Pochwalijki #4

19 maja 2017 14:21 / 8 osobom podoba się ten post
ewita

Chcę się pochwalić,że rozmawiałam przez telefon z naszą Michasią i wszystko już wiem w sprawie liftu.:buziaki1:Super kobieta i super się rozmawiało!!!:oklaski1:

Przyjemność po mojej stronie Krajanko
20 maja 2017 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
Hahaha, bardzo podchwytliwe 
20 maja 2017 09:51 / 6 osobom podoba się ten post
5
20 maja 2017 09:57 / 7 osobom podoba się ten post
Przecież wiem . Moja była w tej grupie wyrywnych , ale na szczęście nie przodowała  W nagrodę nię będzie musiała nosić swoich złotych pierścionków, które znalazłam po dwóch dniach poszukiwań, elegancko zapakowane w papierową serwetkę . Już miałam zwracać sie do Elli Elli, ale dzisiaj Eureka ! - to tak w temacie  
20 maja 2017 12:36 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Przecież wiem :lol3:. Moja była w tej grupie wyrywnych , ale na szczęście nie przodowała :kropla potu: W nagrodę nię będzie musiała nosić swoich złotych pierścionków, które znalazłam po dwóch dniach poszukiwań, elegancko zapakowane w papierową serwetkę . Już miałam zwracać sie do Elli Elli, ale dzisiaj Eureka ! - to tak w temacie :-) 

Paolo tez nie powiedzial czy wszystkie jego podopieczne do domu trafily.
20 maja 2017 13:02 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Paolo tez nie powiedzial czy wszystkie jego podopieczne do domu trafily.

Cztery trafiły ...jedna zwiała . Teraz jej szuka .....może znajdzie . Trzymajmy kciuki .
20 maja 2017 13:07 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cztery trafiły ...jedna zwiała . Teraz jej szuka .....może znajdzie . Trzymajmy kciuki .

Moze zostawila jakis slad zapachowy i da rade.
20 maja 2017 13:10 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Moze zostawila jakis slad zapachowy i da rade.

Noooo.... zostawiła ślad niczym suczka . Paolo pies na baby to zaraz ją odnajdzie ...do końca następnego tygodnia na pewno .
20 maja 2017 13:14 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noooo.... zostawiła ślad niczym suczka . Paolo pies na baby to zaraz ją odnajdzie ...do końca następnego tygodnia na pewno .

Spoko, przecie nie bedziemy mu nocek poza domem liczyc.Swoje latka ma.
20 maja 2017 13:14 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noooo.... zostawiła ślad niczym suczka . Paolo pies na baby to zaraz ją odnajdzie ...do końca następnego tygodnia na pewno .

To z węchem coś nie teges.....dobry pies na baby to w jeden dzień znajdzie....
20 maja 2017 13:15 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

To z węchem coś nie teges.....dobry pies na baby to w jeden dzień znajdzie....:-)

Ale czasem sie pobawi zanim zje.
20 maja 2017 13:23 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

To z węchem coś nie teges.....dobry pies na baby to w jeden dzień znajdzie....:-)

Czy ja wymieniłam jaki to pies ....chyba niee ? ...Bo ten nasz to z gatunku - pies ogrodnika . Ruszyć nie pozwoli , ale węch może miec lichutki .
20 maja 2017 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Czy ja wymieniłam jaki to pies ....chyba niee ? ...Bo ten nasz to z gatunku - pies ogrodnika . Ruszyć nie pozwoli , ale węch może miec lichutki .

Ni pies, ni wydra, ale cos na ksztalt swidra.
20 maja 2017 14:05 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

To z węchem coś nie teges.....dobry pies na baby to w jeden dzień znajdzie....:-)

Ewunia czasem nawet szukać nie musi, same pachają się drzwiami i oknami 
20 maja 2017 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noooo.... zostawiła ślad niczym suczka . Paolo pies na baby to zaraz ją odnajdzie ...do końca następnego tygodnia na pewno .

Suczki cieczkę zostawiają hi hi