W domu #8

27 marca 2017 08:20 / 12 osobom podoba się ten post
Coś mi się w głowie poprzestawiało. Po raz pierwszy nie mam doła z powodu wyjazdu do de.
Uwierzycie w to ? Prawdopodobnie dlatego, że zbyt dużo miałam na głowie w czasie urlopu.
Potrzebuję zmiany otoczenia i przestawienia się na inne tory.
W kwietniu są urodziny mojej Pdp i będzie trochę zamieszania....ale jakoś to zniosę.
27 marca 2017 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Dobry wieczór wszystkim :) Już tydzień jestem w domku ale na powitanie zostałam obdarzona paskudnym przeziebieniem. Prawie cały czas spędziłam w łózku. Motywację do szybkiego wyzdrowienia miałam podwójną bo juz w piatek jadę do córci,która spełniła wreszcie moje i swoje marzenia- w listopadzie zostanę babcią!!!!!

Gratulacje!
30 marca 2017 16:59 / 9 osobom podoba się ten post
Witaski z domowych pieleszy:)Pogoda nie rozpieszcza ,ale zimno nie jest.Podróż miałam wyjątkowo szybką bo o 12 w południe już byłam w domu.Trzy nas tylko jechało więc mało zbierania kierowca miał. W porównaniu do D nad morzem jeszcze nie jest tak zielono.Ale stokrotki już się pokazały:)I boćki już gniazda remontują:)
Spokojnego popołudnia wszystkim:)
30 marca 2017 17:20 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Witaski z domowych pieleszy:)Pogoda nie rozpieszcza ,ale zimno nie jest.Podróż miałam wyjątkowo szybką bo o 12 w południe już byłam w domu.Trzy nas tylko jechało więc mało zbierania kierowca miał. W porównaniu do D nad morzem jeszcze nie jest tak zielono.Ale stokrotki już się pokazały:)I boćki już gniazda remontują:)
Spokojnego popołudnia wszystkim:)

Hej Kasieńko!
Ty nam tu nie zamydlaj oczu zieleniną, boćkami i stokrotkami, tylko mów, jak rosół smakował i czy blaty w kuchni wytarte???
30 marca 2017 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Hej Kasieńko!
Ty nam tu nie zamydlaj oczu zieleniną, boćkami i stokrotkami, tylko mów, jak rosół smakował i czy blaty w kuchni wytarte???:-)

Istne KGB sie Ciebie Misza zrobiło:):):)Wczoraj środa była,Pani Misiowa nie dojechała?:):)Jak z kolejnej szteli będę zjażdżała to czuj sie zaproszony :):):)Sam sprawdzisz poziom wyświecenia blatów:):):):)Co Ci będę żałowała:):):)Pan F. też jest za:):):):)Zabierz Panią Misiową:)
30 marca 2017 17:48
kasia63

Istne KGB sie Ciebie Misza zrobiło:):):)Wczoraj środa była,Pani Misiowa nie dojechała?:):)Jak z kolejnej szteli będę zjażdżała to czuj sie zaproszony :):):)Sam sprawdzisz poziom wyświecenia blatów:):):):)Co Ci będę żałowała:):):)Pan F. też jest za:):):):)Zabierz Panią Misiową:)

Cały czas gdzieś tam na "roponośnych" i "pozapałczanych" terenach???

P.S.
Się miało taką pracę, to nawyki zostały
30 marca 2017 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Cały czas gdzieś tam na "roponośnych" i "pozapałczanych" terenach???

P.S.
Się miało taką pracę, to nawyki zostały:-)

Cały czas:)Fabryki zapałek już dawno nie ma ,ropa naftowa się wypaliłą do cna,ale morze jeszcze nie wyschło:)
30 marca 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Cały czas:)Fabryki zapałek już dawno nie ma ,ropa naftowa się wypaliłą do cna,ale morze jeszcze nie wyschło:)

Rozumiem, że kuchnia /cokolwiek to słowo znaczy / wyglancowana na błysk 
30 marca 2017 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

Rozumiem, że kuchnia /cokolwiek to słowo znaczy:-) / wyglancowana na błysk :upup:

Cokolwiek to słowo znaczy:):):):):):)
01 kwietnia 2017 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
...ja tu gadu,gadu,kliku,kliku a...pieniadze ciążą w kieszeni
...że tak powiem: narcia!/cokolwiek to znaczy/
01 kwietnia 2017 11:03 / 4 osobom podoba się ten post
pytajka

...ja tu gadu,gadu,kliku,kliku a...pieniadze ciążą w kieszeni:-)
...że tak powiem: narcia!/cokolwiek to znaczy/:papa:

Witaj Pytajko:) wczoraj udalam sie do Ffm i okupilam sie, wydalam sporo ojraskow ale warto bylo.
Duzo przecen nawet 70% w Bonicie. Okupic sie musialam, bo po rzuceniu papierosow 7 kg dobralam.
Dzisiaj pedze na basen, pozniej urodziny znajomego, niestety piorun jeden, swietnie gotuje:) a ja od wczoraj na diecie!
06 kwietnia 2017 09:20 / 10 osobom podoba się ten post
Paradoks wolnego- można pospać jak długo się chce, to mnie się chce tylko do 5-tej

Pierwsze dni na"wolności" jak zwykle wypełnione po brzegi.
Wczoraj sprawy papierkowo-urzędowe, lekarz. Dziś bardziej przyjemne.
Zaraz zbieram się do fryzjera, a w nocy- wyjazd Kierunek Praga
06 kwietnia 2017 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Paradoks wolnego- można pospać jak długo się chce, to mnie się chce tylko do 5-tej :-(

Pierwsze dni na"wolności" jak zwykle wypełnione po brzegi.
Wczoraj sprawy papierkowo-urzędowe, lekarz. Dziś bardziej przyjemne.
Zaraz zbieram się do fryzjera, a w nocy- wyjazd :-) Kierunek Praga :-)

Grunt że w domu jesteś.Reszta to dodatki do futra Dobrego urlopu Basiu.
06 kwietnia 2017 09:37 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Paradoks wolnego- można pospać jak długo się chce, to mnie się chce tylko do 5-tej :-(

Pierwsze dni na"wolności" jak zwykle wypełnione po brzegi.
Wczoraj sprawy papierkowo-urzędowe, lekarz. Dziś bardziej przyjemne.
Zaraz zbieram się do fryzjera, a w nocy- wyjazd :-) Kierunek Praga :-)

Basiu....Miłego urlopu i pobytu w malowniczej Pradze......
10 kwietnia 2017 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze te lampy przeglądasz?