W domu # 7

28 czerwca 2016 08:26 / 7 osobom podoba się ten post
No pewnie, doprowadzisz go do q..cy i wreszcie wrzaśnie - a jedź już w cholerę do tych sióstr !!! Będę miał spokój
29 czerwca 2016 07:29 / 8 osobom podoba się ten post
Jeszcze w domu, ale zaraz "na wyjeździe", "plan" na te dwa tygodnie nie do końca wykonany, ale cóż.....nie dało się inaczej Przynajmniej teraz cześciej do Was będę zaglądać :pomponiara:
29 czerwca 2016 23:20 / 10 osobom podoba się ten post
Ja w domku, ale nie odpuszczam forum, choć na chwilkę wpadnę polatam po postach ijest mi lepiej , Dzisiaj jestem u wnuków i teraz dopiero złapałam chwilkę:) Jutro fryzjer, paznokcie , kopytka i wieczorem mecz, buziaczki dla Wszystkich :)
30 czerwca 2016 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
A domu było tak:
30 czerwca 2016 09:47 / 1 osobie podoba się ten post
Od 16tego lipca jestem w Sinsheim, meldować się jak coś ;)
30 czerwca 2016 12:24

Regulamin! Moderator

30 czerwca 2016 12:41
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Regulamin! Moderator

nie ja nie znam i nei slyszalam aod kiedy szukasz inajaki czas
30 czerwca 2016 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Regulamin! Moderator

Moja siostra z nim była kilka razy.Teraz ma pana z Niemiec i już do opieki nie jeżdzi.
Firma ok.Chyba tak jak większość.Źadnych przypałów nie było.Wiëcej szczegółów nie znam.
30 czerwca 2016 13:18
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Regulamin! Moderator

No przepraszam- ale nie wiedzialam jak i gdzie zapytac.
01 lipca 2016 09:36
Właśnie szukam informacji na temat przewoźników.Przez swoje zad..pie-jestem skazana na busa! Patrzyłam na samolot-godziny "takie se"i do tego jeszcze musiałabym jechać dwoma pociągami.Chociaż teraz w okresie wakacyjnym mogę ruszyć pociągiem z Wrocka-tylko z 1 przesiadką.No niestety nie ma podanej ceny.Muszę to przemyśleć,bo mam jeszcze trochę czasu.
01 lipca 2016 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Witamy,witamy i serdecznie pozdrawiamy ;););)
01 lipca 2016 15:51 / 2 osobom podoba się ten post
Z lękiem patrzę na prognozy pogody,w niedzielę ma byc deszcz i tylko 19 stopni,nasz spływ kajakowy stoi pod znakiem zapytania
01 lipca 2016 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Z lękiem patrzę na prognozy pogody,w niedzielę ma byc deszcz i tylko 19 stopni,nasz spływ kajakowy stoi pod znakiem zapytania

Te prognozy to jak wrozenie z fusow. Pogoda zmienia sie jak w kalejdoskopie i nie mozna za nia nadazyc... Ja bede trzymala kciuki,zeby wam sie spyw udal! Zebyscie mieli super pogode i juz! A chmurom w te dni mowimy stanowcze - won 
01 lipca 2016 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Z lękiem patrzę na prognozy pogody,w niedzielę ma byc deszcz i tylko 19 stopni,nasz spływ kajakowy stoi pod znakiem zapytania

Olej prognozy.
Ja dziś wyjeżdżałam rowerem w towarzystwie czarnych chmur, ale tak już tęskniłam, że miałam wewnętrzną zgodę na "miss mokrego podkoszulka". Przejechałam swoje 32 km, ani kropla nie spadła, chmury sie rozwiały i jestem przeszczęśliwa, że nie zrezygnowałam.
Na wyjeździe nie ma, że pojadę "później". Czas wony nas ogranicza. I bardzo dobrze. Dzisiejszą wycieczkę rowerową uważam za udaną.
Tobie życzę dobrej pogody ... ducha. Dobrej zabawy. Nie daj jej sobie zepsuć byle wodą z nieba.
01 lipca 2016 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
No właśnie,rower...Na wyjeździe mam dwie godziny wolnego ,cale dwie jeżdżę,w domu miałabym i pięć ,i prawie nie jeżdżę
Nadmiar wolnego czasu rozleniwia i nie działa korzystnie na sylwetkę
Powiem wam że już mnie ciągnie do D,tylko nie mówcie,wiecie komu