Pochwalijki #3

01 grudnia 2015 17:58
ORIM

jakos sie rozkreci i "dotrzecie" sie.Wazne ze bratnia dusza jest.Nie to co u mnie:placz3:

ORIM   to ja mam dla ciebie pracę blisko mnie....od 1 stycznia.....do faceta....była tam moja koleżanka b. znajomości języka. Dziś dostałam wiadomość od corki...czy kogoś bym miała..........poważnie....to jest Pan i wraca z rehabilitacji........mieszka z zoną na chodzie.....
to jest tylko info nie jestem pośrednikiem... 
01 grudnia 2015 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

ORIM   to ja mam dla ciebie pracę blisko mnie....od 1 stycznia.....do faceta....była tam moja koleżanka b. znajomości języka. Dziś dostałam wiadomość od corki...czy kogoś bym miała..........poważnie....to jest Pan i wraca z rehabilitacji........mieszka z zoną na chodzie.....
to jest tylko info nie jestem pośrednikiem... 

Drogi jestesm
Zapamietam dzieki za info
01 grudnia 2015 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Drogi jestesm :-)
Zapamietam dzieki za info

Słusznie.... tam były niezłe pien...ale możesz się też targować.......
01 grudnia 2015 21:47 / 11 osobom podoba się ten post
To ja sie pochwalę, wczoraj Córka Pdp wzięła mnie na zakupy i powiedziała że mam sobie coś kupic za 200 e bo do ręki mi nie da bo wie że nie przeznaczę dla siebie tylko dla Wnuków jak ostatnio.Nie odmówiłam i wiem,że sama bym nie kupiła za taką cenę. Zaprowadziła mnie do "Zero.  Zdjęcia słabe , cen nie widać, kolą w oczy." 
01 grudnia 2015 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

To ja sie pochwalę, wczoraj Córka Pdp wzięła mnie na zakupy i powiedziała że mam sobie coś kupic za 200 e bo do ręki mi nie da bo wie że nie przeznaczę dla siebie tylko dla Wnuków jak ostatnio.Nie odmówiłam i wiem,że sama bym nie kupiła za taką cenę. Zaprowadziła mnie do "Zero.  Zdjęcia słabe , cen nie widać, kolą w oczy." 

Przepiękna koronkowa bluzeczka!!!!!!
01 grudnia 2015 22:13 / 7 osobom podoba się ten post
Dziękuję Czuję się dobrze w tej rodzinę , kiedyś myślałam,że prezenty do czegoś zobowiązują, ale taka Jej wola to czemu nie?.Mój Ślubny mówi:jak dają to bierz, jak biją to uciekaj. Dzisiaj też mi dziękowała za opózniony wyjazd. 
01 grudnia 2015 22:16
mzap88

Przepiękna koronkowa bluzeczka!!!!!!

Taka wigilijna spodnie mają takie wytłaczania.
01 grudnia 2015 22:24 / 3 osobom podoba się ten post
Pamiętam, pamiętam.Chyba tak mi się trafiło dobrze bo bardzo się bałam zmian.Nie wiem dlaczego Rumunka opózniła wyjazd??Granice jeszcze otwarte
01 grudnia 2015 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Prawda prawdziwa dzięki.
01 grudnia 2015 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
Michasiu śliczny prezent ,a zwłaszcza ta bluzka koronkowa.Jutro sobie podotykam w sklepie ,bo będzie po drodze.
Ja to mam szczęście do szalików .Już w trzeciej rodzinie dostałam szalik.Dwa ostatnie są super i bardzo mi się podobają.
01 grudnia 2015 22:57 / 3 osobom podoba się ten post
Tak sobie myślę, że ja nie dałabym rady jeżdzić ciągle na inne Stele. Stres, strach i obawa, wykonćzyłyby mnie.
Podziwiam te osoby które ciągle zmieniają podopiecznych. No oczywiscie jak jest nie fajnie, to się nie dziwię.
Ja u mojej babci juz 5 lat jestem i nigdzie się nie wybieram od niej. Zapusciłam tu korzenie w przenosni i dosłownie. Mam tu swój mały świat, swoją szkołę, swój taniec brzucha, swoje sprawy, jakieś małe plany i namiastkę normalności. W ubiegłym tygodniu całą moją taneczną grupą byłysmy na kolacji w indyjskiej knajpie, pyszne jedzonko jadłysmy i wspaniale się bawiłysmy. Jakis czas temu miałysmy występ na scenie podczas Arabskiej Nocy (pewnie juz o tym pisałam) , jutro mamy ostatnie zajęcia i z pewnoscią będą miłe zyczenia i jakieś drobiazgi w prezencie. Ja przygotowałam paczuszki z włąsnoręcznie upieczonymi ciasteczkami dla kazdej z koleżanek. Fajne sa te kobitki, przyjęły mnie bardzo ciepło do grupy i dobrze się wśród nich czuję, choć na początku byłam dość sceptyczna. Acha i w dodatku, zapytały jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Polsce, no to juz mnie całkiem uwiodły
JEśli mi się babcia przeniesie do lepszego świata, to będę bardzo tęsknić nie tylko za nią, ale i za moimi niemieckimi znajomymi tutaj.Może to nieprofesjonalne, ale jestem człowiekiem, nie tylko opiekunką. Póki co babcia ma się bardzo dobrze i niech ten stan trwa jak najdłuzej.
01 grudnia 2015 23:04
Przy nowych tel. kabel od ladowarki jest jednoczesnie do kompa.
01 grudnia 2015 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jak tak to spoko, nie doczytalam. Ja jeszcze z telefonu meilem zdjęcia wysylam i w kompie z meila pobieram.
01 grudnia 2015 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kupowałam tutaj kabel USB, drogi jak cholera, lepiej kupic w Polsce, niech Ci chłop dosle pocztą.
01 grudnia 2015 23:22 / 1 osobie podoba się ten post
Niestety, jeden i coś około 10 euro zapłaciłam czy 12 kabel do samsunga a w polsce za 20 zł kupisz