Zmienniczki 2

02 czerwca 2017 20:09 / 6 osobom podoba się ten post
Uzupełnię jeszcze. Czasem zmienniczka może być nie do zaakceptowania nawet przez nas, a skąd przez podopieczną. Ale...to nie nasza brosia.
Miałam szczęście i trafiałam na fajne babeczki
02 czerwca 2017 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Będziesz miała przepełnienie...
03 czerwca 2017 09:15 / 6 osobom podoba się ten post
No coz sa ludzie i parapety ☺ nie ma co sie przejmowac. Wazne ze my znamy swoja wartość
03 czerwca 2017 18:44 / 6 osobom podoba się ten post
Jak jest dobra zmienniczka, to tak jak ze stellą - lepij się jej trzymać. ;-)
03 czerwca 2017 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gagacia

Jak jest dobra zmienniczka, to tak jak ze stellą - lepij się jej trzymać. ;-)

Oj tak, tak 
04 czerwca 2017 11:39 / 3 osobom podoba się ten post
Wielokrotnie zdarzało mi się "dziwnych" zmienników albo zmienniczki. Ale i tak pracujemy na swoją opinię a nie na ich. Sztele są różne , zmiennicy różni a i My mamy różne dni.

Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/36
04 czerwca 2017 12:07
opiekun.5

Wielokrotnie zdarzało mi się "dziwnych" zmienników albo zmienniczki. Ale i tak pracujemy na swoją opinię a nie na ich. Sztele są różne , zmiennicy różni a i My mamy różne dni. :-)

Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/36

Trudno się z tym nie zgodzić. 
04 czerwca 2017 13:10 / 6 osobom podoba się ten post
Binor

Witajcie, choć jestem od wczoraj w domu i powinnam się odciąć i nie mysleć o pracy, to weszłam do Was tylko na chwilę,bo muszę
o czymś napisać. Jak nie, to zaraz się uduszę:-).
Tylko Wy tak naprawdę potraficie zrozumieć, jak się dziś poczułam. Tylko jednak przez chwilę, bo dystans do siebie mam,
a i kompleksów prawie wcale.

Otóż dzis rano dowiedziałam się, że jestem osobą zakłamaną, perfidną i nieprofesjonalną. Takiego maila dostałam od Pani, która mnie wczoraj rano zmieniła, a już wieczorem podjęła decyzję o zjeździe. To ta, co chciała domu w przerwie pilnować.

Nie będę tutaj się rozpisywać, ale i takie przypadki sie zdarzają. Ktoś musi byc winny, że Pdp-na jej nie zaakceptowała, a ona nie chce się nawet postarać, aby się ułożyło. Padło na mnie.

Znalazłam kiedyś ogłoszenie, że rekrutują do pracy w fabryce czekolady w De. Odpuściłam sobie, a trzeba było spróbować cholera, no!

Binorku, Ty duża dziewczynka jesteś i wiesz, że takimi wypadkami w naszej pracy nie ma się co przejmować. Weź to proszę z dystansu, nie analizuj, bo nie ma czego analizować. Trafiają się takie osoby i tyle. Jak już gdzieś pisałam do pracy w DE jeżdżą panie o bardzo różnym poziomie kultury i wychowania. Nie trafiłaś na swoją i tyle. A czekoladę to sobie kup w sklepie i zjedz całą - smacznego 
15 czerwca 2017 19:08
Witam. Poszukuję zmienniczki że słaba znajomością języka niemieckiego. Praca lekka. Czas pracy zmienniczki byłby krótki,. Około miesiąca. Praca przez firmę.legalna. proszę osoby chętne o informacje.
15 czerwca 2017 20:32
Priv proszę.
16 czerwca 2017 16:46
Dzięki za radę. Zapomniałam podać . Chętne panie proszę o kontakt na (usunięto ze względów bezpieczeństwa) />
16 czerwca 2017 16:48
Niestety mój adres został usunięty samoistnie. Co mam zrobić? Proszę o radę.
16 czerwca 2017 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ewaniemcy

Niestety mój adres został usunięty samoistnie. Co mam zrobić? Proszę o radę.

Napisz adres e-mail bez @
16 czerwca 2017 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Mój adres: tybinkowska.ewa gmail.com
16 czerwca 2017 17:05
Ewaniemcy

Mój adres: tybinkowska.ewa gmail.com

Napisałam do Ciebie.Zajrzyj i odpisz.