Pochwalijki #4

07 maja 2017 15:17 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze chcę się pochwalić, że pogoda piękna, słoneczna, cudowna jest dzisiaj.
Byłam z moim Dziadkiem na spacerze, było super.
07 maja 2017 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jeszcze chcę się pochwalić, że pogoda piękna, słoneczna, cudowna jest dzisiaj.
Byłam z moim Dziadkiem na spacerze, było super.:-)

Byłem z babcią  w kościele. Wysłuchaliśmy ciekawego kazania o pokrętnej drodze życia.
07 maja 2017 21:46 / 9 osobom podoba się ten post
Rambo8

Byłem z babcią  w kościele. Wysłuchaliśmy ciekawego kazania o pokrętnej drodze życia.

Też byłam w kościele ....jako babcia . Stałam na zewnątrz , bo w środku był tłok . Było bardzo zimno .  Kasy bardzo dużo mi poszło .
W następną niedzielę też będę . Kasy też  pójdzie bardzo dużo .....
07 maja 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też byłam w kościele ....jako babcia . Stałam na zewnątrz , bo w środku był tłok . Było bardzo zimno .  Kasy bardzo dużo mi poszło .
W następną niedzielę też będę . Kasy też  pójdzie bardzo dużo .....

I sie pochwalasz, ze kase masz. Co za pycha.
Wracaj do spowiedzi, to lepsza opcja niz ta choroba na de, ktora karze "szporowac"
07 maja 2017 22:21 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

I sie pochwalasz, ze kase masz. Co za pycha.
Wracaj do spowiedzi, to lepsza opcja niz ta choroba na de, ktora karze "szporowac":lol2:

Nie byłam u spowiedzi . Mało grzeszę ....najwyżej trochę w myślach , ale tak w sam raz . Co , że kasę mam ?....Wyraźnie napisałam , że pozbyłam sie kasy i że przyjdzie mi jeszcze raz w następną niedzielę się pozbyć takiej samej ....sprawiedliwie dzielę ....Za dwa tygodnie nie pójdę ....kasa za szybko mi idzie .
07 maja 2017 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie byłam u spowiedzi . Mało grzeszę ....najwyżej trochę w myślach , ale tak w sam raz . Co , że kasę mam ?....Wyraźnie napisałam , że pozbyłam sie kasy i że przyjdzie mi jeszcze raz w następną niedzielę się pozbyć takiej samej ....sprawiedliwie dzielę ....Za dwa tygodnie nie pójdę ....kasa za szybko mi idzie .


Wiem , ze cieszysz sie, ze mozesz dac cos najblizszym. Tak przekornie napisalam. I zlosliwie, bo choroba to nie kara. To nic, odpokutuje.
07 maja 2017 22:47 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

:przytul aniola:
Wiem , ze cieszysz sie, ze mozesz dac cos najblizszym. Tak przekornie napisalam. I zlosliwie, bo choroba to nie kara. To nic, odpokutuje.

Przecież wiem , że przekornie . Rambo napisał , że był z babcią to ja się pochwaliłam , że babcia też była . Nie dopisałam .... było tak bardzo zimno , że kazania nie słyszałam ...
08 maja 2017 07:55 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Prawie mam już nowe zlecenie, czekam na akceptację Rodziny :radosc:

To Ty Liska przejezdzasz ze zlecenia na zlecenie czy jak?bo mi sie wydawalo,że Ty dopiero co przyjechalas,no ale moze sie myle.Trzymam kciuki kochana,napewno Cie zaakceptuja
08 maja 2017 09:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

To Ty Liska przejezdzasz ze zlecenia na zlecenie czy jak?bo mi sie wydawalo,że Ty dopiero co przyjechalas,no ale moze sie myle.Trzymam kciuki kochana,napewno Cie zaakceptuja:przytul aniola:

Jestem Tu na zleceniu od 13-go Marca. w sumie 2 miesiące pracy !
Jadę do domu, odpocznę na ''kozetce''                  jakieś dwa tygodnie   ???    i do pracy.
09 maja 2017 20:54 / 8 osobom podoba się ten post
Muszę się pochwalić,muszę,hi hi hi.Rozmowa z niemieckim koordynatorem,Polakiem.Pan mówi do mnie:"O,Jezu!Pani mówi po niemiecku lepiej ode mnie":):):)Ha ha ha.Wrzuciłam sobie na tę intencję kolejną gwiazdeczkę:)A co se będę żałować:):):):)
09 maja 2017 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Muszę się pochwalić,muszę,hi hi hi.Rozmowa z niemieckim koordynatorem,Polakiem.Pan mówi do mnie:"O,Jezu!Pani mówi po niemiecku lepiej ode mnie":):):)Ha ha ha.Wrzuciłam sobie na tę intencję kolejną gwiazdeczkę:)A co se będę żałować:):):):)

  Wszystko możliwe, że mamy Tego samego Koordynatora
09 maja 2017 23:21 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Muszę się pochwalić,muszę,hi hi hi.Rozmowa z niemieckim koordynatorem,Polakiem.Pan mówi do mnie:"O,Jezu!Pani mówi po niemiecku lepiej ode mnie":):):)Ha ha ha.Wrzuciłam sobie na tę intencję kolejną gwiazdeczkę:)A co se będę żałować:):):):)

Nie badz skromna, jak jest czym to trza sie chwalic. Pacz tam jako moze sama koordynatorem kiedy zostaniesz, kto wie.
10 maja 2017 07:17 / 4 osobom podoba się ten post
Jadę z polskiej agencji,on miał mnie jedynie z języka "przesłuchać":):):):)Tośmy się nawzajem "przesłuchiwali":):):):)
10 maja 2017 07:22 / 6 osobom podoba się ten post
EwaR65

Nie badz skromna, jak jest czym to trza sie chwalic. Pacz tam jako moze sama koordynatorem kiedy zostaniesz, kto wie.

Mam różne pomysły w zanadrzu jak już mi się odechce wyjazdów:)Ale raczej mało związane z Opiekunkowem.Się zobaczy:)Póki co stan konta walutowego podnieca mnie na tyle,że nie czuję się znurzona robotą:):):):)
10 maja 2017 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Mam różne pomysły w zanadrzu jak już mi się odechce wyjazdów:)Ale raczej mało związane z Opiekunkowem.Się zobaczy:)Póki co stan konta walutowego podnieca mnie na tyle,że nie czuję się znurzona robotą:):):):)

Kasiu szczere gratulacje, a Twój profil bardzo ładnie wygląda z tymi czterema gwiazdkami...