Nasze postanowienia noworoczne

05 stycznia 2015 21:38
IWA

Przecież tutaj są fajnie dziewczyny co mówią biegle w języku niemieckim może Tobie pomogą w konwersacji może trzeba rzucić hasło!!!  KTO pogada na Skypie po NIEMIECKU!!!!!:-)  z EDI

Iwa kotku odważna ja jestem ale w domu, bo to moje podwórko i mogę se olewator włączyć na całego. Nie należę do osób aż tak śmialych, ąby wołać o pomoc, choć czasami mam przebłyski. ale staram się sama sobie pomóc. Nie uczę się na siłę, bo to i tak nic nie daje, nawet jak powtarzam sobie słówka to ich nie pamiętam dopiero gdy ktoś powie co dane słówko znaczy to wchodzi do mojej tępej głowy. Na razie uczę się na poziomie A1 i niby wiem co tam pisze , jak gadać i rozwiązywać zadania, ale jak dochodzi do rozmowy to jestem "tępy matoł" i odpiero po przeanalizowaniu danej rozmowy wiem jak miałabym powiedzieć. I taka to ja jestem,,,,,,,,. A dzisiaj to jestem zupełnie nie wstanie logicznie myśleć ...........
 
Iwa ze zdjęcia wyglądasz na bardzo młodą osóbkę, zglądłam na Twój profil i aż mnie zdziwko złapało jak można tak pięknie wyglądać............ no Super Ci powiem.
 
05 stycznia 2015 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
Edi

Iwa kotku odważna ja jestem ale w domu, bo to moje podwórko i mogę se olewator włączyć na całego. Nie należę do osób aż tak śmialych, ąby wołać o pomoc, choć czasami mam przebłyski. ale staram się sama sobie pomóc. Nie uczę się na siłę, bo to i tak nic nie daje, nawet jak powtarzam sobie słówka to ich nie pamiętam dopiero gdy ktoś powie co dane słówko znaczy to wchodzi do mojej tępej głowy. Na razie uczę się na poziomie A1 i niby wiem co tam pisze , jak gadać i rozwiązywać zadania, ale jak dochodzi do rozmowy to jestem "tępy matoł" i odpiero po przeanalizowaniu danej rozmowy wiem jak miałabym powiedzieć. I taka to ja jestem,,,,,,,,. A dzisiaj to jestem zupełnie nie wstanie logicznie myśleć ...........
 
Iwa ze zdjęcia wyglądasz na bardzo młodą osóbkę, zglądłam na Twój profil i aż mnie zdziwko złapało jak można tak pięknie wyglądać............ no Super Ci powiem.
 

To robisz i postępujesz jak ja. ( Sama , sama, sama, sama) A co do zdjęcia to było robione z pewnej odległości aby nie było widać mego wieku Ale i tak dziękuję.
05 stycznia 2015 21:56
IWA

To robisz i postępujesz jak ja. ( Sama , sama, sama, sama) A co do zdjęcia to było robione z pewnej odległości aby nie było widać mego wieku :-) Ale i tak dziękuję.

Mówią, że wiek każy ma lub nie. Ważne jak się Ty sama czujesz i dlatego młodość z nami zostaje, mimo wieku naszego.
18 marca 2015 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Ja zawsze marzyłam o rudych włosach, ale jakoś nie miałam odwagi, teraz po przyjeżdzie do domu to zrobię.
Kupię sobie narty biegówki i rozpocznę kolejną przygodę na moje średnie latka. Życie zaczyna się po 50 tce.
Dojrzałam też do remontu kuchni...na zielono mi,,,

To co napisałam pomału realizuję i tak kupiłam świetne narty ale nie miałam okazjii ich wypróbować, koszt 150 zł używane stan idealny buty ze skóry fichera coś takiego dokłanie nie pamiętam.
2 mam rude włosy trochę za ciemne ale są ..
 
Mam też pomusł na zieloną kuchnię ale nie wiem jak to rozplanować i gdzie znaleźć dobrego fachowca.
 
Staram się też stosować się to tej zasady.

Zdjęcie
https://lh4.googleusercontent.com/-2r8_Rtif1GU/VOc2v0t28uI/AAAAAAAAIDg/nqGzo1nHbJk/w257-h455-no/DSC_1022.JPG
18 marca 2015 08:58
anerik

To co napisałam pomału realizuję i tak kupiłam świetne narty ale nie miałam okazjii ich wypróbować, koszt 150 zł używane stan idealny buty ze skóry fichera coś takiego dokłanie nie pamiętam.
2 mam rude włosy trochę za ciemne ale są ..
 
Mam też pomusł na zieloną kuchnię ale nie wiem jak to rozplanować i gdzie znaleźć dobrego fachowca.
 
Staram się też stosować się to tej zasady.

