Internet w Niemczech

25 listopada 2015 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Orim-zrobie off topa-prawda,cale zycie sie uczymy-ale...
i tak durni umieramy!
Moja Mamcia zawsze tak mawiala/sorry nie mam polskich znakow/
Ja nie mam neta i "tluke" niemiecki.Masakra!
12 grudnia 2015 15:03
Witam was serdecznie, mam pytanie,mam mobilke czy pakiet np rozmów in internetu można juz włączyć w Polsce paręgodzin przed wyjazdem ?czy dopiero w Niemczech?
12 grudnia 2015 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Filmik jest pogladowy i stworzony w celach edukacyjnych

12 grudnia 2015 16:00
pytajka

Orim-zrobie off topa-prawda,cale zycie sie uczymy-ale...
i tak durni umieramy!
Moja Mamcia zawsze tak mawiala/sorry nie mam polskich znakow/
Ja nie mam neta i "tluke" niemiecki.Masakra!

popatrz na link ktory wkleilem
30 grudnia 2015 09:05
Dzień dobry .
Mam wyjechać w "dziewicze" miejsce, gdzie nie ma internetu, w związku z tym mam do was pytanie. Czy ktoś korzysta z karty Mobilka, jeżeli tak, to czy mogę kupić ją i aktywować będąc jeszcze w Polsce.
Weszłam na ich internetową stronę. ale tam każą mi wybrać niemiecki numer telefonu.
I jeszcze jedno pytanie, czy doładowania może robić mi rodzina w PL, kiedy ja będę już w DE.
Wyjaśnijcie mi to łopatologicznie........tak krok po kroku, bo ja laik w te klocki totalny jestem.
07 lutego 2016 15:05
Witam , czytam i wiem ,ze sa na portalu osoby ,ktore maja ogromna wiedze komputerowa .Niestety ja do nich nie naleza dlatego prosze Was o pomoc .OD jakiegos czasu moj laptop nie moze nawiazac polaczenia z serweren DSN - serwer nie odpowiada .Mozna cos zrobic samemu czy raczej nie dam rady ? Jezeli tak prosze o rade w prostych slowach jak nawiazac polaczene ,dziekuje za chec pomocy :)
07 lutego 2016 17:39
MAREK

Witam , czytam i wiem ,ze sa na portalu osoby ,ktore maja ogromna wiedze komputerowa .Niestety ja do nich nie naleza dlatego prosze Was o pomoc .OD jakiegos czasu moj laptop nie moze nawiazac polaczenia z serweren DSN - serwer nie odpowiada .Mozna cos zrobic samemu czy raczej nie dam rady ? Jezeli tak prosze o rade w prostych slowach jak nawiazac polaczene ,dziekuje za chec pomocy :)

Za mało szczegółów podałeś, a trudno zgadywać :). Problemy z tym serwerem  to może być wina dostawcy internetu, bądż samego serwera, nieskonfigurowany router, problemy z kartą sieciową- jest trochę możliwości.
W tym linku masz zagadnienie dość jasno opisane
http://windows7forum.pl/serwer-dns-nie-odpowiada-3467-t
08 lutego 2016 12:14
Dzieki tina40 za odpowiedz ,probowalem wszystkiego na miare swoich mozliwosci ,teraz sproboje wylaczyc antywirusa moze to cos da ,pozdrawiam :)
10 lutego 2016 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
Witam kochaniutkie:))) Wyjezdzam jutro na stele gdzie nie ma internetu:((( Masakra. Mam laptopa. Czy jeśli kupie sticka tu w Polsce to czy mogę kupic w De obojętnie jaka karte, czy to z Aldika czy z Lidla i będę miała internet?? Te sticki sa chyba bez zadnych simlokow (blokady) i nadaja się na wszystkie karty?? Czy jak to działa. Bo ja laik zupełny jestem. Pomozcie mnie sierocie proszę:))) Tego sticka chce tu kupic bo koszty zdecydowanie mniejsze
10 lutego 2016 17:27
syldarka

Witam kochaniutkie:))) Wyjezdzam jutro na stele gdzie nie ma internetu:((( Masakra. Mam laptopa. Czy jeśli kupie sticka tu w Polsce to czy mogę kupic w De obojętnie jaka karte, czy to z Aldika czy z Lidla i będę miała internet?? Te sticki sa chyba bez zadnych simlokow (blokady) i nadaja się na wszystkie karty?? Czy jak to działa. Bo ja laik zupełny jestem. Pomozcie mnie sierocie proszę:))) Tego sticka chce tu kupic bo koszty zdecydowanie mniejsze

10 lutego 2016 17:30
tina 100%

Taki kup. To model huawei E 3131
http://hurtgps.pl/pl_PL/p/Huawei-E3131H-Modem-USB-HSPA-obsluga-kart-microSD-dostepne-od-reki/2889

Tina,czy ten stick pasuje póżniej do każdego operatora tutaj w Niemczech ??
10 lutego 2016 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

Tina,czy ten stick pasuje póżniej do każdego operatora tutaj w Niemczech ??

Powinien działać normalnie- sim locka nie ma i konfigurować też pewnie nie będzie trzeba, ale to już najmniejszy problem.
15 lutego 2016 16:28
tina 100%

Taki kup. To model huawei E 3131
http://hurtgps.pl/pl_PL/p/Huawei-E3131H-Modem-USB-HSPA-obsluga-kart-microSD-dostepne-od-reki/2889

Tina a dlaczego akurat ten? Jestem przed podobnym zakupem. Możecie polecić jakieś sticki, które są naprawdę sprawdzone?
15 lutego 2016 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

Tina a dlaczego akurat ten? Jestem przed podobnym zakupem. Możecie polecić jakieś sticki, które są naprawdę sprawdzone?

W opisie są zawarte techniczne informacje pomagające rozeznać się w tym zagadnieniu.Takie modemy ma PLAY, O2 w NIemczech i Aldi, są popularne i dlatego, że m.in nie mają simlocka- działają :)
Jeżeli chcesz, żebym to dokładniej wyjaśniła, to wieczorem coś napiszę- teraz żem zajęta- praca :)
16 lutego 2016 09:07
tina 100%

W opisie są zawarte techniczne informacje pomagające rozeznać się w tym zagadnieniu.Takie modemy ma PLAY, O2 w NIemczech i Aldi, są popularne i dlatego, że m.in nie mają simlocka- działają :)
Jeżeli chcesz, żebym to dokładniej wyjaśniła, to wieczorem coś napiszę- teraz żem zajęta- praca :)

Dziękuję, rozwinęłaś myśl wystarczająco Zastanawiam się jeszcze nad zakupem i postaram się porównać parametry innych, które są za podobne pieniądze. Ale póki co to ten będzie "pewniak".