Pochwalijki #3

24 sierpnia 2016 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Moje piękne sztućce.

Alina może trafi się jakaś inna akcja z porcelaną 
24 sierpnia 2016 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Alina może trafi się jakaś inna akcja z porcelaną :-)

Na to liczę 
25 sierpnia 2016 17:10 / 8 osobom podoba się ten post
A ja muszę się pochwalić ,że leżę sobie na leżaczku pod drzewem kiwowym, w cieniu , odpoczywam i piszę do was.Trafiłam wreszcie na takie miejsce, gdzie sama sobie wszystko ustalam co mam robić, nikt się nie wtrąca.Podopieczna samoobsługowa.Nie wymagająca mojej uwagi.
25 sierpnia 2016 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
joannagda

A ja muszę się pochwalić ,że leżę sobie na leżaczku pod drzewem kiwowym, w cieniu , odpoczywam i piszę do was.Trafiłam wreszcie na takie miejsce, gdzie sama sobie wszystko ustalam co mam robić, nikt się nie wtrąca.Podopieczna samoobsługowa.Nie wymagająca mojej uwagi.

Dlatego warto szukac i nie meczyc sie , ja dam sobie jeszcze chwile i szukam nowego.Jakos w tym roku bije rekordy, zawszs u jednej rodziny bylam rok do 1,5 a teraz to juz moja 4 rodzina w tym rokj ha i wiem ze i bedzie 5 !! Co tez sie chwale !!!!
25 sierpnia 2016 22:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja sie juz dzis chwale, ze jutro od 18 do 18 w niedziele, mam wolne. Szalona corka mi uciela 9 godzin wolnego , bo nie bedzie mogla mamusi odbierac po poludniu z przedszkola. Wczoraj mi powiedziala, ze jutro jeszcze moze ja odebrac. Pdziekowalam jej , ale ja bede jezdzic juz na swojej karuzeli, umowa jest umowa i zostane do 18. Chodzi o 50eu , ktore ma mi za te 9 godzin mego wolnego czasu zaplacic. Zobaczymy. W sobote idziemy z Andy na grilla do znajomych i sie bardzo ciesze. Kobieta, ktora u Andy niedawno poznalam, bardzo przypadla mi do serca. Niemka 52 lata , chora na raka jelit...... czlowiek, ktory wie ze musi umrzec wczesniej niz powinien, nie wie kiedy, ale zyje z tym pietnem. Bardzo sie polubilysmy i bpleje nad tym , ze nikt nie moze jej pomoc, ale to jest twarda kobieta i chce ten czas jaki jej pozostac, przezyc najlepiej jak moze. Zasrane zycie czasami, dlatego trzeba zyc chwila nie zatruwac mysli, tym , co sie zdarzy za kilka lat, bo moze tak byc, ze naszego jutra nie bedzie
30 sierpnia 2016 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę, że nareszcie znalazłam tę wredna muchę/komara co to tak namiętnie mnie od tygodnia podgryza. To taka duża mieszanka muchy końskiej z komarem. Śmieszna w sumie. Ściany w moim pokoju są wytapetowane w szaro-zielony kwiatowy wzorek. Taka drobnica. Trudno na niej coś zobaczyć, chociaż mam sokole oko. Gadzinę zobaczyłam jak podfruwała do okna i utłukłam - na śmierć No niech się cieszy, że jej odnóżek nie poćwiartowałam. Teraz wiem dlaczego mam takie ślady i dlaczego tak trudno było mi ją "pacnąć". Uffff
30 sierpnia 2016 20:43
Mycha

A ja się pochwalę, że nareszcie znalazłam tę wredna muchę/komara co to tak namiętnie mnie od tygodnia podgryza. To taka duża mieszanka muchy końskiej z komarem. Śmieszna w sumie. Ściany w moim pokoju są wytapetowane w szaro-zielony kwiatowy wzorek. Taka drobnica. Trudno na niej coś zobaczyć, chociaż mam sokole oko. Gadzinę zobaczyłam jak podfruwała do okna i utłukłam - na śmierć :lol1: No niech się cieszy, że jej odnóżek nie poćwiartowałam. Teraz wiem dlaczego mam takie ślady i dlaczego tak trudno było mi ją "pacnąć". Uffff

