Zabawa w słówka #3

05 grudnia 2015 13:23
salazar

MIKOŁAJ: koła, mi, ma, mak, maki, kim, kima, kimaj, ja, jam, jamo, jamko, jamki, ok, oka, Oki, MO, mija, mijał, mijało, kał, miał, miało, miła, miło, miłka, miłko, jak, jako, jaki, jakim, koma, kom, om, oma, maj, majko, majki, aj, łam, łom, łka, łkaj, łkam, im, IMO, koi, łoi, moi, kłam, okłam, mik, miko, mika, ko, Kłaj, łaj, łajko, łajki, kij, kija, kia, mokła, kła, kłami, kił, kiła, kiło, kam, kamo, ił, iła, amok, amoki.
ŚLEDZIK

ŚLEDZIK - śledzi, El, Eli, dzik, dziel,ile, klei, lek, leki, kil, śle, lei, Leik,Iz, ziel, - RUMUNIA,
06 grudnia 2015 13:59
michasia

ŚLEDZIK - śledzi, El, Eli, dzik, dziel,ile, klei, lek, leki, kil, śle, lei, Leik,Iz, ziel, - RUMUNIA,

RUMUNIA: Rumun, Rumuna, na, ma, man, nam, nami, mu, mi, im, nim, mur, muru, mru, ani, Aniu, nur, nura, Nuria, unia, uran, uranu, Unra, ran, rani, run, runa, Rumia, Mia, mian, urn, urna, mar, ar, an, am, amin, Armin, Uma, marni, Arni, min, mina, aur, In, Ina, Iman, rum, rumu, Ur, Maniu, Mani, RM, mir, mira, Amir, ruina, ruin, rui, rai, mai, umai, umiar, umiaru, miar, miau.
OKRZYKI
12 grudnia 2015 18:45
OKRZYKI: ok, Oki, okrzyk, krzyk, kry, kro, kir, Kiro, kiry, rok, roki, orki, Oz, ko, kor, kory, korz, korzy, krok, kroki, kroi, roi, koi, or, ory, ryk, ryki, ryz, ryzo, Ry, Rozy, KIK, Kiko, Izo, Izy, Izko, kozy, kozi, kozik.

WISIENKI
13 grudnia 2015 01:09 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

OKRZYKI: ok, Oki, okrzyk, krzyk, kry, kro, kir, Kiro, kiry, rok, roki, orki, Oz, ko, kor, kory, korz, korzy, krok, kroki, kroi, roi, koi, or, ory, ryk, ryki, ryz, ryzo, Ry, Rozy, KIK, Kiko, Izo, Izy, Izko, kozy, kozi, kozik.

WISIENKI

WISIENKI= wisi, wis,Isie, Isi, SI, siwe, siew, Wiesi, kin, kinie, kiwi, Wiki, wiek, wieki, Inki, Ewie, Ewki, wek, weki, niw, niwie, win, winie, winki, wini, siwek, siwki, NK, WKN, KW, WSK, SK,nies, nie, wie, kniei, kisi, sine, Iwie, sik, siki,kies, eski, skin, skini,wsi, wsie, siewki, -AUTOMAT
31 grudnia 2015 00:00
michasia

WISIENKI= wisi, wis,Isie, Isi, SI, siwe, siew, Wiesi, kin, kinie, kiwi, Wiki, wiek, wieki, Inki, Ewie, Ewki, wek, weki, niw, niwie, win, winie, winki, wini, siwek, siwki, NK, WKN, KW, WSK, SK,nies, nie, wie, kniei, kisi, sine, Iwie, sik, siki,kies, eski, skin, skini,wsi, wsie, siewki, -AUTOMAT

AUTOMAT - auto, aut, mat, Tom, Toma, to, ta, tam, tu, ma, mota, tato, tamto, MO, atom, umota, mata,- SYLWESTER
10 lutego 2016 23:16
michasia

AUTOMAT - auto, aut, mat, Tom, Toma, to, ta, tam, tu, ma, mota, tato, tamto, MO, atom, umota, mata,- SYLWESTER

SYLWESTER - ster, er, West, syte, lew, lwy, lewe, tyle, twe,wer, ty, te, wy, wre, sweter, swe, WST, STW, - POWRÓT
10 lutego 2016 23:28
POWRÓT
wór,tor,wrót,trop,por,WOP,top,pot,port,ot,Prot


Michasia-coś słabiutko dzisiaj:)Popraw się:):):):)
11 lutego 2016 13:20
michasia

SYLWESTER - ster, er, West, syte, lew, lwy, lewe, tyle, twe,wer, ty, te, wy, wre, sweter, swe, WST, STW, - POWRÓT

Michasiu, miło Cię widzieć :)!

