Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

23 sierpnia 2016 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Łosoś zpiekany w foliiz dod.ziół,pory i czosnku,z masełkiem,Dla mnie mix sałat i pora z jabłkiem plus sos czosnkowy.
Dla POD ziemniaki w mundurkach,sos chrzanowo-śmietankowy i miesz.warzyw na ciepło plus oczywiście łosoś.

Deser;kawa i ciasto z jerzynami w galaretce dla mnie,dla POD ciasto z malinami i bita smietana one lactose.
24 sierpnia 2016 08:51
Dzisiaj mielone , ziemniaki , buraczki na zimo  i ten nieszczęsny budyń . Dzisiaj czekoladowy .
24 sierpnia 2016 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dzisiaj na łatwiznę idę, braterstwa, ziemniaki i buraki
24 sierpnia 2016 12:26
Ja dzisiaj spróbuję zrobić kebab . Przepis mam i składniki chyba wszystkie także .
24 sierpnia 2016 13:17
BaskaS

Ja dzisiaj spróbuję zrobić kebab . Przepis mam i składniki chyba wszystkie także .

Tez sie musze nauczyć , bo kto wie , może  taka umiejętnośc się przydać )))))))))))))) Basiu napisz jak robiłaś . Jadałam dośc chetnie ale tylko w jednym miejscu. Tam był taki kebab , że po zjedzeniu od chuchu mozna było cygaretke odpalić ))))))))))))))))) tak . tak .
24 sierpnia 2016 13:34
mleczkovoll40

Tez sie musze nauczyć , bo kto wie , może  taka umiejętnośc się przydać :-))))))))))))))) Basiu napisz jak robiłaś . Jadałam dośc chetnie ale tylko w jednym miejscu. Tam był taki kebab , że po zjedzeniu od chuchu mozna było cygaretke odpalić :-)))))))))))))))))) tak . tak .

Ja mam bardzo fajny przepis na kebaba z kurczaka. Z baraniny też robiłam. Bardzo dobre :D
24 sierpnia 2016 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
Moja improwizacja na dzien dzisiejszy: watróbka drobiowa ( tutaj sprzedawana z seruszkami) pokrojona na mniejsze kawałki i podsmazona z cebulą. Ogrillowane warzywa pokrojone w kostkę: cukinia, marchewka , papryka, jakaś kalarepka i ziemniaki. Wszystko połączone i dodany zielony groszek.Stosowne przyprawy. Jako sałatka pomidory.
Ale ja jestem dobra kucharka,bardzo mi smakuje, to co zrobię
25 sierpnia 2016 06:40 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj zapiekanka z cukinią na winie co sie nawinie do zapiekanki dodam .
25 sierpnia 2016 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Moja improwizacja na dzien dzisiejszy: watróbka drobiowa ( tutaj sprzedawana z seruszkami) pokrojona na mniejsze kawałki i podsmazona z cebulą. Ogrillowane warzywa pokrojone w kostkę: cukinia, marchewka , papryka, jakaś kalarepka i ziemniaki. Wszystko połączone i dodany zielony groszek.Stosowne przyprawy. Jako sałatka pomidory.
Ale ja jestem dobra kucharka,bardzo mi smakuje, to co zrobię:lol3:

Moja improwizacja na dzień dzisiejszy to : pyzy z mięsem z " Biedronki " ! Niech się ten obok cieszy , że w ogóle coś do garnka wrzucę , bo najchętniej to bym chwyciła za telefon i zamówiła jakąś " chińszczyznę " albo inną pizzę ....fuj , co za nazwa 
25 sierpnia 2016 07:32 / 1 osobie podoba się ten post
Śledziki w śmietanie z dodatkami, ziemniaki.
25 sierpnia 2016 07:33
MartynaM

Ja mam bardzo fajny przepis na kebaba z kurczaka. Z baraniny też robiłam. Bardzo dobre :D

Martynko napisz na ten z kurczaka. Dziękuje:)
25 sierpnia 2016 08:47 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Martynko napisz na ten z kurczaka. Dziękuje:)

Kochana nie ma sprawy ale musze do domu wrócić 
25 sierpnia 2016 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj nie gotuję dzisiaj odgrzewam
Wczoraj znudzona zupkami zrobiłam karczek z cebulką. Noż dziadek się dorwał do mięcha i cebulki, mlaskał, ciapciał itp. Jakoś mu nie przeszkadzało, że to nie jest płynne. Pytam się go czy w następnym tygodniu też takie chce - no pewnie że tak !! Sam sobie zafundował zupki miksowane, twierdzi że nie potrafi gryźć. A tu proszę jaki zdolny .....
25 sierpnia 2016 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Frytki , kotlet mielony i sałatka z pomidorów i cebuli .
25 sierpnia 2016 12:59
Naleśniki z marmoladą ...)))