Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

25 maja 2016 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
zosia5

To zapraszam do mnie na obiad :) dziś racuchy :) babcia wymyśliła.

ok będę 
25 maja 2016 11:08
Ogórki małosolne na sucho dziewczyny jakiś czas temu był przepis na forum proszę podajcie mój Dziadzio sobie zazyczył pewnie "nowe" zęby chce sprawdzić
25 maja 2016 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

2 Ludzia , ja i Pdp , kapejszen.")

Michasia masz 2 Ludzia ,   weż za miarkę kubek 1/2 l , wyjdzie ok. 60 naleśników .
Przypuszczając, że 1 Ludż wszamie dziennie  2 szt. plaskaczy , to przez 15 dn obiad masz z głowy ! 
S m a c z n e g o !!!
25 maja 2016 11:26
andaluzja55

Ogórki małosolne na sucho dziewczyny jakiś czas temu był przepis na forum proszę podajcie mój Dziadzio sobie zazyczył pewnie "nowe" zęby chce sprawdzić

25 maja 2016 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
Rosołek z wołowiny z laną kluseczką
25 maja 2016 12:03
mzap88

Dzisiaj wolne także sałatka Linsen curry +bagietka czosnkowa
na deserek pyszne ciacho rabarbarowo - truskawowke z kruszonką (home made, rabarbar też z ogrodu)

Ta salatka to kupiona gotowa czy moze sama robisz? Szukam dobrego przepisu ale jeszcze kilka dni bede miala tak cienki internet,ze przegladarka nie wyrabia ;) Moze Ty sama ta salatke? ...Nadzieje mam ;>
25 maja 2016 12:10
fioletowa.mysz

Ta salatka to kupiona gotowa czy moze sama robisz? Szukam dobrego przepisu ale jeszcze kilka dni bede miala tak cienki internet,ze przegladarka nie wyrabia ;) Moze Ty sama ta salatke? ...Nadzieje mam ;>

niestety nie :P
kupuję w Pennym - jest naprawdę extra i nie ma syfów w składzie. Ja tam polecam :)
25 maja 2016 12:22
mzap88

niestety nie :P
kupuję w Pennym - jest naprawdę extra i nie ma syfów w składzie. Ja tam polecam :)

Szkoda. Mowi sie trudno ;) Ale skoro polecasz ta z Penny i syfow nie ma w niej,to kupie na sprobowanie...Najwyzej ciut doprawie po swojemu i gitara. 
25 maja 2016 12:24
fioletowa.mysz

Szkoda. Mowi sie trudno ;) Ale skoro polecasz ta z Penny i syfow nie ma w niej,to kupie na sprobowanie...Najwyzej ciut doprawie po swojemu i gitara. 

Spróbuj i daj znać czy zjadliwa :)
25 maja 2016 12:31 / 1 osobie podoba się ten post
 A pizzce sobie odmoroziłam własnorecznie robioną i wcinam. dzisiaj sama:)
25 maja 2016 12:33
mzap88

Spróbuj i daj znać czy zjadliwa :)

Dam ;) Moze nawet dzisiaj do Penny sie wybiore. 
25 maja 2016 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa pieczarkowa z makaronem i bagietka ziołowa do tego .
Sernik dochodzi w piekarniku .
25 maja 2016 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa pieczarkowa z makaronem i bagietka ziołowa do tego .
Sernik dochodzi w piekarniku .
25 maja 2016 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Ania1977

Zupa pieczarkowa z makaronem i bagietka ziołowa do tego :-).
Sernik dochodzi w piekarniku .

Nie zjedz całego sernika :) zostaw kawałek na nasze spotkanie ;)