Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #5

02 września 2015 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
och , ale bym się zamieniła na te restauracje :))
02 września 2015 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Kupiłam dla gwiazdy bratwursty takie prózniowo pakowane, pytanie moje- czy sie z nich sciaga jakas skorke czy cos???

Nauczyły mnie Niemki: Bratwurst najpierw się zaparza ( ja wkładam do dużego talerza i zalewam wrzątkiem) - zmienią kolor. Potem osuszam papierowym ręcznikiem i kładę na rozgrzaną patelnię posmarowaną tłuszczem.
Tak w poprzednim miejscu nauczyła mnie restauratorka . 
Mnie to smakuje.
02 września 2015 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Może te restauracyjne wypady i telefony to nie w kierunku PDP a w Twoim?Pomyślałaś o tym?Bo aż taka częstotliwość to nie niemiecka całkiem wobec rodziców:):):):)
02 września 2015 10:45
Może te restauracyjne wypady i telefony to nie w kierunku PDP a w Twoim?Pomyślałaś o tym?Bo aż taka częstotliwość to nie niemiecka całkiem wobec rodziców:):):):)
02 września 2015 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Może te restauracyjne wypady i telefony to nie w kierunku PDP a w Twoim?Pomyślałaś o tym?Bo aż taka częstotliwość to nie niemiecka całkiem wobec rodziców:):):):)
02 września 2015 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
Ale masz dobrze, ja to codziennie muszę gotować, ugotuję to babka krzyczy ,że dużo!! jak stawiam jej obiadek pod nosek to krzyczy, że nie ejst głodna i tak jest codziennie, ale wszystko zjada i chwali,że dobre!!!
Z chęcią poszłabym do restauracji, aby mi podano pod nosek, ale tu nie ma takiej opcji, trafiłam do rodzinki chytrusków:))
Więc nie narzekaj i pomyśl,że inne mają znacznie gorzej!
02 września 2015 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Kiedy na śniadanie , kolację wykładam na stół ser, szynkę, pomidor, marmoladę to też krzyczy ,że dużo jedzenia na stole. Ona jadłaby tylko non-stop chleb z marmoladą, czasem mam dość, muszę jeszcze wytrzymać te 6 tygodni, a później zmienić miejsce!
02 września 2015 10:49
Ann1967

Ale masz dobrze, ja to codziennie muszę gotować, ugotuję to babka krzyczy ,że dużo!! jak stawiam jej obiadek pod nosek to krzyczy, że nie ejst głodna i tak jest codziennie, ale wszystko zjada i chwali,że dobre!!!
Z chęcią poszłabym do restauracji, aby mi podano pod nosek, ale tu nie ma takiej opcji, trafiłam do rodzinki chytrusków:))
Więc nie narzekaj i pomyśl,że inne mają znacznie gorzej!

No ja mam to samo- codzienne gotowanie, a gwiazda marudzi. 
Jej córka ma restaurację w Bonn, ale pomarzyć można, że któregoś razu nas weźmie na szamkę (poprzedniczka była 3 miechy i 0 wyjść do restauracji)
02 września 2015 10:53
To co wekend:) A od poniedziałku do piątku to się chociaż w knajpie napatrzy:)hi hi hi
02 września 2015 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj się nie rozczulam z obiadem , wczoraj zrobiłam luksemburski kartofelsalat ( babka nadzorowała, bo stwierdziła,że nie będzie jeść niemieckiego kartofelsalat) i dzisiaj do tego usmażę kiełbaskę:))
02 września 2015 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ugotowalem dzisiaj zupe wielowarzywna na kaczce,bo przywiozlem z domu. Naskrobalem warzyw.Teraz odpoczywam.Jeszcze por doloze i natke pietruszki.Lodowke widze mam pelna,to na zakupy tez nie pojde tak szybko.W lodowce tu jak w sklepie.Dobrze mi tu jak na poczatek.Nikt sie nie wtraca.Robie co che,tylko godzin pilnowac potrzeba.Niemiecka punktualnosc to nie dla mnie,ale postaram sie.
02 września 2015 12:29 / 4 osobom podoba się ten post
O kolega jakiś nowy się zjawił? Witam
U mnie placuszki z cukinii pyszne a i na kolacje w wersji na zimno tez ok.
Chce ktoś przepis?
02 września 2015 14:32
Marta

O kolega jakiś nowy się zjawił? Witam
U mnie placuszki z cukinii pyszne a i na kolacje w wersji na zimno tez ok.
Chce ktoś przepis?

Jasne, pisz  Paluszkow z cukini jeszcze nie jadłam?
02 września 2015 14:34
Marta

O kolega jakiś nowy się zjawił? Witam
U mnie placuszki z cukinii pyszne a i na kolacje w wersji na zimno tez ok.
Chce ktoś przepis?

Witaj Marta......proszę o przepis sprawdzone są najlepsze.
02 września 2015 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzis były ziemniaczki,watrobka drobiowa z cebulka i jabłusszkiem,marchewka z groszkiem,jogurt i woda do picia