Wyłowione z sieci 3

17 lipca 2016 00:35 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Polki-wsrod-ofiar-zamachu-w-Nicei-00025463

Mleczkovoll ale wypiekniałaś.
17 lipca 2016 05:06 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Mleczkovoll ale wypiekniałaś.

Dziękuję za komplement . Chirurg plastyczny ciuteńkę pomógł. Ja juz sie urodziłam piekna i miła
17 lipca 2016 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Niewiele cię w zyciu ciekawi.

Nie znasz mnie i nie wiesz co mnie ciekawi. Ale po tym zdaniu poznać można prawdziwego , pełnego szacunku dla bliźnich katolika. Nic dodać, nic ująć 
17 lipca 2016 19:52 / 4 osobom podoba się ten post
Oliwia

Takie imprezy pożytku nie przynoszą, jestem antykatolicka . A jeszcze w takiej sytuacji, kiedy świat staje się coraz bardziej niebezpieczny , tym bardziej, jestem za odwołaniem śdm

Wierzę, ufam, kocham  = jestem szczęśliwa i Tobie Oliwko, też życzę tego z całego serca 
17 lipca 2016 21:44 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

Wierzę, ufam, kocham  = jestem szczęśliwa i Tobie Oliwko, też życzę tego z całego serca :aniolki:

Również wierzę w Boga. Ale religia mi do tego nie jest potrzebna; ) pozdrawiam Cię 
23 lipca 2016 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
Jak podaje prasa zginęło 9 osób + zamachowiec - młody Niemiec irańskiego pochodzenia. 21 osób rannych. Ciekawe jak się czują politycy udający, że nie ma problemu. Jak się czuje inne państwo, które pozwala Breivikowi wygrać w sądzie ?? Demokracji zachodniej pomieszały się wartości. Chyba za dużo jest tych europejskich urzędników, bo sami z sobą do ładu nie mogą dojść i produkują tylko problemy.
23 lipca 2016 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak podaje prasa zginęło 9 osób + zamachowiec - młody Niemiec irańskiego pochodzenia. 21 osób rannych. Ciekawe jak się czują politycy udający, że nie ma problemu. Jak się czuje inne państwo, które pozwala Breivikowi wygrać w sądzie ?? Demokracji zachodniej pomieszały się wartości. Chyba za dużo jest tych europejskich urzędników, bo sami z sobą do ładu nie mogą dojść i produkują tylko problemy.

Moim zdaniem Europę gubi tzw.polityczna poprawność.A powinni brać przykład z Australii.Tam pani premier wprost mówi  czego kraj oczekuje od imigrantów- "w naszym kraju to Wy macie obowiązek dostosowac sie do naszych zwyczajów a nie na odwrót,jesli Wam to nie odpowiada,nie przyjeżdżajcie!"
23 lipca 2016 09:36 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Moim zdaniem Europę gubi tzw.polityczna poprawność.A powinni brać przykład z Australii.Tam pani premier wprost mówi  czego kraj oczekuje od imigrantów- "w naszym kraju to Wy macie obowiązek dostosowac sie do naszych zwyczajów a nie na odwrót,jesli Wam to nie odpowiada,nie przyjeżdżajcie!"

W takim razie pani premier Australii jest bardzo mądrą kobietą i politykiem. Przynajmniej wie co tworzy i czego wymaga, bo Unia już całkiem na psy zeszła w tym temacie.
23 lipca 2016 11:54
Ja to teraz rozmyślam jak to będzie podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 .
Jestem osobą wierzącą , boję się ataków i, strach mam wielki !!!!
23 lipca 2016 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Ja myślę, że będzie spokojnie. Jestem dobrej myśli.Pomimo, że jestem tutaj, udostępniłam swój dom trzem Filipińczykom. Dzieci przyjadą do obsługi językowej i przewodniczej, a mamusia będzie lepiła im pierogi:-). Mam nadzieję, że te Ś.D.M. przyniosą jakiś pożytek:modlmy sie:

Brawo, brawo !!!
23 lipca 2016 12:55 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Ja to teraz rozmyślam jak to będzie podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 .
Jestem osobą wierzącą , boję się ataków i, strach mam wielki !!!!

Nie martw się. Jak co, to krucyfiksami zatłuką Muslima   A tak na poważne, to uważam, że nasze służby nie są przygotowane do takich imprez. Zreszta kto jest ?? To nowy rodzaj wojowania a samotnych wilków trudno jest wyłapać. Po tym co się zdarzyło w Nicei i Monachium będą chyba bardziej kontrolować.
23 lipca 2016 14:38 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wykorzystali terroryści szczytu NATO w Warszawie ,to może i tu nie wykorzystają okazji...choć znając naszą obecną sytuację i decydentów,takich jak Macierewicz to wszystko jest możliwe...
23 lipca 2016 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Ja myślę, że będzie spokojnie. Jestem dobrej myśli.Pomimo, że jestem tutaj, udostępniłam swój dom trzem Filipińczykom. Dzieci przyjadą do obsługi językowej i przewodniczej, a mamusia będzie lepiła im pierogi:-). Mam nadzieję, że te Ś.D.M. przyniosą jakiś pożytek:modlmy sie:

Troche zazdroszcze)) ja nie moglam sie zdecydowac. W Bydgoszczy goszcza wlasnie uczestnicy SDM i zawodnicy Mistrzostw Juniorow w Lekkiejatletyce. Atmosfera niesamowita. Takie pozytywne otwarcie sie na gosci z calego swiata.