W domu # 7

24 czerwca 2016 18:42
mleczkovoll40

dzien dobry jestem w domu zmeczona ale szczesliwa dzisiaj w nocy zakopuje dól :-) . Moja wnuczka Karolinka ma swiadectwo  b.dobre i dyplom wzorowego ucznia. A synowa i syn list gratulacyjny za wychowanie córki. Cieszymy sie wszyscy. Tyle narazie , gorąco siedze w domu przy zaciągnietych żaluzjach .


Podróz miałam okropna zaraz po starcie taka przygoda

A co ty w domu robisz,,,,,,,,,,,,,jestem w szoku,,mialas byc do jesieni,,,,co sie stalo ja z niewyspania nic nie wiem,,,cos przegapilam,,,,
24 czerwca 2016 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

A co ty w domu robisz,,,,,,,,,,,,,jestem w szoku,,mialas byc do jesieni,,,,co sie stalo ja z niewyspania nic nie wiem,,,cos przegapilam,,,,:chaplin:

Nie , nie, mam wolne od roboty do środy jestem w domu. Wracam, a Ty co? chacialam z Toba pogadac Szoda mi szteli zostawiac , kasa dobra zeby nie napisać ze bardzo dobra.  Dziadek ok  i roboty ni ma* . Noce tez przesypiam , no chyba że kopie dól to wtedy mam na wlasne zyczenie do bani
24 czerwca 2016 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie , nie, mam wolne od roboty :-) do środy jestem w domu. Wracam, a Ty co? chacialam z Toba pogadac :-) Szoda mi szteli zostawiac , kasa dobra zeby nie napisać ze bardzo dobra.  Dziadek ok  i roboty ni ma* . Noce tez przesypiam , no chyba że kopie dól :-) to wtedy mam na wlasne zyczenie do bani :-)

Pogadac zawsze mozna 1 go wracam mysle tylko wyjsc i bede myslec......
24 czerwca 2016 20:13 / 7 osobom podoba się ten post
Synek przyszedł się pożegnać Płaczu takiego nie było, ale jakoś za mało sobie mogłam z nim być I powiedział mi, że załatwił sobie robotę w Niemczech i ze swoją dziewczyną będą emigrować żeby spróbować... Synek ze świeżym licencjatem, a panienka ma chyba coś więcej i zasilą rynek pracy niemiecki... I nie wiem czy to dobrze, ale coś trzeba robić żeby normalnie żyć. Jego decyzja na pewno mnie finansowo odciąży dlatego nie wiem dlaczego nie umiem się cieszyć ? Może radość przyjdzie później... ?)))))
24 czerwca 2016 22:07 / 5 osobom podoba się ten post
pytajka

Michasiu-GRATULACJE!!!-ja też już jestem osobą niepalącą od 5 lat.Jest dużo ciężej w portwelu! Pierwsze 3 lata były trudne ale potem to już z górki:-)Tylko musisz pamiętać o tym,że jesteś niepaląca-koniec kropka.

Jakos daję radę i podziwiam te osoby które dały radę:) mam być jedną z Was, trzymaj kciuki:) pieniązki codziennie odkładam do skarbonki.
24 czerwca 2016 22:19 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Jakos daję radę:zaklopotanie: i podziwiam te osoby które dały radę:) mam być jedną z Was, trzymaj kciuki:) pieniązki codziennie odkładam do skarbonki.

Czytam i myślę ,takie rzeczy się dzieją .
Gratuluję i życzę wytrwania w tym postanowieniu,tylko nie przerzucaj  się na jedzenie ciast ,bo skutki będą widoczne.
Jeszcze raz powodzenia .
24 czerwca 2016 22:55 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Czytam i myślę ,takie rzeczy się dzieją .
Gratuluję i życzę wytrwania w tym postanowieniu,tylko nie przerzucaj  się na jedzenie ciast ,bo skutki będą widoczne.
Jeszcze raz powodzenia .

Dziękuję, staram się nie piec chociaż krążę wokół słodyczy.
25 czerwca 2016 15:15 / 8 osobom podoba się ten post
Ogladamy mecz i kibicujemy na całego Ale nie odmowie sobie przyjemnosci wklajenia fotki z mojego zarośnietego ogrodu. To perukowiec podolski tak mnie pieknie powitał . Dobre i to )
25 czerwca 2016 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
W domciu jest bardzo dobrze
25 czerwca 2016 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

W domciu jest bardzo dobrze :niech zyje:

Mycha
25 czerwca 2016 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

W domciu jest bardzo dobrze :niech zyje:

Myszeńko, niekoniecznie !!!! 
Co mnie podkusiło na remont łazienki , sama nie wiem ? Czy śmiać się z głupoty mojej , że podjęłam decyzje w ostatniej chwili , przecież za trzy tygodnie mam wyjazd !!! Remont całościowy,... to nie wszystko, ...dawno planowałam zamurowanie okienka z kuchni do łazienki, czy odwrotnie  (jak kto woli).
Boziu, rozpasz mne wzięła kiedy zobaczyłam co dzieje się ze ścianą kuchenną. 
25 czerwca 2016 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Myszeńko, niekoniecznie !!!! 
Co mnie podkusiło na remont łazienki , sama nie wiem ? Czy śmiać się z głupoty mojej , że podjęłam decyzje w ostatniej chwili , przecież za trzy tygodnie mam wyjazd !!! Remont całościowy,... to nie wszystko, ...dawno planowałam zamurowanie okienka z kuchni do łazienki, czy odwrotnie  (jak kto woli).
Boziu, rozpasz mne wzięła kiedy zobaczyłam co dzieje się ze ścianą kuchenną. 

Pocierpisz ale potem będzie cudnie i będziesz zadowolona. Fakt, remont jest wkurzający ale lepiej go zrobić mieć bałagan  niż być niezadowoloną ze swojej łazienki. Przeżyjesz Ja też muszę coś odświeżyć ale u mnie droga do decyzji trochę trwa. Pewnie na wariata lepiej wychodzi. Czekam, kiedy mi odbije
25 czerwca 2016 21:50 / 6 osobom podoba się ten post
leni

Mycha:niech zyje::niech zyje:

Zajrzałam do was co słychać. Jeszcze jakieś 2 tygodnie i do roboty trzeba będzie jechać. Wrócę do dziadka. Warunki tam siermiężne ale jaki spokój !!! No i to zadupie  dobrze na mnie działa. Odpoczywam. Zobaczymy co zastanę po powrocie.
25 czerwca 2016 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pocierpisz ale potem będzie cudnie i będziesz zadowolona. Fakt, remont jest wkurzający ale lepiej go zrobić mieć bałagan  niż być niezadowoloną ze swojej łazienki. Przeżyjesz :-) Ja też muszę coś odświeżyć ale u mnie droga do decyzji trochę trwa. Pewnie na wariata lepiej wychodzi. Czekam, kiedy mi odbije :lol2:

Mam taką nadzieję, że będzie oki....to łazienka mojej mamuśki
Na dzisiaj koniec , ale odgladaliśmy mecz
26 czerwca 2016 09:46 / 1 osobie podoba się ten post
W południe to zabraknie dzisiaj skali na termometrze