Pochwalijki #3

04 grudnia 2015 10:35 / 3 osobom podoba się ten post
marinea

Super! Jednym slowem , rozpieszczaja cie. Doceniaja , jaki skarb maja

Bardzo milo mnie zaskoczyli bo mialam zamiar sama sobie kupic w niedalekiej przyszlosci,ale mnie wyprzedzili,Corka Pdp zadzwonila do mojej przyjaciolki i podpytala jakie mam marzenia zakupowe i prosze ,ziscily sie wczesniej:)
04 grudnia 2015 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Bardzo milo mnie zaskoczyli bo mialam zamiar sama sobie kupic w niedalekiej przyszlosci,ale mnie wyprzedzili,Corka Pdp zadzwonila do mojej przyjaciolki i podpytala jakie mam marzenia zakupowe i prosze ,ziscily sie wczesniej:)

Mile. Nawet pofatygowali sie, zeby prezent byl trafiony 
04 grudnia 2015 21:51 / 5 osobom podoba się ten post
marinea

Mile. Nawet pofatygowali sie, zeby prezent byl trafiony :tanczy:

Basiu, super, zasłużyłaś na prezent  doceniają Cię i to jest najważniejsze.Moja Pdp dała mi 20E z 30 jakie miała w portmonetce.Jutro mam zjazd rodzinny pożegnanie i przywitanie N owej, brawo Basiu, lecę na ciasta zobaczyć co piekłaś ja jutro wstawię swoje.
05 grudnia 2015 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
Pochwalę się, ale ile to musiałem się naszukać zanim ten temat znalazłem.
No  kupiłem sobie złoty zegarek firmy Omega, De Ville, z paskiem ze skóry aligatora. Cyferblat z kolorze starego złota.  
I niech mi kto tera co tu napisze. Pan chrabia ja teraz jestem. )))
Wiem, wiem. mam bzika.
05 grudnia 2015 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Ja sie pochwalam prezentem urodzinowym od rodziny Pdp:)

Gratulacje!!!
05 grudnia 2015 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Pochwalę się, ale ile to musiałem się naszukać zanim ten temat znalazłem.
No  kupiłem sobie złoty zegarek firmy Omega, De Ville, z paskiem ze skóry aligatora. Cyferblat z kolorze starego złota.  
I niech mi kto tera co tu napisze. Pan chrabia ja teraz jestem. :-))))
Wiem, wiem. mam bzika.

Która godzina panie Hrabio?:):):)Jak taki pięknisty to pilnuj ,zeby sie na tego aligatora kto nie połaszczył:)A tak poza tym to teraz z prawdziwej skóry się nie nosi niczego ,biedne aligatorki na wyginięciu:(
05 grudnia 2015 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Która godzina panie Hrabio?:):):)Jak taki pięknisty to pilnuj ,zeby sie na tego aligatora kto nie połaszczył:)A tak poza tym to teraz z prawdziwej skóry się nie nosi niczego ,biedne aligatorki na wyginięciu:(

05 grudnia 2015 15:55
kasia63

Która godzina panie Hrabio?:):):)Jak taki pięknisty to pilnuj ,zeby sie na tego aligatora kto nie połaszczył:)A tak poza tym to teraz z prawdziwej skóry się nie nosi niczego ,biedne aligatorki na wyginięciu:(

Ano pięć do szesnastej Mościa Panno.
Ale ten już zdechł ze starosci, niestety.
To ja musiałbym chodzić na półgolasa chyba. A jak mięsko jadasz to najsampierw skórkę zedrzeć trzeba.
Nie zakładam na siebie żadnej dermy. Buty wyłącznie z naturalnej skóry. Sofa w domu też z prawdziwej.
No tak już mam. Może kto kiedy też portfelik sobie zafunduje z mojej. Nie mam nic przeciwko.
05 grudnia 2015 15:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Taki sam. Tylko cyferblat jak napisałem.
05 grudnia 2015 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
A ja taki dostałam , rok temu już, ale jak się chwalic, to na całego
05 grudnia 2015 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Pochwalę się, ale ile to musiałem się naszukać zanim ten temat znalazłem.
No  kupiłem sobie złoty zegarek firmy Omega, De Ville, z paskiem ze skóry aligatora. Cyferblat z kolorze starego złota.  
I niech mi kto tera co tu napisze. Pan chrabia ja teraz jestem. :-))))
Wiem, wiem. mam bzika.

05 grudnia 2015 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Która godzina panie Hrabio?:):):)Jak taki pięknisty to pilnuj ,zeby sie na tego aligatora kto nie połaszczył:)A tak poza tym to teraz z prawdziwej skóry się nie nosi niczego ,biedne aligatorki na wyginięciu:(

A co mam nosic ? Derme ? Czy moze to eko G ?
Tylko skora !!!! Ostatnio tez kupilem zegarek.Nie Omege ale TIMEX i pasek oczywiscie z naturalnej skory.Darowalem zycie aligatorowi
05 grudnia 2015 16:22
Knorr

Ano pięć do szesnastej Mościa Panno.
Ale ten już zdechł ze starosci, niestety.
To ja musiałbym chodzić na półgolasa chyba. A jak mięsko jadasz to najsampierw skórkę zedrzeć trzeba.
Nie zakładam na siebie żadnej dermy. Buty wyłącznie z naturalnej skóry. Sofa w domu też z prawdziwej.
No tak już mam. Może kto kiedy też portfelik sobie zafunduje z mojej. Nie mam nic przeciwko.

Mam na myśli skóry zwierząt nieużytkowych,zwłszcza tych ,które figurują w Czerwonej Księdze.Świń i krów tam nie ma:)Jeszcze.A portfeliki z ludzkiej skóry to już były robione,zapomniałeś?Zresztą,nie chce mi sie tematu rozwijać...
05 grudnia 2015 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Mam na myśli skóry zwierząt nieużytkowych,zwłszcza tych ,które figurują w Czerwonej Księdze.Świń i krów tam nie ma:)Jeszcze.A portfeliki z ludzkiej skóry to już były robione,zapomniałeś?Zresztą,nie chce mi sie tematu rozwijać...

Aligatory sa  zwierzetami urzytkowymi.Hoduje sie je wlasnie dla skór na galanterie i obuwie.Hodowla nie jest skomplikowana i moze byc prowadzona nawet w naszym klimacie.
05 grudnia 2015 17:27 / 8 osobom podoba się ten post
witajcie jeszcze z domku ale juz na walizce jutro rano ruszam na druga strone na krotki wyjazd,na zebranie mysli i jakiejs malej pensji ostatni tydzien jakos przezylam chociaz bardzo ciezko a czwartek byl koszmarem............do napisania jutro pozdrawiam