Zabawa w słówka #3

14 lutego 2016 20:44
anula2

INSPEKTY- PIN, PIT, pektyn, NIP, insekty, insekt, sekty, sekt, tek, teki, kit, tik, kin, nik, tyk, tyki, inspekt, nikt, ty, te, ten, net, nit, nity, sepie, pies, psy, siny, sine, pytek, pyt, typ, typek, typki, kip, penis, penisy, syn, Nys, nie, ni, pni, pnie, spin, tenis, kity, psi, styp, stypie, sypie, syp, kiep, kiepy, pyk, pyknie, sit, pysk, pyski, pysie, ptysie, siep, spiny,set, sety,  stek, steki, setki, Tiny, Tin, spin, spinek, kpiny, kpin, styk, styki.    BRZEMIĘ.

BRZEMIĘ: ze, mi, me, mię, mir, mirze, mirę, zręb, zrębie, zrębem, rem, remi, remiz, remizę, bierz, zemrę, mrę, zebrę, zębie, zim, zimę, ziem, zer, zięb, er, erę, Ir, Irmę, Irm, mierz, mierzę, RM, Br, rei, bim, bimę, Birmę, be, emir, EB, ber, berę, Iber, Ezrę, Erim.
ODMĘTY
14 lutego 2016 23:24
salazar

CHOLEWKI: cholew, hol, hole, chlewik, chlew, lew, lwi, lwie, lewo, lewki, Leo, lec, ich, co, ci, kil, kile, klei, Ew, Ewki, Ewko, kloc, lic, lico, licho, iw, iwo, el, elki, elko, cwel, LO, ciel, OC, chwil, chwile, chwilo, Hekli, Heklo, loch, kole, kol, kolec, kolce, klo, Oli, ole, leci, wleci, kwil, wic, wice, wilce, lek, leki, lok, loki, Olek, Olki, Olce, olch, echo, ech, Kielc, wlec, ile, Koch, och, wole, wolec, wok, woki, hoi, kic, kich, kicho, Lech, lei, kei, wiec, wiech, wiecho, wiek, koc, koci, kocie, koi, Kiel, ko, owi, owe, owiec, owce.
KRZEMIEŃ

Dziękuję i mam nadzieję,że mnie nie zapomnieliście. U mnie duzo się działo oj działo.....
KRZEMIEŃ - kim, rez, zer, rzeki, rzek,kierz, er, erze, erki, Rek, zim,im, ziemi,Zień, remik, mer, mierz, Irek, , Iz, Emi, MKZ, KR, miń,MZK, ZK, Mirek, Ziemek - POTWORY
15 lutego 2016 17:19
salazar

BRZEMIĘ: ze, mi, me, mię, mir, mirze, mirę, zręb, zrębie, zrębem, rem, remi, remiz, remizę, bierz, zemrę, mrę, zebrę, zębie, zim, zimę, ziem, zer, zięb, er, erę, Ir, Irmę, Irm, mierz, mierzę, RM, Br, rei, bim, bimę, Birmę, be, emir, EB, ber, berę, Iber, Ezrę, Erim.
ODMĘTY

ODMĘTY- od, do, odmę, odmy, my, męt, męty, tę, tym, myt, myto, Tom, odmęt, ty, to, dęty, dęto, Tym, dom, domy, odę, modę, mody, dym, dmę, mędy, męd, mędo, tędy, Tod, Dotę, Doty, om, omy, MON, DM, Dot. GRABIEŻ.
15 lutego 2016 19:31
michasia

Dziękuję i mam nadzieję,że mnie nie zapomnieliście. U mnie duzo się działo oj działo.....:niebo pieklo:
KRZEMIEŃ - kim, rez, zer, rzeki, rzek,kierz, er, erze, erki, Rek, zim,im, ziemi,Zień, remik, mer, mierz, Irek, , Iz, Emi, MKZ, KR, miń,MZK, ZK, Mirek, Ziemek - POTWORY

