Mazowieckie

23 maja 2015 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też witam wszystkich, ale wieczorową porą. Jak zwykle, dopiero teraz odpaliłam komputer. Dzień minął mi szybko, bo wyjazd do fryzjera, bo obiad, bo zakupy (ostatnie w tym turnusie) itd, aż do ułożenia PDP do łóżeczka. Za 2 dni jednak rytm mojego dnia się zmieni, bo przenoszę się do mojego właściwego miejsca na ziemi, czyli Mazowsza....ach i odbiło mi dzisiaj ..... ujawniam swoje oblicze (zarejestrowane na dzisiejszym spacerku)
23 maja 2015 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja też witam wszystkich, ale wieczorową porą. Jak zwykle, dopiero teraz odpaliłam komputer. Dzień minął mi szybko, bo wyjazd do fryzjera, bo obiad, bo zakupy (ostatnie w tym turnusie) itd, aż do ułożenia PDP do łóżeczka. Za 2 dni jednak rytm mojego dnia się zmieni, bo przenoszę się do mojego właściwego miejsca na ziemi, czyli Mazowsza....ach i odbiło mi dzisiaj ..... ujawniam swoje oblicze (zarejestrowane na dzisiejszym spacerku)
:tanczy:

Musze Cie Zosiu pochwalic zauwazyłam w Twoich wpisach ważna rzecz,pisząc o chorobie pdp piszesz obok polskiej niemiecką nazwę.Bardzo dobrze, czytając zapamietuje sie, a w przyszłości może to się przydać.Przeciez nie wiadomo gdzie i do kogo los nas rzuci
28 maja 2015 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Witam i pozdrawiam opiekunkowo z Mazowsza. Dzisiaj u nas wreszcie lepsza pogoda, cieplej i słoneczko przebiło się przez chmury. Po dwóch dniach aklimatyzacji, zaczynam funkcjonować w moim prawdziwym, własnym domku. Tylko mój mechanik nie spisał się i nie zdążył mi wyszykować mojego auta (stał u niego 2 tygodnie), ale dobry mechanik samochodowy zawsze jest zawalony robotą i warto poczekać. Może dzisiaj po południu odbiorę samochód i będę śmigać w swoim prywatnym życiu na Mazowszu. Pozdrawiam raz jeszcze
30 maja 2015 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Odświeżam Mazowieckie ---w końcu zapomnimy ,ze istnieje.Pozdrawiam wszystkich.)))
30 maja 2015 17:27
Odświeżam Mazowieckie ---w końcu zapomnimy ,ze istnieje.Pozdrawiam wszystkich.)))
30 maja 2015 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
babuszka

Odświeżam Mazowieckie ---w końcu zapomnimy ,ze istnieje.Pozdrawiam wszystkich.)))

No to ja też mazowszanki pozdrawiam.Mało nas ,no ale trudno.
09 czerwca 2015 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry .Witam koleżanki z moich okolic.Naskrobcie coś czasami.Miłego dzionka życzę.Zaraz tu będzie Magdzie grasować.Hi hi.
09 czerwca 2015 08:02 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A przybłędy mogą być ? bo ja do Płocka mam tylko 50 km więcej jak Ty Ivanilko :-) a takie malutki pytanko : czy Ty jesteś z samej W- wy ? 

I tu Cie jeszcze nie bylo ,a ja nie bede gorsza tez sie podepne,boc mam rodzine w tym regionie 
Pozdrawiam Mazowieckie dziewczyny malowane jak maliny 
09 czerwca 2015 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

I tu Cie jeszcze nie bylo ,a ja nie bede gorsza tez sie podepne,boc mam rodzine w tym regionie:-) 
Pozdrawiam Mazowieckie dziewczyny malowane jak maliny:-) 

A widzisssss ! ja se we środeczku mieszkam to mam wszędzie jednakową drogę , ale jak by nie patrzeć z tej " góry zielonej " to masz ciutkę dalej ....... spróbuj jeszcze rzucić beretem w podkarpacie , białostoczczyznę , lubelskie rejony .....nie dorzucisz , nie ma bata ! a jak się nogami zaprę , jak zamach wezmę to i dorzucę ....tralalalala ! ))))))))
09 czerwca 2015 12:41
Barbara niepowtarzalna

A widzisssss ! ja se we środeczku mieszkam to mam wszędzie jednakową drogę , ale jak by nie patrzeć z tej " góry zielonej " to masz ciutkę dalej ....... spróbuj jeszcze rzucić beretem w podkarpacie , białostoczczyznę , lubelskie rejony .....nie dorzucisz , nie ma bata ! a jak się nogami zaprę , jak zamach wezmę to i dorzucę ....tralalalala ! :-)))))))))

To sobie rzucaj ,moze doleci ten beret ,ja mam pol krw Mazowieckiej ,gdyz moja mama urodzila sie wlasnie tam,wiec moge byc taka pol Mazowszanka ,a i pol Niemra chociaz z tym drugim troche tak gorzej ,ale coz  
09 czerwca 2015 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

To sobie rzucaj ,moze doleci ten beret:-) ,ja mam pol krw Mazowieckiej ,gdyz moja mama urodzila sie wlasnie tam,wiec moge byc taka pol Mazowszanka ,a i pol Niemra chociaz z tym drugim troche tak gorzej ,ale coz:-) :-) 

Witam wszystkie osoby nie tylko z mazowieckiego.Milo, ze odzywaja sie tu tez osoby nie mieszkajace na Mazowszu.Pozdrawam wszystkich serdecznie zyczac milego bezstresowego dnia.)))
17 czerwca 2015 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
No i ją moją krainę wyciągami i Witam dziewczyny i chłopaki.Miłego dzionka życzę.
17 czerwca 2015 07:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dolączam się zycząc miłego, bezstresowego dzionka.)))
26 czerwca 2015 07:58
Chyba nikogo nie ma na forum.Zofija ,Babuszka Witajcie.
26 czerwca 2015 22:45 / 1 osobie podoba się ten post
Och jej, dopiero teraz dostrzegłam mazowieckie Witajcie, witajcie Mazowszanki