Wypieki #2

18 lipca 2016 09:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kogo zmasakrowałaś ? :))))

Nie powiem a juz na pewno  nie w tym wątku.
18 lipca 2016 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie powiem :lol1: :brak wiary: a juz na pewno  nie w tym wątku.

Muf,muf! 
18 lipca 2016 10:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie powiem :lol1: :brak wiary: a juz na pewno  nie w tym wątku.

Już wiem w którym...Po żonie Pdp tylko nożyce zostały... Nieładnie, nieładnie :))).
18 lipca 2016 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

W sumie bardzo proste  i smaczne ciasto. I szybciutko się robi.

Dokładnie ! Byłam zdziwiona, że takie łatwe
Ale młoda to i zdziwiona
18 lipca 2016 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie powiem :lol1: :brak wiary: a juz na pewno  nie w tym wątku.

O Mycho ! Daj znać w którym ! Może się ocknę ! 
18 lipca 2016 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Zawsze byłam erotomanka teoretyczka.:lol2: Co się nagadam to moje.  Bo w praktyce to masakra jakaś.

Tam zaraz masakra:):)Bez przesady:)Maskara to jest jak godzine stoi a pięc minut gra :):)Teorie Myszencjo trzeba regularnie/w miarę" przekuwac w praktyke ,hi hi hi.
Rolady z opadających porzeczek wprawdzie nie piekłam,za to biszkopt z brzoskwiniami ,a z porzeczek,co to ich od zeszłego roku cała,bardzo mi potrzebana ,szuflada w zamrazarce była plus te zerwane na świeżo wymodziłam 7 słoików marmoladki porzeczkowej- bez trojbli:):):):)O!I tym sposobem mam wolną szuflade na bułeczki:)Hi hi Nie żebym jakaś pracowita była,ale z tych porzeczek nic innego tylko słoiki.
18 lipca 2016 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
Kurcze jakieś wygłodzone masakry kobiety się z was porobiły Bo ja to samo dobro jestem, cud, miód i malina To tak ku przypomnieniu, gdybyście zapomniały.
Spadam z tego wątku.
18 lipca 2016 15:53 / 8 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj wymodzilam biszkopt z kremem maślano-budyniowym i truskawkami.
23 lipca 2016 17:26 / 5 osobom podoba się ten post
Tort z okazji urodzin mojej Pdp.
23 lipca 2016 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Tort z okazji urodzin mojej Pdp.

Cudeńko:)Szwardzwaldzki?
24 lipca 2016 01:04 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Cudeńko:):brawo1:Szwardzwaldzki?:yeah:

Tak, ale mój na urodziny był ładniejszy
24 lipca 2016 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Tylko dziewczyny denerwujeciemusiałam przez te słodkie obrazki lecieć na tanksztele i kupić sobie jeszcze gorące "apfeltasze"
24 lipca 2016 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Tylko dziewczyny denerwujecie:-)musiałam przez te słodkie obrazki lecieć na tanksztele i kupić sobie jeszcze gorące "apfeltasze"

To jeszcze dobrze,ze masz blisko tankstelle? U mnie trzeba sie wypuscic na specjalna wycieczke;)) Nawet piekarni nie mam pod nosem ale za to...mam superancka lodziarnie,ktorej szefowa Polka jest!! 
24 lipca 2016 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

To jeszcze dobrze,ze masz blisko tankstelle? U mnie trzeba sie wypuscic na specjalna wycieczke;)) Nawet piekarni nie mam pod nosem ale za to...mam superancka lodziarnie,ktorej szefowa Polka jest!! :niech zyje:

No nie wiem czy mam dobrze -bo całą dobę jest otwarta i tylko kusi-na poprzednim miejscu schudłam 5 kilo a tutaj chyba dobiorę a za bardzo nie moge bo sobie wczoraj kupiłam spodnie letnie i nie mam prawa utyć-była ogromna przecena  70% a dobra firma.
24 lipca 2016 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

No nie wiem czy mam dobrze -bo całą dobę jest otwarta i tylko kusi-na poprzednim miejscu schudłam 5 kilo a tutaj chyba dobiorę a za bardzo nie moge bo sobie wczoraj kupiłam spodnie letnie i nie mam prawa utyć-była ogromna przecena  70% a dobra firma.

Ne utyjesz! Jedno ciastko raz na kilka dni to nie jest problem;))) Portki beda pasowaly jak ulal!