Pochwalijki #3

12 września 2016 16:18
mleczkovoll40

Nie mam specjalnych osiągnięć w opiece więc i chwalic sie nie mam czym . Ale jedną rzeczą sie pochwalę. Jade na ulop do domu m-c urlopu mam płatny .
Czyż to nie okazja , żeby sie pochwalić.:taniec2::taniec2::taniec2:

A Ty pracujesz na umowę o pracę, czy na zlecenie i rodzina tak Ciebie gratyfikuje? U mnie rodzina robi wiele, bym przedłużała zlecenia i nawet na niepłatną przerwę nie jechała do domu.Nie wiem, czy to kwestia zasług , czy uroku osobistego ?
12 września 2016 16:33
Zofija

Elfinko, za naszą ciężką pracę 7 razy w tygodniu, po 24 godziny (czuwanie to też praca) należy się nam taki bonus. Niestety rzadko jest to jednak w praktyce rekompensowane.

Ja mam teraz taką firmę, która uczciwie oddaje mi należny (płatny) urlop i dzień wolny za każdy przepracowany świąteczny dzień. Udaje mi się z tego uskrobać 3-4 tygodnie wolnego na wyjazd do domu za 2 miesiące pracy i mamto zapłacone..

Pracujesz na zlecenie, cz to jakaś inna forma zatrudnienia? Ciekawy wątek, ale nie wszystko rozumiem. 
12 września 2016 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Pracujesz na zlecenie, cz to jakaś inna forma zatrudnienia? Ciekawy wątek, ale nie wszystko rozumiem. 

Ja pracuję na umowę o pracę przez niemiecką firmę Ambulanter Pflegedienst
12 września 2016 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Wróciłam z zakupów. Pdp ma cztery córki dzisiaj byłam z najstarszą, jeszcze mnie trzy takie wyprawy czekaja . Nie wiem czy dam radę
12 września 2016 19:53 / 8 osobom podoba się ten post
Muszę się pochwalić postępami jakie mój dziadziuś zrobił od kiedy tu jestem. Jak przyjechałam mówił rzadko z sensem i był kompletnie zdezorientowany. Trwało to kilka dni. Zaczęłam z nim rozmawiać i mówić mu,że ma się koncentrowac na tym co mówi co robi ,że ma nie wstawac w nocy i nie chodzic po domu,bo może upaść i złamac sobie biodro,albo głowe rozbić,że powinien dużo czytać,żeby poprawic sobie pamięć. On to słuchał uważnie jak dziecko bajkę hihi i zacząl się stosować. Już pod moim okiem sam myje sobie protezy,sam się czesze,góre ubiera sam,całą noc śpi,sam chodzi do toalety,a wczoraj zaskoczył mnie totalnie : zaproponował,żebym z nim poszła gdzieś potańczyc hahahahahah.
12 września 2016 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

A to ten przyjemny Pan :-) a moj pdp , docenił moja pracę :-)

Ten twój PDP co całkiem fajny jeszcze. Masz tu z 10 lat pracy conajmniej :)
12 września 2016 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Ze co ? na złą drogę .................  nie ma czego , jestem grzeczna na zakupach .
12 września 2016 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Ten twój PDP co całkiem fajny jeszcze. Masz tu z 10 lat pracy conajmniej :)

Słaby jest . Smierć zony dała mu sie we znaki . Przezywa do tej pory , ale jakos wyciagam go z pokoju . Dlatego nie mam czasu na nic . Ale fakt niczego sobie ,żona tez była bardzo ładna i takie sa córki .
12 września 2016 20:40 / 5 osobom podoba się ten post
Wyciagnelam moja pdp na spacer. Ufffff...Nawe usmiechnela sie do sasiadki.
12 września 2016 20:46 / 11 osobom podoba się ten post
Się wszyscy chwalą to ja też ,a co:)Dostałam komplet bielizny od córki PDP.Sobie taki sam kupiła.Czarno- wrzosowy.Właściwe wygląda jak strój kąpielowy,ale go oszczędzę:)Przyda się na powitalne riki tiki tak:):)hi hi hi
12 września 2016 21:07 / 10 osobom podoba się ten post
Kasia myśli o riki taki, a ja mam kaktusa, i to jakiego :D! To mu się przydarzyło dzisiaj rano, więc się też pochwalę, bo niby czemu nie, skoro inni mogą :D :P?

12 września 2016 21:10 / 9 osobom podoba się ten post
to i ja się pochwalę ---- wracam za dwa dni do domciu !!!!
12 września 2016 21:14 / 7 osobom podoba się ten post
a , i jeszcze jedno , to jest tylko moje zdanie - ale zamieszczanie zdjęc PDP , na forum uważam za niestosowne , pisanie o nich to co innego , ale użycie ich wizerunku jest nie na miejscu !!! zaraz zostanę zlinczowana --- ale to moje zdanie , do którego na forum mam prawo
12 września 2016 21:27 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

a , i jeszcze jedno , to jest tylko moje zdanie - ale zamieszczanie zdjęc PDP , na forum uważam za niestosowne , pisanie o nich to co innego , ale użycie ich wizerunku jest nie na miejscu !!! zaraz zostanę zlinczowana --- ale to moje zdanie , do którego na forum mam prawo

Lolowa, ale mój niemiecki kaktus wyraził zgodę, nawet się ucieszył, że stanie się sławny, bo opiekuńcza Polska go obejrzy, będzie podziwiać i zazdrościć.. Naprawdę się zgodził, no, uwierz mi, bo jak nie, to rzucę w Ciebie kaktusem :D.
12 września 2016 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Lolowa, ale mój niemiecki kaktus wyraził zgodę, nawet się ucieszył, że stanie się sławny, bo opiekuńcza Polska go obejrzy, będzie podziwiać i zazdrościć.. Naprawdę się zgodził, no, uwierz mi, bo jak nie, to rzucę w Ciebie kaktusem :D.

Nie --- no Twój PDP lekko kolczasty --- ale kochany--- też Ci zazdroszczę -- i nie rzucaj nim we mnie ( trochę szacunku dla Twojego PDP )