Po czym poznałas , że to mieszanka muchy końskiej z przyzwoitym komarem ))
30 sierpnia 2016 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Ja sie juz dzis chwale, ze jutro od 18 do 18 w niedziele, mam wolne. Szalona corka mi uciela 9 godzin wolnego , bo nie bedzie mogla mamusi odbierac po poludniu z przedszkola. Wczoraj mi powiedziala, ze jutro jeszcze moze ja odebrac. Pdziekowalam jej , ale ja bede jezdzic juz na swojej karuzeli, umowa jest umowa i zostane do 18. Chodzi o 50eu , ktore ma mi za te 9 godzin mego wolnego czasu zaplacic. Zobaczymy. W sobote idziemy z Andy na grilla do znajomych i sie bardzo ciesze. Kobieta, ktora u Andy niedawno poznalam, bardzo przypadla mi do serca. Niemka 52 lata , chora na raka jelit...... czlowiek, ktory wie ze musi umrzec wczesniej niz powinien, nie wie kiedy, ale zyje z tym pietnem. Bardzo sie polubilysmy i bpleje nad tym , ze nikt nie moze jej pomoc, ale to jest twarda kobieta i chce ten czas jaki jej pozostac, przezyc najlepiej jak moze. Zasrane zycie czasami, dlatego trzeba zyc chwila nie zatruwac mysli, tym , co sie zdarzy za kilka lat, bo moze tak byc, ze naszego jutra nie bedzie

Też mam taką znajomą tylkoże  w PL. Żyje z wyrokiem, podziwiam jej decyzje, jej wybory. To bardo trudne chwie. Praktycznie może sobie tylko przedłużyć życie we względnym komforcie bez wymiotów i szarpania żołądkiem. Chemia zabija wszystko, dobre i żłe komórki. Jest dobra na poczatkowe stadia, ona ma końcowe. Wybrała inną metodę. Nie jest "nawiedzona". Ma dużo znajomych, dużo cennej informacji od ludzi z innych rejonów świata. Wyszukują innych związków działających jak chemia ale nie tak szkodliwych. Ale mimo wszystko,to bardzo trudne. Zaakceptować, że się umrze wcześniej niż by to wypadło normalnie. Takie świadome oczkiwanie na śmierć. To też jelita. 
30 sierpnia 2016 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
anerik

No i jeszcze się pochwalam.....kupiłam już bilet lotniczy na następny pobyt........i we dwie strony zapłaciłam całe 129 zł. szybko i tanio, jak szaleć to szaleć....:agent:

No tak Anerik, jak się na "drzwiach od stodoły" lata to się tylko tyle płaci   
30 sierpnia 2016 20:59 / 3 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Po czym poznałas , że to mieszanka muchy końskiej z przyzwoitym komarem :-)))

Może nie poznałam, staram się obrazowo opisać. W sumie to nie wiem kto z kim się ciupciał, że takie bydle urosło  
30 sierpnia 2016 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Może nie poznałam, staram się obrazowo opisać. W sumie to nie wiem kto z kim się ciupciał, że takie bydle urosło :zawstydzony: 

Może mucha z koniem ? czy odwrotnie.
30 sierpnia 2016 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Może mucha z koniem ? :-) czy odwrotnie. :lol3::lol3:

Jak zwał tak zwał, ukąszenia były bolesne. 
30 sierpnia 2016 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

A ja się pochwalę, że nareszcie znalazłam tę wredna muchę/komara co to tak namiętnie mnie od tygodnia podgryza. To taka duża mieszanka muchy końskiej z komarem. Śmieszna w sumie. Ściany w moim pokoju są wytapetowane w szaro-zielony kwiatowy wzorek. Taka drobnica. Trudno na niej coś zobaczyć, chociaż mam sokole oko. Gadzinę zobaczyłam jak podfruwała do okna i utłukłam - na śmierć :lol1: No niech się cieszy, że jej odnóżek nie poćwiartowałam. Teraz wiem dlaczego mam takie ślady i dlaczego tak trudno było mi ją "pacnąć". Uffff

Jakiś taki film był chyba pt."Władca much"...hi hi hi
30 sierpnia 2016 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No tak Anerik, jak się na "drzwiach od stodoły" lata to się tylko tyle płaci :lol1:  :lol2:

To są węgierskie, rumuńskie czy bułgarskie linie lotnicze Leciałam Drzwi od stodoły to luksus w porównaniu z tym
30 sierpnia 2016 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To są węgierskie, rumuńskie czy bułgarskie linie lotnicze :-) Leciałam :lol2: Drzwi od stodoły to luksus w porównaniu z tym :lol3:

Nie nooo, pewnie Anerik zapłaciła tak mało, bo sporo przed terminem odlotu. Wtedy są promocje w niektórych liniach lotniczych. Ale że tak tanio, to trzeba jej dokuczyć. A co, nie dość że szybko to jeszcze za darmochę ??