Na wyjeździe #35

30 listopada 2016 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Witam mile kolezanki i koledzy;) czy znacie ta strone? Podpieta tuz pod Opiekunkami24. Nie wiem czy wolno mi wkleic link, jakby co to prosze Elfinke o usuniecie:)
http://pl.indeed.com/Praca-Opiekunki-24-Niemcy

To jest agregator ofert pracy, który pobiera ogłoszenia z innych serwisów.

Niezly pomysl;)
30 listopada 2016 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Dla mnie to też jest dziwne. Ja już miałam dziadka ogarniętego na nockę i sama siedziałam u siebie w piżamie. Jednak dobrze, że wogóle dotarł. W sumie bardzo sympatyczny człowiek i jakiś taki zakręcony. Rozgadał się ze mną, że nawet poprosił mnie, aby mu jakieś leki w Polsce zalatwiła (bo tylko u nas one są ... hihi). Oczywiście nie odmówiłam, bo nie chciałam rozmawiać przy PDP o tym, że już tu nie wrócę, a potem doktorowi też już nie tłumaczyłam się.

O, nieładnie. To grzech. Będziesz się miała z czego spowiadać. 
30 listopada 2016 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Ty tez spozywasz te cuksy ? Pobudzają ?:yo:

Nie. W necie dla Ciebie znalazłem ))
30 listopada 2016 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

O, nieładnie. To grzech. Będziesz się miała z czego spowiadać. 

:pomponiara:
30 listopada 2016 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

:-):pomponiara:

Bym Tobie rozgrzeszenia nie dał ))
Albo pokutę taką, że hej.
30 listopada 2016 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Wykończy mnie moja głupota :sciana:. Tutaj jest bardzo zimno, a ja nie wzięłam zbyt ciepłych ubrań. Wczoraj byłam w Rossmanie i chciałam sobie kupić ciepłe rajstopy. Oczywiście wybór był duży. Wzięłam jedne do ręki i czytam : "Wyprodukowano w Syberii". Oj, to myślę sobie, te muszą być ciepłe. I kupiłam ...
Dzisiaj zakładam, czytam jeszcze raz.... : " Wyprodukowano w Serbii" . :sciana:

, Annika padlam
30 listopada 2016 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Wykończy mnie moja głupota :sciana:. Tutaj jest bardzo zimno, a ja nie wzięłam zbyt ciepłych ubrań. Wczoraj byłam w Rossmanie i chciałam sobie kupić ciepłe rajstopy. Oczywiście wybór był duży. Wzięłam jedne do ręki i czytam : "Wyprodukowano w Syberii". Oj, to myślę sobie, te muszą być ciepłe. I kupiłam ...
Dzisiaj zakładam, czytam jeszcze raz.... : " Wyprodukowano w Serbii" . :sciana:

, Annika padlam, ale cieple chociaz?
30 listopada 2016 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Niezly pomysl;)

To chyba służy do pozycjonowania? 
30 listopada 2016 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
anula2

:lol1:, Annika padlam:lol1:, ale cieple chociaz?

Cieplutkie
30 listopada 2016 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie. W necie dla Ciebie znalazłem :-)))

A ja dzisiaj kupiłam w Penny- cena 59 centów . "Wyciućkałam"  dwie sztuki. Całkiem fajne. Ja , ogólnie nie lubię słodkości
30 listopada 2016 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

To chyba służy do pozycjonowania? :-)

Ledwie zajrzalam a juz zdarzyli mnie namierzyc:)
30 listopada 2016 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
A Tobie to żadna pokuta nie pomoże nawet już. 
Zapnij rozporek pod szyją. I sutanna Ci się wyświechtała. 
Sam chciałeś, to se tera i masz!
30 listopada 2016 21:38 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

A Tobie to żadna pokuta nie pomoże nawet już. 
Zapnij rozporek pod szyją. I sutanna Ci się wyświechtała. 
Sam chciałeś, to se tera i masz!

Jaki napakowany , nieee ? Zupelnie jakby nie on 
30 listopada 2016 21:43 / 10 osobom podoba się ten post
Ja chyba koniecznie potrzebuję dłuższej przerwy . Ten rok był dość intensywny, bo przepracowałam go w jednym miejscu i najczęściej miałam ok 2 tygodniową przerwę i potem znowu wracałam na 9-12 tygodni tutaj.
Nigdy nie miałam problemów ze snem. Przeważnie chodziłam spać bardzo późno, przykładałam buzię do poduszki i już za chwilę musiałam otwierać oczy, bo był ranek. I nic mi się nie chciało przyśnić, albo zbyt krótko spałam, aby cokolwiek się przyśniło . Teraz śnią mi się cuda
1 Śniło mi się, że dostałam jakieś bony do wybrania w sklepie na sporą kwotę. Musiał być to ten konkretny sklep, taki na malutkiej wsi, w którym nic nie było, a to co było, to było stare. Jeszcze to nie był sklep samoobsługowy, tylko wszystko musiała podać ekspedientka. Ponieważ kwota była spora, to zablokowałam wszystkim klientom zakupy. Nawet nie wspominam, jakie epitety usłyszałam pod swoim adresem
2 Śniło mi się kolejnej nocy, że uciekałam przez okno i potem tak pobiegłam przed siebie, jak najszybciej mogłam. Biegłam po łąkach, aż dobiegłam do dworca PKP. Goniła mnie nauczycielka z liceum, która uczyła mnie polskiego. I tak biegnę bardzo szybko (w realnym świecie wcale nie biegam, no chyba, że muszę przebiec kilka metrów, jak chcę zdążyć, zanim światła zmienią się na czerwone na przejściu ) i przeskakuję po torach, przelatuję przed nadjeżdżającymi pociągami i tak sobie myślę: "Ale dlaczego ja przed nią uciekam? Przecież ja uwielbiałam język polski w liceum". I obudziłam się
3 Sen z dzisiejszej nocy - Śniło mi się, że układałam wiersze (wczoraj czytałam poezję przed snem). To układanie wierszy tak mnie zmęczyło, że aż się obudziłam przed czasem. W głowie cały czas tkwił mi fragment wiersza, który próbowałam ułożyć: Brzmiał on tak : " Gdy będę już stary i fajkę będę pykał...." No i właśnie ta moja pobudka nie pozwoliła mi tego wiersza dokończyć. Cały dzień mi chodziło to po głowie. I w końcu udało mi się go skończyć: " Gdy będę już stary i fajkę będę pykał, ...... to usiądę w fotelu i nie będę brykał " Ta wersja mi najbardziej odpowiada. Nie wiem dlaczego podmiot w wierszu jest rodzaju męskiego, skoro ja jestem kobietą, ale nie dociekam
Jeszcze 19 dni i wracam do Polski. Może jakoś przeżyję.
30 listopada 2016 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Ledwie zajrzalam a juz zdarzyli mnie namierzyc:)

Ja na Opiekunkowie tego nie widzę? Za słabo sie chyba rozgladam? 

To jest jakaś wyszukiwarka ofert pracy?