Lubuskie 2

22 września 2015 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Bednarka

Wiesia lubuskie 10 lat doswiadczenia dobry niemiecki

W  końcu  Ktoś z Lubuskiego:)) bo Magdzie urlopuje:
22 września 2015 15:52
Ann1967

W  końcu  Ktoś z Lubuskiego:)) bo Magdzie urlopuje:

Urlopuje,urlopuje ale jeszcze kilka dni,nie witam sie codziennie,bo mi az glupio ,ze tak okupuje ten topik.Kiedys jeszcze i tu OBCE zagladaly,ale chyba im sie znudzilo,albo ich urazilam(((.Ostatnie dni spedzam bardzo intensywnie,czeka mnie jeszcze dalszy wybad na grzyby,tam gdzie jest wysyp,bo kolo Zielonki jaka taka posucha.Pozdrawiam.
22 września 2015 17:20
Zbieraj te grzybki, bo zima długggaaaa:)) Musisz do mnie napisać na @ to sobie pogadamy, może nawet Jesteśmy z jednej Firmy,albo umówimy się na kawkę w Focus, co TY na to?
22 września 2015 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Urlopuje,urlopuje ale jeszcze kilka dni,nie witam sie codziennie,bo mi az glupio ,ze tak okupuje ten topik.Kiedys jeszcze i tu OBCE zagladaly,ale chyba im sie znudzilo,albo ich urazilam(((.Ostatnie dni spedzam bardzo intensywnie,czeka mnie jeszcze dalszy wybad na grzyby,tam gdzie jest wysyp,bo kolo Zielonki jaka taka posucha.Pozdrawiam.

Napisałam  @
22 września 2015 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
nie wszyscy czas mieli dziendobry Lubuszanki....
22 września 2015 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

nie wszyscy czas mieli dziendobry Lubuszanki....

Witaj Lubuszanko, jak miło spotkac tu " swoje dziewczyny":))
22 września 2015 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Witaj Lubuszanko, jak miło spotkac tu " swoje dziewczyny":))

a ja taki ,, nabytek,, z sasiedniego wojewodztwa ale juz 4 lata wiec chyba juz ,,swoja,,
22 września 2015 20:04
Ann1967

Napisałam  @

04 października 2015 17:00
Ludu ,nikt tu nie zaglada
Slyszalyscie jaka tragedia sie wczoraj wydarzyla w Zielonej? Facet udusil dwie corki 9 i 15 lat,a zone mlotkiem zabil,sam sie pozniej powiesil
04 października 2015 17:23
Tak czytałam dzisiaj na Onecie...jakiś psychol, szkoda kobiety i dziewczynek:(
06 października 2015 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Ludu ,nikt tu nie zaglada :placz3:
Slyszalyscie jaka tragedia sie wczoraj wydarzyla w Zielonej? Facet udusil dwie corki 9 i 15 lat,a zone mlotkiem zabil,sam sie pozniej powiesil :-(

Magdzie nie mozesz inej strony gazet czytywac i opowiadać ?
Proponuję info kiedy Lubuszanki wrócą do domu.
Ja będę ok 1 listopada, kto chętny na spotkanie ( niekoniecznie na cmentarzu )
06 października 2015 14:29
Gosia 1234

Magdzie nie mozesz inej strony gazet czytywac i opowiadać ?
Proponuję info kiedy Lubuszanki wrócą do domu.
Ja będę ok 1 listopada, kto chętny na spotkanie ( niekoniecznie na cmentarzu )

Czytam pudla,swiat seriali Ale o tym pisali wszedzie,wiec jak weszlam nawet na ogolnopolska to tez tam bylo.Ty tu nie zagaduj tak tylko napisz czy zdazysz jeszcze do domu na wysyp grzybow ?Ja bede od 10 listopada   No juz wszystko wiem 
 
06 października 2015 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Czytam pudla,swiat seriali:-) Ale o tym pisali wszedzie,wiec jak weszlam nawet na ogolnopolska to tez tam bylo.:-(Ty tu nie zagaduj tak tylko napisz czy zdazysz jeszcze do domu na wysyp grzybow ?Ja bede od 10 listopada :-)   No juz wszystko wiem:-) 
 

Ja zawsze zdązę, ale mnie interesuja tylko "prawdziwe".
Ann1967 będzie pierwsza zjezdżała, to niech nam nazbiera
06 października 2015 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Ja zawsze zdązę, ale mnie interesuja tylko "prawdziwe".
Ann1967 będzie pierwsza zjezdżała, to niech nam nazbiera :-)

Ooooo , podajcie termin:) Ja będe w domu  1 listopada, ale tylko na kilka dni.Chętnie się spotkam.
06 października 2015 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Ooooo , podajcie termin:) Ja będe w domu  1 listopada, ale tylko na kilka dni.Chętnie się spotkam.:-)

Ja na pewno wybiore się do lasu..cjoć na spacer..a moze i jakiego grzyba spotkam:))))