Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

28 sierpnia 2016 13:05
Kotlety z piersi kurczaka (sznycle raczej, bo to ulubiony obiad niedzielny Pdp) + puree z ziemniaków z zieleninką + sałata z pomidorami i szczypiorem.
28 sierpnia 2016 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Frytki , udka z kurczaka i sałata.
28 sierpnia 2016 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
Ja szybki obiad dzisiaj zrobiłam . Filet z kurczaka panierowany w płatkch migdałowych  - ziemniaczki z masełkiem i koperkiem - mizeria z ogórka własnej hodowli     (  zdrowy) - galaretka wczoraj przygotowana ( wisniowa) z bitą smietana.
28 sierpnia 2016 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Humus.... z cieciorki...........i budyń czekoladowy z kaszy jaglanej......

Wczoraj makaron z krewetkami , pieczarkami i serem......
28 sierpnia 2016 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj były szaszłyki z krewetek. Kasza bulgur. Sałata maslowa. 
Kompot truskawkowo-rabarbarowy.
29 sierpnia 2016 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zrobię kurczaki z piekarnika , ziemniaki gotowane i sałatkę z serkiem feta .
29 sierpnia 2016 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj pogoda odpowiednia na rybę . A  więc kabeljau panierowany , ziemniaczki z wody , sałatka ze swoich pomidorków koktajlowych  dorzucę troche mozzarelli i szczypiorku.  Odrobina wina tez nie zaszkodzi . Tak pdp lubi Rybki zrobie troche więcej to bedzie na kolacje z sosem pomidorowym i cebulką.
29 sierpnia 2016 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj robię paluszki rybne.
29 sierpnia 2016 11:28 / 2 osobom podoba się ten post
Filet  z kurczaka w sosie warzywnym ("na winie": cukinia, papryka, pieczarki, cebulka, pomidor) + makaron dla Pdp + sałata zielona.
Ja nie mam apetytu
Maślankę sobie wypiję
29 sierpnia 2016 12:06 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Dzisiaj były szaszłyki z krewetek. Kasza bulgur. Sałata maslowa. 
Kompot truskawkowo-rabarbarowy.

Pyszotka...Uwielbiam krewetki i w ogóle owoce morza
29 sierpnia 2016 13:44 / 4 osobom podoba się ten post
Kotlet Dewolay z masłem ziołowym i świeżym koperkiem,ryz i surówka z pora.
29 sierpnia 2016 15:47
Uncle Bens z kurczakiem i ryżem .
29 sierpnia 2016 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
margarita13

Pyszotka...Uwielbiam krewetki i w ogóle owoce morza:-)

Krewetki, homary, kraby i langusty. Pozostałe skorupiaki, oraz mięczaki nie przypadły mi do gustu. Właściwie w mojej ocenie nie posiadają żadnego smakuWyłączam słodkowodne, jakieś tam pangi-a fe, łososie hodowlane-paskudztwa tego typu, bo to pływające tablice Mendelejewa.Ale polskie pstrągi i karpiki-to i owszem, jadam też.
 
 
29 sierpnia 2016 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Dzisiaj pogoda odpowiednia na rybę . A  więc kabeljau panierowany , ziemniaczki z wody , sałatka ze swoich pomidorków koktajlowych  dorzucę troche mozzarelli i szczypiorku.  Odrobina wina tez nie zaszkodzi . Tak pdp lubi :-) Rybki zrobie troche więcej to bedzie na kolacje z sosem pomidorowym i cebulką.

Ooo, też mi się podoba. Jutro także zrobię kabeljau bez panierki, z rozmarynem. O i sos pomidorowy z cebulą też bedzie. Kupię jutro pomidory. A ziemniaki w koszulkach pogotuę,i dalej zapiekę z maslem i rozmarynem. 
Ha, a tak się głowiłem, co też jutro na ten obiad wymyśleć.
30 sierpnia 2016 06:58
Knorr

Ooo, też mi się podoba. Jutro także zrobię kabeljau bez panierki, z rozmarynem. O i sos pomidorowy z cebulą też bedzie. Kupię jutro pomidory. A ziemniaki w koszulkach pogotuę,i dalej zapiekę z maslem i rozmarynem. 
Ha, a tak się głowiłem, co też jutro na ten obiad wymyśleć.

Nie wierze , że Ty inspiracji szukasz. Twoje obiady to aż sie boję opisów czytać .Rozmaryn mam w ogródku zielnym . Podskocz do mnie , świezy zawsze intensywniejszy.


Dzisiaj quark z ziemniakami tak raz na dwa tygonie nam wypada. Nie wiedzialam , że to jadalne, ale  nawet , nawet. Przypomniałam sobie , że poznańska gzika z pyrami to tez cos podobnego .