Wypieki #2

05 lipca 2016 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Babka z cynamonem i jablkami! Zgadnijcie kto to upiekl?Dla ulatwienia dodam,ze to nie ja :-)

Ułatwienie jak bum cyk cyk! 
05 lipca 2016 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ułatwienie jak bum cyk cyk! 

To zaden bum cyk...chociaz tez twardy czlowiek z niego albo inny owoc 
06 lipca 2016 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

To zaden bum cyk...chociaz tez twardy czlowiek z niego albo inny owoc :lol1:

Syn Pdp??? nie wiem. Ja dzisiaj upiekłam sernik na spodzie z przepisu na wiaderku twarogowym i Mlekovity i upiekłam jabłecznik. Nie potrafię zdjęć wstawić coś znowu pomieszałam, muszę iść po pomoc.
06 lipca 2016 20:52
michasia

Syn Pdp??? nie wiem. Ja dzisiaj upiekłam sernik na spodzie z przepisu na wiaderku twarogowym i Mlekovity i upiekłam jabłecznik. Nie potrafię zdjęć wstawić coś znowu pomieszałam, muszę iść po pomoc.

Michasiu, można już zdjęcia normalnie zamieszczać na forum tak, jak wcześniej. Przed chwilą sprawdziłam.
06 lipca 2016 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Syn Pdp??? nie wiem. Ja dzisiaj upiekłam sernik na spodzie z przepisu na wiaderku twarogowym i Mlekovity i upiekłam jabłecznik. Nie potrafię zdjęć wstawić coś znowu pomieszałam, muszę iść po pomoc.

Nie! Ten czlowiek jest plci zenskiej. Oraz na forum sie tutaj pokazuje. Oraz ma twarda glowe,taka jakby z lupiny  
06 lipca 2016 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
super, dzięki:)
06 lipca 2016 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie! Ten czlowiek jest plci zenskiej. Oraz na forum sie tutaj pokazuje. Oraz ma twarda glowe,taka jakby z lupiny  :lol1:

O boziu, nasza nugatka.Nugatko wybacz ja jestem na forum sporadycznie,ale uwielbiam Twoje posty.
06 lipca 2016 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

O boziu, nasza nugatka.Nugatko wybacz ja jestem na forum sporadycznie,ale uwielbiam Twoje posty.

Wybaczam w nagrodę upieke Ci kiedyś taką samą
06 lipca 2016 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

O boziu, nasza nugatka.Nugatko wybacz ja jestem na forum sporadycznie,ale uwielbiam Twoje posty.

Tak,tak,tak!! Wygralas kawalek babki,nagrode otrzymasz  przy pierwszym,naszym  spotkaniu Nugatka bedzie musiala upiec;)))
06 lipca 2016 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Tak,tak,tak!! Wygralas kawalek babki,nagrode otrzymasz  przy pierwszym,naszym  spotkaniu:-) Nugatka bedzie musiala upiec;)))

Wiesz co, ale już powiedziałam, że całą dostanie i co teraz? Najwyżej powiemy, że sie przejęzyczyłam, OK? 
06 lipca 2016 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Wiesz co, ale już powiedziałam, że całą dostanie i co teraz? Najwyżej powiemy, że sie przejęzyczyłam, OK? :-)

Albo upieczesz dwie 
06 lipca 2016 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Albo upieczesz dwie :lol1:

Niech i tak będzie  
07 lipca 2016 11:19 / 5 osobom podoba się ten post
Przez żoładek do serca:)Sernik z przepisu który był na wiaderku Mlekovity i jabłecznik:)
13 lipca 2016 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
Przepis na nugat :Nugat (łac. nux, fr. noix – orzechy, Francuzi wywodzą nazwę od słów tu nous gâtes – rozpieszczasz nas, co dzieci miały mówić do babci, kiedy robiła im nugat) – rodzaj deseru, składającego się z masy z syropu gotowanego z miodem, wymieszanej z siekanymi orzechami włoskimi lub migdałami oraz pianą ubitą z białek, czasem ... też jest to nugat piszący na OP24 . 
13 lipca 2016 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Przepis na nugat :Nugat (łac. nux, fr. noix – orzechy, Francuzi wywodzą nazwę od słów tu nous gâtes – rozpieszczasz nas, co dzieci miały mówić do babci, kiedy robiła im nugat) – rodzaj deseru, składającego się z masy z syropu gotowanego z miodem, wymieszanej z siekanymi orzechami włoskimi lub migdałami oraz pianą ubitą z białek, czasem ... też jest to nugat piszący :-) na OP24 . 

To musi byc jakaś podróbka  Ten Nugat z OP24, to bez masy, po prostu sam miodzio