ''wychodzisz'',  z ukrycia hii, żeby ''dowalic'' Daruj sobie dobrze??. Nie mam ochoty! pozdrawiam i pisz z inną Osobą.
To tyle w temacie.
23 października 2015 18:50 / 6 osobom podoba się ten post
Facet dzwoni do swojego kierownika i mówi:
-Dzień dobry panie kierowniku.Dzisiaj nie będzie mnie w pracy
kierownik:
-A z jakiego powodu?
facet:
-cierpię na dysfunkcję analną
kierownik:
-co to znaczy?
facet:
-nie chce mi się dupy ruszyć:):):):):)
23 października 2015 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
Jasne,-cały dzień nic nie robię tylko sobie "wyszukuję"........co za bzdury!!
Nie potrafisz dyskutować tylko za każdym razem,kiedy ktoś napisze niepasujący Tobie post,to od razu skrzeczysz i marudzisz,że "nie masz ochoty i nie zwracać się do ciebie".....zupełnie bezpodstawnie wymyślając i atakując..jesteś jak rozkapryszony gówniarz w piaskownicy.
To forum a nie koncert życzeń,każdy może zwracać się do kogo chce,jak i cytować kogo chce.
Nie analizuj ludzi tutaj piszących bo nie bardzo ci to wychodzi.
Ja nie miałam nic złego na myśli i jestem pewna,że z dojrzałą osobą ta dyskusja posunęła by się w bardzo fajnym kierunku.

Sorry za spam,-już się nie powtórzy.
23 października 2015 18:59
Ewelina1

Jasne,-cały dzień nic nie robię tylko sobie "wyszukuję"........co za bzdury!!
Nie potrafisz dyskutować tylko za każdym razem,kiedy ktoś napisze niepasujący Tobie post,to od razu skrzeczysz i marudzisz,że "nie masz ochoty i nie zwracać się do ciebie".....zupełnie bezpodstawnie wymyślając i atakując..jesteś jak rozkapryszony gówniarz w piaskownicy.
To forum a nie koncert życzeń,każdy może zwracać się do kogo chce,jak i cytować kogo chce.
Nie analizuj ludzi tutaj piszących bo nie bardzo ci to wychodzi.
Ja nie miałam nic złego na myśli i jestem pewna,że z dojrzałą osobą ta dyskusja posunęła by się w bardzo fajnym kierunku.

Sorry za spam,-już się nie powtórzy.

Nie lubię jak ktos ''napada'' na mnie rozumiesz?