Wyłowione z sieci 3

23 lipca 2016 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie wykorzystali terroryści szczytu NATO w Warszawie ,to może i tu nie wykorzystają okazji...choć znając naszą obecną sytuację i decydentów,takich jak Macierewicz to wszystko jest możliwe...

Nie wykorzystali, bo w tym czasie w Warszawie było więcej służb wszelakiej narodowości niz polityków. Takie imprezy są bardzo dobrze ochraniane. Politycy dbają o swoje tyłki. O swoich wyborców to już niekoniecznie. Na siebie wydają pieniądze bez mrugnięcia oka. Kuzynka śmiała się, że w tym czasie strach było w Warszawie do okna podejść
23 lipca 2016 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Troche zazdroszcze:-))) ja nie moglam sie zdecydowac. W Bydgoszczy goszcza wlasnie uczestnicy SDM i zawodnicy Mistrzostw Juniorow w Lekkiejatletyce. Atmosfera niesamowita. Takie pozytywne otwarcie sie na gosci z calego swiata.

ja mogłam zdecydowac się, ale ze wzgledu na remont niestety nie mogłam 
23 lipca 2016 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Troche zazdroszcze:-))) ja nie moglam sie zdecydowac. W Bydgoszczy goszcza wlasnie uczestnicy SDM i zawodnicy Mistrzostw Juniorow w Lekkiejatletyce. Atmosfera niesamowita. Takie pozytywne otwarcie sie na gosci z calego swiata.

W mojej parafii było dużo chętnych na przyjęcie gości, ale proboszcz wybierał rodziny, gdzie jest młodzież posługująca się innymi językami. Wiadomo, to swięto młodych. Wiem , że aktualnie bawią się super : grillują w dużej grupie , w ogrodzie. Radość na pewno nastawia pozytywnie do życia, wyzwala miłość do innych ludzi, a to  trzeba  pielęgnować na różne sposoby.
To nie kazanie , to przemyślenia Margaritki z O24, też wypełnionej radością - dzisiaj uwiązaną tylko we mnie- chyba wybuchnę
23 lipca 2016 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

W mojej parafii było dużo chętnych na przyjęcie gości, ale proboszcz wybierał rodziny, gdzie jest młodzież posługująca się innymi językami. Wiadomo, to swięto młodych. Wiem , że aktualnie bawią się super : grillują w dużej grupie , w ogrodzie. Radość na pewno nastawia pozytywnie do życia, wyzwala miłość do innych ludzi, a to  trzeba  pielęgnować na różne sposoby.
To nie kazanie :-), to przemyślenia Margaritki z O24, też wypełnionej radością - dzisiaj uwiązaną tylko we mnie- chyba wybuchnę:lol3:

nasze lubelskie jest cudne, wsaniałe i życzliwe ... Nie wiem dlaczego ciągle utoższamiaja nas  z Ukrainą. Ukraiina , to też Naród piękny i wspaianiały.
23 lipca 2016 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

nasze lubelskie jest cudne, wsaniałe i życzliwe ... Nie wiem dlaczego ciągle utoższamiaja nas  z Ukrainą. Ukraiina , to też Naród piękny i wspaianiały.

To wszystko najprawdziwsza prawda- też kocham ten nasz zakątek na ziemi. A wiesz z tą Ukrainą, to nie wszyscy znają dokładnie  geografię i  granice też przenoszą. Ważne jacy ludzie, gdzie mieszkają  .
23 lipca 2016 23:14
Do Ukrainy łączy mnie 150 km
do Warszawy 230 km
 
25 lipca 2016 09:24
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Reutlingen-napastnik-zabil-kobiete-maczeta,wid,18437398,wiadomosc.html?ticaid=1176d9

No tak, teraz będzie nowa moda w DE. Spacer z maczetą pod pachą. Dobrze, że znalazł się kierowca z samochodem i potrącił wariata.
12 sierpnia 2016 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
Uwielbiam oglądać gwiazdy, w domu mam nawet wojskową lornetkę przez którą sobie patrzę na spadające gwiazdy. Marzy mi się luneta o dużym zasięgu.
12 sierpnia 2016 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Uwielbiam oglądać gwiazdy, w domu mam nawet wojskową lornetkę przez którą sobie patrzę na spadające gwiazdy. Marzy mi się luneta o dużym zasięgu.

Ja patrze pod nogi ) A teraz poważnie , tez lubie, mamy lunetę zainstalowana na strychu domu, ale to moj mąz  lata jak z piórkiem wieczorem na strych. A ja przy okazji. Pewnie kiedys kupi sobie profesjonalną. Interesi* go to
12 sierpnia 2016 11:25 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Ja patrze pod nogi :-)) A teraz poważnie , tez lubie, mamy lunetę zainstalowana na strychu domu, ale to moj mąz  lata jak z piórkiem wieczorem na strych. A ja przy okazji. Pewnie kiedys kupi sobie profesjonalną. Interesi* go to :-)

Wciągające hobby - wiem!
12 sierpnia 2016 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Perseidy-2016-FOTO-ZDJECIA.-Gdzie-ogladac-spadajace-gwiazdy-00026570

Bo to mamy teraz (sierpień) sezon... Osobiście widziałam i to gołym okiem ... Byłam wtedy na wczasach koło Leszna... To zjawisko jest widzialne gołym okiem i nie potrzeba do tego lunety. Kiedyś moje dzieci wpadły do domu przerażone, że UFO !!! Też sierpień i ciepła noc, czy raczej późny wieczór , ale ja też raczej patrzę pod nogi, a już po tym widowisku, które wtedy koło Leszna widziałam tym bardziej hihihi ))))
12 sierpnia 2016 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Bo to mamy teraz (sierpień) sezon... Osobiście widziałam i to gołym okiem ... Byłam wtedy na wczasach koło Leszna... To zjawisko jest widzialne gołym okiem i nie potrzeba do tego lunety. Kiedyś moje dzieci wpadły do domu przerażone, że UFO !!! Też sierpień i ciepła noc, czy raczej późny wieczór , ale ja też raczej patrzę pod nogi, a już po tym widowisku, które wtedy koło Leszna widziałam tym bardziej hihihi ))))

Nie zrozumiałas mnie Danusiu . Napisalam , że mąz biega często oglądac niebo * a nie tylko perseidy w sierpniu.  Też widziałam to zjawisko  gołym okiem. U nas sie wypogodzioło i temp.  + 23 st. chyba lato wraca.

Widzę  Danusiu ,  że masz sztele podobną do mojej. Cały dzień sie obijam a nie moge usiąść do lapka. No poprostu nie wypada , wydaje mi sie , że to jest lekceważące.
Taka jest róznica, jeśli opiekujesz się osobą demencyjna i musisz z nia przebywać często  z uwagi na jej bezpieczeństwo . To bierzesz lapka na kolana i piszesz. A tu sytuacja na to nie pozwala. Za to szlifuję * język .Rano mam czas no i od 19-tej.