Pochwalijki #3

11 września 2016 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Ale widzieliśmy przepiękny zamek w Szymbarku,niestety obeszliśmy go tylko dookoła bo wewnątrz nieudostępniony do zwiedzania Darek pobiegł po klucze od bramy do Sołtysowej ( serio) ale nie dało rady.Za to dowiedział sie ciekawych historii o tym zamku,może kiedyś napisze ( jak wymieni tę nieszczęsną klawiaturę).

Szymbark

11 września 2016 21:37 / 8 osobom podoba się ten post
Znowu się pochwalę - byłam dzisiaj z córką Pdp i jej mężem na "Święcie śliwki" ! W mieście Bühl. Gdyby nie upał, to byłoby wspaniale, ale i tak czas spędziłam bardzo, bardzo fajnie :pomponiara:
11 września 2016 21:47 / 10 osobom podoba się ten post
a ja sie pochwale, ze polowakuchni umeblowana i wyglada zachwycajaco.Jutro bacia do przedskola, Andy przyjedzie mnie porwac i ciag dalszy zakupow i meblowania
11 września 2016 22:20 / 7 osobom podoba się ten post
Miałam wolne od wczoraj , od 18- ej do 20-ej dzisiaj. Taki czas wyrwany z naszej pracy dodaje jeszcze więcej radości,ma inną wartość. Mnie tam dużo nie trzeba ,by wejść w stan szczęśliwości.Tak się stało ,o czym ogłaszam -  niech się to roznosi  i udziela
12 września 2016 11:28 / 5 osobom podoba się ten post
Nie mam specjalnych osiągnięć w opiece więc i chwalic sie nie mam czym . Ale jedną rzeczą sie pochwalę. Jade na ulop do domu m-c urlopu mam płatny .
Czyż to nie okazja , żeby sie pochwalić.
12 września 2016 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie mam specjalnych osiągnięć w opiece więc i chwalic sie nie mam czym . Ale jedną rzeczą sie pochwalę. Jade na ulop do domu m-c urlopu mam płatny .
Czyż to nie okazja , żeby sie pochwalić.:taniec2::taniec2::taniec2:

Nie "być" taka skromna :)
Płatnego urlopu za brak osiągnięć się nie dostaje :)
12 września 2016 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie mam specjalnych osiągnięć w opiece więc i chwalic sie nie mam czym . Ale jedną rzeczą sie pochwalę. Jade na ulop do domu m-c urlopu mam płatny .
Czyż to nie okazja , żeby sie pochwalić.:taniec2::taniec2::taniec2:

Płatny miesiąc? 
Gdzie takie cuda rozdają?? :)
12 września 2016 11:37
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Koniecznie pochwal się, jak tego dokonałaś!
O tutaj: http://opiekunki24.pl/forum/temat/520/zdrowie/papierosy--e-papieros---moje-przygody-z-paleniem/page/32#533596
12 września 2016 11:45 / 5 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Płatny miesiąc? 
Gdzie takie cuda rozdają?? :)

A to ten przyjemny Pan a moj pdp , docenił moja pracę
12 września 2016 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
zapomnialam dopisac , że zdjecie umieszczam z przyzwoleniem pdp. Zaraz jakas  ziołkowa napisze ze zdjęć pdp sie  nie wkleja. Wkleja , wkleja  za zgoda .
12 września 2016 11:46
mleczkovoll40 - wiesz, ja widzę, że Ty trafiasz na dobrych ludzi..
Bardzo Ci gratuluję, odpoczniesz, nazbierasz energii, pobędziesz z rodziną.. - 3mam kciuki za udany odpoczynek!
12 września 2016 12:02 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum2

mleczkovoll40 - wiesz, ja widzę, że Ty trafiasz na dobrych ludzi..
Bardzo Ci gratuluję, odpoczniesz, nazbierasz energii, pobędziesz z rodziną.. - 3mam kciuki za udany odpoczynek!

Dziekuje bardzo - energie to ja mam niespozytą z rodziną się widuję . Nie jest tak źle ))


Poprostu wszyscy piszą , że dobro wraca a ja skromnie wprowadzam to w czyn , nie pisząc o tym
12 września 2016 12:02 / 8 osobom podoba się ten post
margaritka59

Miałam wolne od wczoraj , od 18- ej do 20-ej dzisiaj. Taki czas wyrwany z naszej pracy dodaje jeszcze więcej radości,ma inną wartość. Mnie tam dużo nie trzeba ,by wejść w stan szczęśliwości.Tak się stało ,o czym ogłaszam -  niech się to roznosi  i udziela :aniolki:

też mam tutaj 1,5 dnia wolne...cudne to jest..w niedzielę wieczorem jestem jak nowo narodzona..
12 września 2016 12:17 / 4 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Płatny miesiąc? 
Gdzie takie cuda rozdają?? :)

Elfinko, za naszą ciężką pracę 7 razy w tygodniu, po 24 godziny (czuwanie to też praca) należy się nam taki bonus. Niestety rzadko jest to jednak w praktyce rekompensowane.

Ja mam teraz taką firmę, która uczciwie oddaje mi należny (płatny) urlop i dzień wolny za każdy przepracowany świąteczny dzień. Udaje mi się z tego uskrobać 3-4 tygodnie wolnego na wyjazd do domu za 2 miesiące pracy i mamto zapłacone..
12 września 2016 12:29 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija "7 dni w tygodniu, 24h na dobę" - tak, wszystko rozumiem
i cieszę się, że są firmy, osoby, które w taki sposób podchodzą do sprawy.
Taki urlop na odpoczynek bez matwienia się o "pieniądze" (w czasie urlopu) to duży luksus też psychiczny..