Na wyjeździe #33

04 maja 2016 13:06
Proszę kontynuować tutaj.
04 maja 2016 14:01 / 10 osobom podoba się ten post
A ja się dziś zobaczę z naszą Lileczką:)I bardzo się z tego cieszę:)Trochę mniej z tego ,ze kawała świata muszę po nią iść bo się jeszcze zgubi na moim zadupiu pod lasem:):):)Może też przed wyjazdem uda się jeszcze z Magdaleną raz spotkać-zobaczymy.Jak jeszcze ktoś jest w Bielefeld to macie ostatnia szansę na spotkanie:):):)Hi hi hi
04 maja 2016 14:44 / 15 osobom podoba się ten post
Dzis wyjezdzam z tej rodziny jak fajnie jak ja się ciesze to się w glowie nie miesci cos pięknego Pan Bog mnie wysluchal bardzo wam dziekuje ze mi pomogliście tu przetrwać bo to dzięki Wam jesteście kochanie ide ogarnąć i po buleczki i o 19.30 z tad wyjezdzam a o 21.15 mam simbada.
04 maja 2016 15:23 / 3 osobom podoba się ten post
Katarzyna89

Dzis wyjezdzam z tej rodziny jak fajnie jak ja się ciesze to się w glowie nie miesci cos pięknego Pan Bog mnie wysluchal bardzo wam dziekuje ze mi pomogliście tu przetrwać bo to dzięki Wam jesteście kochanie ide ogarnąć i po buleczki i o 19.30 z tad wyjezdzam a o 21.15 mam simbada.:aniolki::-)

szerokości:)
04 maja 2016 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Katarzyna89

Dzis wyjezdzam z tej rodziny jak fajnie jak ja się ciesze to się w glowie nie miesci cos pięknego Pan Bog mnie wysluchal bardzo wam dziekuje ze mi pomogliście tu przetrwać bo to dzięki Wam jesteście kochanie ide ogarnąć i po buleczki i o 19.30 z tad wyjezdzam a o 21.15 mam simbada.:aniolki::-)

Spokojnej podróży!
04 maja 2016 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Katarzyna89

Dzis wyjezdzam z tej rodziny jak fajnie jak ja się ciesze to się w glowie nie miesci cos pięknego Pan Bog mnie wysluchal bardzo wam dziekuje ze mi pomogliście tu przetrwać bo to dzięki Wam jesteście kochanie ide ogarnąć i po buleczki i o 19.30 z tad wyjezdzam a o 21.15 mam simbada.:aniolki::-)

Szerokości.
04 maja 2016 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Najlepszego......zapomnij szybko i wracaj......
04 maja 2016 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Najlepszego......zapomnij szybko i wracaj......:aniolki:

Ja wracam kochana za 3 tygodnie z powrotem juz mam oferte i tez podopieczna mieszka z  corka ale bede z nia rozmawiala telefonicznie przed wyjazdem kazdy czlowiek jest inny wiec moze  bedzie dobrze najpierw rozmowa a potem wyjazd zaluje ze tutaj tego nie zrobilam zaluje
04 maja 2016 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Sprawdz wszystko 10 razy........dmuchaj na zimne.......
04 maja 2016 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
Katarzyna89: szerokiej drogi i pamiętaj , że po nocy zawsze przychodzi dzień :...
04 maja 2016 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Katarzyna89

Ja wracam kochana za 3 tygodnie z powrotem juz mam oferte i tez podopieczna mieszka z  corka ale bede z nia rozmawiala telefonicznie przed wyjazdem kazdy czlowiek jest inny wiec moze  bedzie dobrze najpierw rozmowa a potem wyjazd zaluje ze tutaj tego nie zrobilam zaluje

Kasiu uwazaj z rodzina ja nie przyjmuje juz oefrt osobiscie nie lubie kazdy szuka obslugi jka nie mniejszej to wiekszej uwazaj przemysl temat ,szerokosci zycze i wracaj do nas kochana 
04 maja 2016 17:38
Ania1977

Katarzyna89: szerokiej drogi i pamiętaj , że po nocy zawsze przychodzi dzień :aniolki::...

A po trzecim wezwaniu komornik.Pomyslnosci...
04 maja 2016 17:54
Dorka

Kasiu uwazaj z rodzina ja nie przyjmuje juz oefrt osobiscie nie lubie kazdy szuka obslugi jka nie mniejszej to wiekszej uwazaj przemysl temat ,szerokosci zycze i wracaj do nas kochana :spacer z psem:

wroce wroce do was z cala przyjemnoscia tylko wiesz kochana mi sie tak pierwszy raz zdarzylo nie udana rodzina jak tak teraz mysle popijajac kawke to bylam w takiej niewoli ze jakbym w wiezieniu siedziala mam dziwne uczucie
04 maja 2016 17:55
Babka

Sprawdz wszystko 10 razy........dmuchaj na zimne.......:yeah:

tak tak teraz  bede bardziej ostrozniejsza
04 maja 2016 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
Katarzyna89

wroce wroce do was z cala przyjemnoscia tylko wiesz kochana mi sie tak pierwszy raz zdarzylo nie udana rodzina jak tak teraz mysle popijajac kawke to bylam w takiej niewoli ze jakbym w wiezieniu siedziala mam dziwne uczucie

Kaśiu, ja też tak trafiłam i dwie moje Koleżanki w tym samym czasie.
Odpoczywam teraz psychicznie, fizycznie również. Babka dzien przed, oraz w dzien wyjazdu przeprośiła mnie, zrozumiała.
Była smutna, miała łzy w oczach, mówiła, że szkoda bardzo, że jadę do domu. aBo jestem dobra Opiekunka.
Teraz zrozumiała dopiero? Córka też miała łzy w oczach, ale nie wiem z jakiego powodu, możliwe ,że też jej było smutno.
Nie wiem, nie pytałam. A mnie pozostał uraz!