Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

27 czerwca 2016 12:51 / 8 osobom podoba się ten post
Placki kartoflane z mlodych ziemniakow!! Do tego maslanka z koperkiem,szczypiorkiem oraz startym ogorkiem. Na deser wczorajszy biszkopt z truskawkami plus bita smietana i kawa do tego,zwykla...czarna,gorzka i goraca. Taka prosto z piekla
27 czerwca 2016 12:59 / 4 osobom podoba się ten post
ziemniaczki smazone z jajem posadzonym na patelni:)
27 czerwca 2016 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa myszo-wpraszam się do Ciebie na obiad!!!U mnie pierogi z jagodami-kupione ale pychotka.
magdalena-do Ciebie wpadnę wieczorem na te smażone ziemniaczki
27 czerwca 2016 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też przyjadę na te placki ziemniaczane z młodych ziemniaków:) zrób więcej może jeszcze ktoś się wprosić;););)
27 czerwca 2016 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
Zapraszam.Wystarczy,nieprawdopodobna ilosc naprodukowalam Bo ja pozniej caly dzien podjadam takie zimne;)
27 czerwca 2016 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Filet z kurczaka w panierce,pieczarka smażona,ziemniaki,surówka/sałata lodowa,rzodkiewka,jabłko,koperek/
27 czerwca 2016 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Placki kartoflane z mlodych ziemniakow!! Do tego maslanka z koperkiem,szczypiorkiem oraz startym ogorkiem. Na deser wczorajszy biszkopt z truskawkami plus bita smietana i kawa do tego,zwykla...czarna,gorzka i goraca. Taka prosto z piekla :-)

Ja tutaj oduczyłam się placuszki robić bo pdp ma rzadką jazdę? Jak mnie czasem skusi to robie taka odchudzoną wersję do piekarnika: ziemniaczki, jakieś tam warzywka potarte i do srodka niewiele tłuszczu i zapiekam aż sa zdatne do jedzenia 

27 czerwca 2016 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja tutaj oduczyłam się placuszki robić bo pdp ma rzadką jazdę? Jak mnie czasem skusi to robie taka odchudzoną wersję do piekarnika: ziemniaczki, jakieś tam warzywka potarte i do srodka niewiele tłuszczu i zapiekam aż sa zdatne do jedzenia :gotowanie:

Ladne! Marchewke widze,a to zielone to co to? Powiedz,moze tez sie skusze i zrobie kiedys;))))
27 czerwca 2016 15:15 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ladne! Marchewke widze,a to zielone to co to? Powiedz,moze tez sie skusze i zrobie kiedys;))))

A te zielone to mieszanka 6 ziół. Kupuje mrożone w Aldi. Czasem mi sie tam uda też koperek wykopać na sos koperkowy. 
27 czerwca 2016 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

A te zielone to mieszanka 6 ziół. Kupuje mrożone w Aldi. Czasem mi sie tam uda też koperek wykopać na sos koperkowy.:-) 

Aaaaa, taka z Ciebie Cwaniarka,6 ziol mowisz  Musze wyprobowac Twoj pomysl,podoba mi sie ;))) Dzieki za inspiracje;))
27 czerwca 2016 15:47 / 6 osobom podoba się ten post
 
 
Remont łazienki ciąg dalszy, więc zamówiłam gotowiec :
żeberka pieczone z cebulką i papryką + buraczki zasmażane + ziemniaki z wody + 4 tyskie klasyczne ))))))
27 czerwca 2016 15:49 / 5 osobom podoba się ten post
Krupnik i racuszki z jabłkami.
28 czerwca 2016 12:03 / 6 osobom podoba się ten post

Dzis Kuchnia serwuje botwinke z polskich burakow :) 
28 czerwca 2016 12:14 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48


Dzis Kuchnia serwuje botwinke z polskich burakow :) 

hahha , czerwona!!!! Babcia w tamtym tygodniu powiedziala, ze nie je , bo czerwone. Plastelina niebieska berdziej jej wczesniej smakowala. Dzis upieklam placki ziemniaczane , do tego schabowy i surowka no i jedzenie tego przez babcie zajelo prawie godzine. Cigle nadawala co jest zimne a co cieple az na koniec wszystko bylo zimne i nie nadawalo sie do jedzenia:(
28 czerwca 2016 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
Placki z jabłkami,smietanką i cukrem