Zdjęcie
https://lh4.googleusercontent.com/-2r8_Rtif1GU/VOc2v0t28uI/AAAAAAAAIDg/nqGzo1nHbJk/w257-h455-no/DSC_1022.JPG

Kuchnia fajna i rude włosy beda do niej pasowały hihi
18 marca 2015 08:58
Nic nie zmieniam podoba mi sie jak jest ,niespodzianki lubie wiec co los przyniesie przyjme jak nie bedzie to dla mnie dobre po prostu odzuce !!
18 marca 2015 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
Nie robię noworocznych planów i postanowień,ilekroc to robiłam nic nie wychodziło,wiec juz dawno zaprzestałam:)I tak będzie co ma byc ,niezależnie od tego co sobie postanowimy:)Mozna oczywiscie troszke pomóc tym postanowieniom ,ale nie na siłę bo to sie nigdy nie udaje.Na 2015 to byłoby miło zdac prawko i ogrodzenie postawić,no ew. schudnąc kapkę- a w Sylwetra sie okaże co z tego wyszło:):):):) Hi hi hi
18 marca 2015 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
Jak juz jestesmy przy zmianach wystroju domu,t o mam zamiar odnowic łazienke.Ma to wygladac tak : 
18 marca 2015 09:11
Nobla dla kogoś, kto potrafiłby stworzyć coś sensownego na moich 2 metrach kwadratowych dumnie łazienką zwanych. Gdzie dodatkowo musi stać pralka, jako że kuchnia ma niewiele więcej.
18 marca 2015 09:16
Benita

Nobla dla kogoś, kto potrafiłby stworzyć coś sensownego na moich 2 metrach kwadratowych dumnie łazienką zwanych. Gdzie dodatkowo musi stać pralka, jako że kuchnia ma niewiele więcej.

moge ci podac namiary na takiego "nobliste" za male pieniadze robi projekt,dokladnie 3 propozycje,a pozniej masz jeszcze mozliwosc nanoszenia poprawek.Jak juz sie dogadacie to dostaniesz specyfikacje materialowa na wykonanie tego projektu.Potem to juz tylko na zakupy i juz
18 marca 2015 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Kasia, duzo w planach masz:)
A ja nic:) Owszem, byloby milo jakby ze 3-4kg ubylo, ale ze ja leniwa to odpuscilam sobie to jako postanowienie;) Na razie jestem 2 na minusie, ale nie wiem z czego, wiec przyjelam jako dar od losu:)
Na prace wplywu nie mam, wiec nie ma co postanawiac.
Milosci w postanowieniach w ogole nie ujmuje, bo to kolejna rzecz na ktora sie wplywu nie ma. Na swoja jeszcze ewentualnie mozna, ale przeciez nikogo nie zmusze;)
Zdrowie? Znowu to samo. Wplywu wiekszego nie mam;) Moge sie zdrowo odzywiac, ruszac, ale jak jakies straszne chorobsko bedzie chcialo przyjsc, to sie przed nim nie uchronie.
Dzieci? Byleby zdrowe byly, a to znowu...patrz punkt wyzej;)
Pieniadze? Jak zdrowie i praca beda to i tych nie zabraknie. Jak nie...patrz punkt wyzej;)
Kiedys mialam cele, szarpalam sie, a potem dotarlo do mnie, ze nie warto. Lepiej przyjmowac od zycia to co daje:)
Owszem, to ja podejmuje decyzje, ale... Realizacja rzadko zalezy tylko ode mnie. A skoro nie mam na kogos i na cos wplywu to po co sie szarpac?;););)
Rozwinelam w moim mozgu rejon rzeczy, na ktore nie mam wplywu i ktorymi sie nie denerwuje. Zauwazylam, ze jest to dosc spora powierzchnia, ktora stale rosnie;)
18 marca 2015 09:19
ORIM

moge ci podac namiary na takiego "nobliste" za male pieniadze robi projekt,dokladnie 3 propozycje,a pozniej masz jeszcze mozliwosc nanoszenia poprawek.Jak juz sie dogadacie to dostaniesz specyfikacje materialowa na wykonanie tego projektu.Potem to juz tylko na zakupy i juz

Meil w profilu. Zainteresowana jestem. Bardzo! Projekt kuchni też mi zrobi? Czy to taki artysta, który zrobi mi to na odległość przez internet?
18 marca 2015 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Meil w profilu. Zainteresowana jestem. Bardzo! Projekt kuchni też mi zrobi? Czy to taki artysta, który zrobi mi to na odległość przez internet?

Tak wszystko przez net i na e-mail.Dostaniesz takie fotki jak ja wkleiłem na forum. Co do kuchni to nie wiem 
18 marca 2015 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Benita

Nobla dla kogoś, kto potrafiłby stworzyć coś sensownego na moich 2 metrach kwadratowych dumnie łazienką zwanych. Gdzie dodatkowo musi stać pralka, jako że kuchnia ma niewiele więcej.

Benita, kiedys bylam szczesliwa posiadaczka lazienki o takim ogromnym rozmiarze:) Pralka tez musiala tam byc, bo kuchni w nim wlasciwie wcale nie bylo. Kuchnie w przedpokoju mialam;) Zeby to jakos wygladalo zrezygnowalismy z plytek, bo miejsce zabieraja. W koncu kazdy centymetr sie liczyl;) Plytki byly tylko w kabinie prysznicowej(pieciokatnej, zeby mniej miejsca zabierala)i nad umywalka(zmiescila nam sie o zawrotnym rozmiarze 45cm) Do tego pralka ladowana od gory.Nad pralka wisial jeszcze bojler. Pod umywalka szafka zrobiona na zamowienie, bo inne nie wchodzily. No i muszla koniecznie z waska spluczka, stala pod katem w narozniku. Po tych kombinacjach nawet miejsce na maly regal na reczniki mialam:)
18 marca 2015 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Tak wszystko przez net i na e-mail.Dostaniesz takie fotki jak ja wkleiłem na forum. Co do kuchni to nie wiem 

To daj namiary. Kto pyta, nie błądzi ... . Ciekawa jestem, ile to kosztuje.