Internet w Niemczech

27 września 2015 08:53 / 1 osobie podoba się ten post
betti1964

Pomózcie,nie wiem co kliknęłam-jak wchodzę w Google to wyskakuja mi najpierw niemieckie gry,po lewj stronie mam też niemieckie reklamy,zajmuje to sporo miejsca-jak to usunąć!!!

Toolbar Ci się podpiął, albo inne złośliwe oprogramowanie. Skanuj AdwCleanerem, najpierw musisz go ściągnąć, ten program od tego jest.
http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/.

Albo Malwarebytes , wersja free, tylko skaner  https://www.malwarebytes.org/lp/sem/5/?&sfc=sem-gs_b_ee_en&gclid=CLmV_uXPlsgCFSP4wgod-CUGlA.
To strona producenta, kliknięcie w zielone pole spowoduje przejście do wersji free.

Skuteczna metoda, to te szalejące dzikie pliki wyłapać w menagerze zadań, wyłączyć i dopiero skanować, ale musisz wiedzieć , które to są- najpierw sprobuj powyższych programów, mozna zrobić skan najpierw jednym, potem drugim.

Swoją drogą, to gdzieś Kruszynko wchodziła, że tak sobie kompa zainfekowałaś ;)))).
27 września 2015 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Toolbar Ci się podpiął, albo inne złośliwe oprogramowanie. Skanuj AdwCleanerem, najpierw musisz go ściągnąć, ten program od tego jest.
http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/.

Albo Malwarebytes , wersja free, tylko skaner  https://www.malwarebytes.org/lp/sem/5/?&sfc=sem-gs_b_ee_en&gclid=CLmV_uXPlsgCFSP4wgod-CUGlA.
To strona producenta, kliknięcie w zielone pole spowoduje przejście do wersji free.

Skuteczna metoda, to te szalejące dzikie pliki wyłapać w menagerze zadań, wyłączyć i dopiero skanować, ale musisz wiedzieć , które to są- najpierw sprobuj powyższych programów, mozna zrobić skan najpierw jednym, potem drugim.

Swoją drogą, to gdzieś Kruszynko wchodziła, że tak sobie kompa zainfekowałaś ;)))).

No własnie , czego szuka na zakazanych stronach.
27 września 2015 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

No własnie , czego szuka na zakazanych stronach.:-):-)

Jak widać, infekcję można i wirtualnie załapać :) Świat się kończy ;))).
27 września 2015 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak widać, infekcję można i wirtualnie załapać :) Świat się kończy ;))).

Tak, tylko że  wirtualnie to trzeba sie napracować.
24 listopada 2015 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
Coś Wam powiem i proszę o rade.
Poszłam gotować obiad,odłaczyłam modem a po powrocie(bez modemu) okazało się że mam połączenie z jakimś ''dlink'' i to nawet 3 kreski.Na doładowanym sticku są w porywach 2.
Będzie to działało?
24 listopada 2015 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Coś Wam powiem i proszę o rade.
Poszłam gotować obiad,odłaczyłam modem a po powrocie(bez modemu) okazało się że mam połączenie z jakimś ''dlink'' i to nawet 3 kreski.Na doładowanym sticku są w porywach 2.
Będzie to działało?

Czyli zlapalas jakies wi-fi darmowe.
Moze to z sasiada rutera lub z jakiegos innego miejsca np.szkola,urzad,fabryka czy duzy market
Jak jest sygnal i nie ma ograniczen to bedzie dzialac
24 listopada 2015 12:55
Dziekuję
24 listopada 2015 20:17
agama

Dziekuję :-)

Agama, dziala to serfowanie na sepa???
24 listopada 2015 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Agama, dziala to serfowanie na sepa???:-)

Działa Lepiej niż uczciwie kupione
24 listopada 2015 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
agama

Działa :-) Lepiej niż uczciwie kupione:-)

no widzisz, najpierw zawsze sprawdz czy mozna z kogos bezbolesni pozdzierac;)))
24 listopada 2015 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Działa :-) Lepiej niż uczciwie kupione:-)

Brawo Ty !!!
I taka rada na przyszlosc. Gdzie nie pojedziesz to zanim wlozysz swojego sticka to daj czas lapkowi aby sie wykazal 
24 listopada 2015 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Brawo Ty !!!
I taka rada na przyszlosc. Gdzie nie pojedziesz to zanim wlozysz swojego sticka to daj czas lapkowi aby sie wykazal :-)

kazdemu i wszystkiemu trza dac szanse ORIMKUjeszcze sie dziewucha nie wycwanila
24 listopada 2015 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
leni

kazdemu i wszystkiemu trza dac szanse ORIMKU:-)jeszcze sie dziewucha nie wycwanila

ale ja daje szanse z tym ze moze nie kazdemu a raczej kazdej 
czlowiek sie cale zycie uczy i kazda lekcja nie idzie na marne.Wiec juz teraz bedzie wiedziala co i jak
24 listopada 2015 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Działa :-) Lepiej niż uczciwie kupione:-)

Tylko niczego nie ściagaj, bo się mogą skapnąć i cię od cycka odłączą. Ja mialam przez 3 lata darmowe i czasem sie pokazywala informacja o konflikcie Ip ale sie nie skapli. Miałam dobrze, zasięg był na 4 kreseczki 
24 listopada 2015 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Tylko niczego nie ściagaj, bo się mogą skapnąć i cię od cycka odłączą. Ja mialam przez 3 lata darmowe i czasem sie pokazywala informacja o konflikcie Ip ale sie nie skapli. Miałam dobrze, zasięg był na 4 kreseczki :-)

i jeszcze kopala moga zasadzic:)