POWRÓT: po, por, pór, port, Prot, rot, opór, wrót, rwo, wór, rów, ów, trop, rop, wtór, tor, WOP, OP, wtop, top, WTR, to, WOT.
OKÓLNIK
11 lutego 2016 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
No,faktycznie:):)Specjalnie dla Pani,psze Pani:):)

ROZTARGNIENIE
11 lutego 2016 14:45
OKÓLNIK-Ol, Oli, lin, lino, kino, kin, nik, no, on, oni, loki, lok, OK., kol, koki, kilo, Nil, Loni, ino, koni, kok. DROBNY.
11 lutego 2016 18:03
anula2

OKÓLNIK-Ol, Oli, lin, lino, kino, kin, nik, no, on, oni, loki, lok, OK., kol, koki, kilo, Nil, Loni, ino, koni, kok. DROBNY.

DROBNY: NY, bo, do, od, Ob, no, on, dron, drony, dr, bon, bony, bory, doby, oby, dobry, Ron, ryb, rybo, by, dyn, dyno, dyro, dno, dny, Obry, bron, brony, Ryn, dyb, don, nor, nory, body, ody, Odyn, ordy, ord, Brdy, Brdo, orny, rodny.
BRELOK
11 lutego 2016 20:25
salazar

DROBNY: NY, bo, do, od, Ob, no, on, dron, drony, dr, bon, bony, bory, doby, oby, dobry, Ron, ryb, rybo, by, dyn, dyno, dyro, dno, dny, Obry, bron, brony, Ryn, dyb, don, nor, nory, body, ody, Odyn, ordy, ord, Brdy, Brdo, orny, rodny.
BRELOK

BRELOK-lok, lek, kol, kole,  rok, bok, bek, role, rol, blok, kolb, kler, El, bo, OB, Bolek, Olek, korb, bor, bel. KRÓTKI.
11 lutego 2016 22:08
anula2

BRELOK-lok, lek, kol, kole,  rok, bok, bek, role, rol, blok, kolb, kler, El, bo, OB, Bolek, Olek, korb, bor, bel. KRÓTKI.

Rzeczywiście będzie krótki :D ;(!
KRÓTKI: kit, tik, kir, IT, tir, Ir, Krk, KIK, Kr, ikr.

TURPIZM
12 lutego 2016 13:00
salazar

Rzeczywiście będzie krótki :D ;(!
KRÓTKI: kit, tik, kir, IT, tir, Ir, Krk, KIK, Kr, ikr.

TURPIZM

hehe, więcej nie będę                        TURPIZM-tur, tuz, mit, zim, im, mi, mu, rum, mur, rzut, tup, pum, PIT, zup, trup, trupi, RP, pitu. PLAGIATY.
12 lutego 2016 16:25
anula2

hehe, więcej nie będę:matrix:                        TURPIZM-tur, tuz, mit, zim, im, mi, mu, rum, mur, rzut, tup, pum, PIT, zup, trup, trupi, RP, pitu. PLAGIATY.

PLAGIATY: plagiat, plag, plaga, plagi, lat, laty, la, pa, lata, typ, typa, ty, ta, Ala, Ali, Al, alg, alga, algi, pat, paty, pata, tapla, lag, laga, lagi, pal, pali, pala, pit, pita, pity, pyt, pyta, pyli, tyli, tyla, gap, gapa, gapy, gil, gila, tli, aga, ag, agat, agaty, agap, agapy, lit, lity, lita, lip, lipa, lipy, lig, liga, git, gity, Ig, Iga, talia, gai, tai, gal, gali, gala, AP, at, ata, aty, alpag, alpagi.
MUNSZTUK