Lubuskie 2

25 października 2015 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Za tydzień będe objezdżała cmentarze w moim mieście.A jest ich sporo. Są dwa żołnierzy radzieckich ktorzy zginęli przy wyzwalaniu naszego miatsa. Cmetarz na ktorym spoczywają lotnicy angielscy z I wojny światowej.Jest jeden przy kościelny i jeden bardzo duży zarzadzany obecnie prywatanie.Zawsze jadę z lampką zwłaszcza na te cmentarze gdzie nikt na co dzień nie zagląda.Lubię zwłaszcza wieczorem w samotności przejść sie alejkami i pomyśleć nad marnościa życia doczesnego.Co raz więcej znajomych nazwisk i imion spotykam na krzyżach, stoje chwile i czytam.Wspominam ich i smutno na duszy sie staje
22 listopada 2015 09:10
Hej hej  co jest z Lubuskim . Nowy podział administracyjny, czy co ? nie ma już naszego województwa?

Nie ma Magdzie, nie ma wpisów. Meldować się proszę kto jest  " na wyjeździe" ? Gosia1234 nie bywasz w swoich stronach?
22 listopada 2015 09:16 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Hej hej  co jest z Lubuskim . Nowy podział administracyjny, czy co ? nie ma już naszego województwa?

Nie ma Magdzie, nie ma wpisów. Meldować się proszę kto jest  " na wyjeździe" ? Gosia1234 nie bywasz w swoich stronach?

Ja jak jeszcze trochę tu zostane to nie będę wiedziała jak sie nazywam, a Ty z województwem wyjeżdżasz hahaha
22 listopada 2015 09:51
Gosia 1234

Ja jak jeszcze trochę tu zostane to nie będę wiedziała jak sie nazywam, a Ty z województwem wyjeżdżasz hahaha

Gdybym była na wyjeżdzie nawet do żywotnio to i tak będę tęsknić za brzozą w ogrodzie , za pobliskim lasem , za miejscem.  Nigdy  bym nie zapomniała
22 listopada 2015 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Hej hej  co jest z Lubuskim . Nowy podział administracyjny, czy co ? nie ma już naszego województwa?

Nie ma Magdzie, nie ma wpisów. Meldować się proszę kto jest  " na wyjeździe" ? Gosia1234 nie bywasz w swoich stronach?

Melduję się !!!! Nie wiem co się dzieje, bo nie ma   mnie w ZG. Wracam 19.12 więc  z szybkością błyskawicy będe musiała przelecieć przez Focus, kupić prezenty, zakupy....i oczywiście wypić kawkę z Gosią 1234:))) Pozdrawiam Wszystkie pracujące i leniuchujące na urlopach Lubuszanki!!!
22 listopada 2015 10:05
Ann1967

Melduję się !!!! Nie wiem co się dzieje, bo nie ma   mnie w ZG. Wracam 19.12 więc  z szybkością błyskawicy będe musiała przelecieć przez Focus, kupić prezenty, zakupy....i oczywiście wypić kawkę z Gosią 1234:))) Pozdrawiam Wszystkie pracujące i leniuchujące na urlopach Lubuszanki!!!

Aż Wam zazdroszczę ja będę w domu w wigilje i w poniedzialek wyjezdzam.Szkoda  tez z chęcia kawę bym  wypiła. Ale moze na wiosne jakos sie zgadamy.
22 listopada 2015 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Aż Wam zazdroszczę:-) ja będę w domu w wigilje i w poniedzialek wyjezdzam.Szkoda  tez z chęcia kawę bym  wypiła. Ale moze na wiosne jakos sie zgadamy.:-)

Mleczko nie ma sprawy..ja   po Nowym Roku jadę znowu na 2 miesiące, Gosia także, więc wracamy  przed świętami wielkanocnymi..to może wtedy??? Zaproszenie  aktualne...bardzo chciałabym Ciebie poznać, bo wiem,że fajna z Ciebie babka, Gosia mi wspominała..o Twoim dobrym serduchu!!!
22 listopada 2015 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Mleczko nie ma sprawy..ja   po Nowym Roku jadę znowu na 2 miesiące, Gosia także, więc wracamy  przed świętami wielkanocnymi..to może wtedy??? Zaproszenie  aktualne...bardzo chciałabym Ciebie poznać, bo wiem,że fajna z Ciebie babka, Gosia mi wspominała..o Twoim dobrym serduchu!!!

Jaaaa.???..nie pamietam
22 listopada 2015 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Mleczko nie ma sprawy..ja   po Nowym Roku jadę znowu na 2 miesiące, Gosia także, więc wracamy  przed świętami wielkanocnymi..to może wtedy??? Zaproszenie  aktualne...bardzo chciałabym Ciebie poznać, bo wiem,że fajna z Ciebie babka, Gosia mi wspominała..o Twoim dobrym serduchu!!!

Fakt...tak jakos będzie.
Wiec czekamy na wiosnę ...i spotkanie.
22 listopada 2015 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Jaaaa.???..nie pamietam:-)

Dstaniesz po dupsku!!!:))
23 listopada 2015 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Co tam w naszym regionie ? Magmab zaniedbujesz koleżanki !! marzy mi sie , że świeta będą ze śniegiem.
23 listopada 2015 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Co tam w naszym regionie ? Magmab zaniedbujesz koleżanki !! marzy mi sie , że świeta będą ze śniegiem.

Jestem za, proszę o śnieg na święta
24 listopada 2015 05:08
Dzien dobry - dobrze , że magdzie wróciła to troche podciagnie Lubuskie ja juz widzę moje miasto udekorowane na świeta. Robie obchód i utrwalam co sie zmieniło przez rok. Jeszcze m-c i będę w domu
24 listopada 2015 06:34 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Dzien dobry - dobrze , że magdzie wróciła to troche podciagnie Lubuskie :-) ja juz widzę moje miasto udekorowane na świeta. Robie obchód i utrwalam co sie zmieniło przez rok. Jeszcze m-c i będę w domu :-)

Szybko zleci bo dni są coraz krótsze
27 listopada 2015 07:54
Hej , hej Lubuskie - ja zaspałam to nie znaczy , że wy młódki tez macie wylegiwać się. Pisać co tam u was.  Jeszcze tylko 26 dni i odetchne pełna piersią naszym powietrzem. Dobrego dnia, radosnego i krótkiego . Magmab - jaka pogoda ?