POTWORY- po, pot, poty, to, oto, ot, otwory, twory, wory, rowy, owy, wy, ryt, tor, tory, rot, roty, WOPR, ropy, ropo, poro, por, wot, owo, ryp, pyr, pyro, top, topy, pyto, pyt, typ, wryp, pryt, pryto, wyro, wyr, wrot, pory. BIELMO.
19 lutego 2016 00:18
anula2

POTWORY- po, pot, poty, to, oto, ot, otwory, twory, wory, rowy, owy, wy, ryt, tor, tory, rot, roty, WOPR, ropy, ropo, poro, por, wot, owo, ryp, pyr, pyro, top, topy, pyto, pyt, typ, wryp, pryt, pryto, wyro, wyr, wrot, pory. BIELMO.

BIELMO - biel, ile, Lem, MO, bile, bil,mol, mole, LO, boi, boli, Eli, El, EB, limo, Emil, Emilo, Emi, BIO, OB, OBI, Oli, Ole, Leo, mieli, miel mi, moi, lei, milo, mil, ble, Bem, - POWTÓRKA
19 lutego 2016 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

BIELMO - biel, ile, Lem, MO, bile, bil,mol, mole, LO, boi, boli, Eli, El, EB, limo, Emil, Emilo, Emi, BIO, OB, OBI, Oli, Ole, Leo, mieli, miel mi, moi, lei, milo, mil, ble, Bem, - POWTÓRKA

POWTÓRKA- po, WOPR, wota, wot, to, ta, ów, wór, wora, rów, rwa, rwo, ropa, ropka, par, paro, parko, ar, kora, kor, Arko, rak, raków, parów, worka, kar, karo, kra, kro, akr, pora, pór, która, któro, rat, rato, tarko, kotar, kot, kota, tak, wrak, WOP, pórka, krowa, rowa, owa, twór, twora, potwór, powrót, wrót, wrota, Rota, ratko, towar, war, Rawo, Raw, topór, TOPR, RP, pat, paw, pak, pako, kap, kapo, kop, kopa, rot, tor, aktor, aktorów, torów, akt, top, topa, wtopa, wtop, pot, potów, Tora, opat, Opatów, kotów, waro, kapot, Oka, orka, kaw, kawo, pakt, paktów. PROGRES.
20 lutego 2016 17:50
anula2

POWTÓRKA- po, WOPR, wota, wot, to, ta, ów, wór, wora, rów, rwa, rwo, ropa, ropka, par, paro, parko, ar, kora, kor, Arko, rak, raków, parów, worka, kar, karo, kra, kro, akr, pora, pór, która, któro, rat, rato, tarko, kotar, kot, kota, tak, wrak, WOP, pórka, krowa, rowa, owa, twór, twora, potwór, powrót, wrót, wrota, Rota, ratko, towar, war, Rawo, Raw, topór, TOPR, RP, pat, paw, pak, pako, kap, kapo, kop, kopa, rot, tor, aktor, aktorów, torów, akt, top, topa, wtopa, wtop, pot, potów, Tora, opat, Opatów, kotów, waro, kapot, Oka, orka, kaw, kawo, pakt, paktów. PROGRES.

PROBRES- PO, OB, PS, PGR, ROR, por, rop, BOR, ros, os, ospe, Sebo, bo, po, SOP, OSP, SP, ser, er, ero, peso, ESO, - POGRZEB
20 lutego 2016 17:50
anula2

POWTÓRKA- po, WOPR, wota, wot, to, ta, ów, wór, wora, rów, rwa, rwo, ropa, ropka, par, paro, parko, ar, kora, kor, Arko, rak, raków, parów, worka, kar, karo, kra, kro, akr, pora, pór, która, któro, rat, rato, tarko, kotar, kot, kota, tak, wrak, WOP, pórka, krowa, rowa, owa, twór, twora, potwór, powrót, wrót, wrota, Rota, ratko, towar, war, Rawo, Raw, topór, TOPR, RP, pat, paw, pak, pako, kap, kapo, kop, kopa, rot, tor, aktor, aktorów, torów, akt, top, topa, wtopa, wtop, pot, potów, Tora, opat, Opatów, kotów, waro, kapot, Oka, orka, kaw, kawo, pakt, paktów. PROGRES.

