Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

25 czerwca 2016 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa , bagietka do tego .
Kawa i lody .
25 czerwca 2016 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ziemniaki z wody z koperkiem,kotlet z karkowki,pieczarki duszone w calosci oraz salata z pomidorem,malinami oraz prazonym sezamem.Woda z cytryna do popicia.Na deser mus z bialej czekolady z mrozonymi wisniami.Zeby nie bylo,ze taka zdolna jestem to mus zostal zakupiony w proszku,do samodzielnego przygotowania za pomoca miksera :-)

Tak czy owak zaszalałaś. Jestem pod wrażeniem Ja już olewam.
25 czerwca 2016 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Tak czy owak zaszalałaś. Jestem pod wrażeniem:-) Ja już olewam.

No wlasnie,ze nie zaszalalam;))) I to jest najlepsze bo ziemniaki to same sie robia,pieczarki w sumie tez,salata to nie praca,najdluzej sie kotleta stuka i panieruje A mus sie miksuje rowno 3 minuty w zimnym mleku...wisnie z zamrazarki wiec nawet myc nie trzeba. Takie sie menu wymysla,zeby sie nie narobic a cos zrobic 
25 czerwca 2016 19:44 / 6 osobom podoba się ten post
Wreszcie mam komfort gotowania. Wszystko co upitraszę dziadkowi smakuje, nie wybrzedza, nie marudzi, a wręcz przeciwnie. Zauważyłam też, żę w ciągu tego czasu co tu jestem coraz więcej je. Dardzo dobrze, bo powinien trochę przybrać na wadze, jest mocno wychudzony.

Dzisiaj ugotowałam kopytka, sos pieczarkowo-warzywny, ogórki ze słoika.
26 czerwca 2016 07:20 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzis golonka,ziemniaki,marchewka zasmarzana sos pomidorowy,kompot wisniowy,i budyn Wszysato na zyczenie
26 czerwca 2016 08:04
A ja nie będę "drażnić lwa"co na dzisiejszy obiad zjem. COŚ pysznego-tadam
26 czerwca 2016 08:34 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsze leczo z tortellini mięsnym czyli zero roboty:)
26 czerwca 2016 08:35 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie filet z indyka w panierce, ziemniaczki i salatherzen. 
26 czerwca 2016 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Pieczen wieprzowa w sosie winno-serowym. Ziemniaki pieczone. Salata z orzechami wloskimi oraz awokado.Na popitke woda mineralna z cytrusami oraz listkami miety(pigula z pfliegedienst przywlekla mi swieza z wlasnego ogrodka;)) Na deser zwykly biszkopt z truskawkami i galaretka. Do oblozenia bita smietana (chyba,ze ktos nie ma ochoty,np.ja)Oraz kawa. ufff....Kolejny dzien obzarstwa ;)
26 czerwca 2016 11:11 / 6 osobom podoba się ten post
Udka z kurczaka na ziemniakach, pieczone w piekarniku, surówka z białej kapusty z koperkiem i jogurtem.
26 czerwca 2016 11:25 / 4 osobom podoba się ten post
A czy ktoś zna przepis jak zrobić rosół na zimno :)))
Zlałem godzinę temu skrzydełka zimną wodą,
ale jakoś nic nie chce się zrobić :))
Chyba jednak trzeba będzie gaz podpalić
26 czerwca 2016 11:34
Podpalaj,bo na tym rosole zrobimy pomidorową? Śmietana i koncentrat pomidorowy,proszę sprawdzić czy masz w lodówce bo ja nie mam.I żadnego drugiego dania dzisiaj,ok?
26 czerwca 2016 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
Gulasz ,makaron,sałata,budyń z owocami.
26 czerwca 2016 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Wy w domu jesteście czy u PDP? Ja tutaj już przestałam nawet marzyć o tym o czym Wy piszecie. I nie narzekam - jest mi tu naprawdę bardzo dobrze z wyjątkiem miejsca, które kuchnią się zwie.
26 czerwca 2016 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
Radzik

Wy w domu jesteście czy u PDP? Ja tutaj już przestałam nawet marzyć o tym o czym Wy piszecie. I nie narzekam - jest mi tu naprawdę bardzo dobrze z wyjątkiem miejsca, które kuchnią się zwie.

Tak jestem u pdp niektory lubia zjesc dobrze ,a niektorzy nie cos za cos