PROBRES- PO, OB, PS, PGR, ROR, por, rop, BOR, ros, os, ospe, Sebo, bo, po, SOP, OSP, SP, ser, er, ero, peso, ESO, - POGRZEB
20 lutego 2016 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

PROBRES- PO, OB, PS, PGR, ROR, por, rop, BOR, ros, os, ospe, Sebo, bo, po, SOP, OSP, SP, ser, er, ero, peso, ESO, - POGRZEB

POGRZEB- po, por, porze, orze, zero, zer, ogr, gro, brzeg, bez, bezo, perz, prze, rzep, rzepo, borg, gore, ober, OB, GOPR, RP, gzo, bo, go, PGR, grzeb, bor, ego, rep. PROPAN.  /Michasiu droga, wyżej był PROGRES/
21 lutego 2016 21:32
anula2

POGRZEB- po, por, porze, orze, zero, zer, ogr, gro, brzeg, bez, bezo, perz, prze, rzep, rzepo, borg, gore, ober, OB, GOPR, RP, gzo, bo, go, PGR, grzeb, bor, ego, rep. PROPAN.  /Michasiu droga, wyżej był PROGRES/

PROGRES - PGR, PO, ROR, rop, por, peso, er, ero, eros, ego, GOPR,PR, rep, gore, RP, go, po, gro,- OBECNOŚC 
22 lutego 2016 18:26
michasia

PROGRES - PGR, PO, ROR, rop, por, peso, er, ero, eros, ego, GOPR,PR, rep, gore, RP, go, po, gro,- OBECNOŚC 

OBECNOŚĆ: on, ono, no, bo, Ben, oś, ość, co, coś, noś, noc, noce, Ob, obcość, obco, Noe, Neo, be, bon, EB, Bono, cen, ceno, ocen, oceno, BOŚ.
INSTYNKT
22 lutego 2016 18:29
Berdi, o jakie słowo Co chodzi :)?
22 lutego 2016 18:42
salazar

OBECNOŚĆ: on, ono, no, bo, Ben, oś, ość, co, coś, noś, noc, noce, Ob, obcość, obco, Noe, Neo, be, bon, EB, Bono, cen, ceno, ocen, oceno, BOŚ.
INSTYNKT

INSTYNKT- iks, inny, istny, ty, tynk, tyk, tyki, tik,Tiny,ni,nikt,Nysy, nys, nyski,nit,nity,sny,syn,synki,styki,skin,skiny,styk,syt,syk,syki,sik,kit,kity
CYTRUS
22 lutego 2016 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

INSTYNKT- iks, inny, istny, ty, tynk, tyk, tyki, tik,Tiny,ni,nikt,Nysy, nys, nyski,nit,nity,sny,syn,synki,styki,skin,skiny,styk,syt,syk,syki,sik,kit,kity
CYTRUS

CYTRUS: sur, sury, rus, rusy, tu, ty, ryt, rytu, US, tur, tury, Turcy, syt, rut, ruty, cytr, cyst, rys, rysu, suty, cyt, Urs.
ODMĘTY
22 lutego 2016 19:32
salazar

CYTRUS: sur, sury, rus, rusy, tu, ty, ryt, rytu, US, tur, tury, Turcy, syt, rut, ruty, cytr, cyst, rys, rysu, suty, cyt, Urs.
ODMĘTY

ODĘTY- od, ot, OM, odętym, odmęt, odmę, odm, odę, odęty, ody, do, dom, domy, dym, dęty, dętym, my, męty, męt, myt, myto, modę, ty, Tym, to, tę, tędy, tom, tomy
CIAPEK