Internet w Niemczech

26 listopada 2013 17:31
margaretka82

A ciekawe czy o1,5 tygodnia  wczesniej można załadowac i czy będzie chulało ???
Popróbować czy poczekac ?? 
Hmmm chyba spróbuję :) 
Tak mnie korci te 15 euro ;D:D:D

Już Ci Magdalena odpowiedziała, ja tez myśle, że w odpowiednim dniu konto zostanie  doładowane na nastepne 30 , tak to działa.
26 listopada 2013 17:43
efka66

Już Ci Magdalena odpowiedziała, ja tez myśle, że w odpowiednim dniu konto zostanie  doładowane na nastepne 30 , tak to działa.

tylko trzeba wtedy sprawdzić czy wciąż mamy taryfę 30dniowa bo ona sie raz ustawia sama a raz nie i automatycznie wskakuje na 24godzinna a wtedy zżera nam 2 euro dziennie!!!!!!Ja ładuje jak mam puste konto i ustawiam za kazdym razem.Wole tak:)
27 listopada 2013 14:20
kasia63

Do jutra zeżre ci cale 15euro!!!!Masz nieustawioną taryfę!!!Dlatego sie to okienko w dole ekranu pokazuje,po prawej,co nie?takie male.
To duze okno ALDI TALK MOBILES INETRNET MIT ALDI powinnaś miec na niebiesko.kliknij,otwórz,są 3 oknienka ,na dole masz INNA TARYFA-tzreba tam kliknąć i ustawic wlasciwą.Ale juz chyba to ci sie dzis nie uda ,zeby ustawic na 30 dni na koncie /górne okienko MEINE TARIF/ musi byc 15 euro i naczej nic  ztego.I dopoki nie pokaze się w oknoe głownym ,tym z kółkiem,po prawej na dole napis 30TAGE INTERNET FLATRATE  nie wolno klikac na kółko i właczac netu bo zżera całą kasę!!!!!

:(:(:(:( tak kasia ma racje !!!!wlasnie wczoraj zezarlo mi 30eu bo za tyle doladowalam!!!! dzis ani netta nic ! no coz kupilam nastepne doladowanie i zmienilam na tagesflat -troche drogo ale przyanjmniej dobrze dziala! piernicze juz nicnie ruszam jade do konca na tagesflat!
27 listopada 2013 14:27
Z tymi doładowaniami jest naprawdę trochę ceregieli! Ja dzisiaj doładowałam za 15euro i niepotrzebnie od razu włączyłąm (myślałam,że będę miała możliwość wyboru )a tu mi zaraz wyskoczyło,że moja taryfa to 24 godz i jak zadzwoniłąm na infolinię to już nie mogłam zmienić ponieważ automatycznie mi 2 euro pobrało:( Jutro muszę nową kartę kupić i juz od razu ustawić taryfę XL.Masakra!!!
27 listopada 2013 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
katka30

Z tymi doładowaniami jest naprawdę trochę ceregieli! Ja dzisiaj doładowałam za 15euro i niepotrzebnie od razu włączyłąm (myślałam,że będę miała możliwość wyboru )a tu mi zaraz wyskoczyło,że moja taryfa to 24 godz i jak zadzwoniłąm na infolinię to już nie mogłam zmienić ponieważ automatycznie mi 2 euro pobrało:( Jutro muszę nową kartę kupić i juz od razu ustawić taryfę XL.Masakra!!!

A nie mówilam!!!!!Ja juz zaliczyłam wpadki z doladowaniem ,teraz się obchodzę jak z jajkiem kiedy doładowuję:):):)Powolutku,ostrożnie:):):)Szybko ,jak mawiał mój szalony ojciec to się tylko dzieci robi:):):):)
01 grudnia 2013 23:07
Trochę mie koleżaneczki zestresowałyście,informatyk ze mnie marny,ale myślałam że wkładam do swojego polskigo styka karteczkę z doładowaniem i świat jest mój!Czy na polskim styku karta z aldika bedzie hulała?
01 grudnia 2013 23:11
koffi

Trochę mie koleżaneczki zestresowałyście,informatyk ze mnie marny,ale myślałam że wkładam do swojego polskigo styka karteczkę z doładowaniem i świat jest mój!Czy na polskim styku karta z aldika bedzie hulała?

Jak Twój stick jest bez simlocka to powinna:)
01 grudnia 2013 23:33
Kasieńko świat znowu jest ,piękny.Za 4 dni wyjazd a ja ciągle czegoś nie ogarniam.tylko czy ogarnę skomplikowaną rejestrację?
15 grudnia 2013 16:06
Miałam dziś problem z uruchomieniem lapka.
niby się włączał, Windows zaczął sie wczytywać i nagle czarny obraz i koniec
Chciałąm uruchimic w trybie awaryjnym normalnym - nie udało sie
Dopiero jak zastosowałąm system awaryjny z przywróceniem z wybranego prze ze mnie dnia - jakos się udało. Tylko nie wiem na jak długo, aż się boję go wyłączyć wieczorem.
Co ja zrobie bez lapka, a kto mi tu pomoże??
A mam tu być do końca kwietnia.
Dam rade byc tu tak długo , bo miejsce dobre i to był mój wybór, ale bez lapka sprawnego to , az sie boję
15 grudnia 2013 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
wisienka

Miałam dziś problem z uruchomieniem lapka.
niby się włączał, Windows zaczął sie wczytywać i nagle czarny obraz i koniec
Chciałąm uruchimic w trybie awaryjnym normalnym - nie udało sie
Dopiero jak zastosowałąm system awaryjny z przywróceniem z wybranego prze ze mnie dnia - jakos się udało. Tylko nie wiem na jak długo, aż się boję go wyłączyć wieczorem.
Co ja zrobie bez lapka, a kto mi tu pomoże??
A mam tu być do końca kwietnia.
Dam rade byc tu tak długo , bo miejsce dobre i to był mój wybór, ale bez lapka sprawnego to , az sie boję

noo,bez lapka byloby ciezko  do kwietnia,ale napewno nie wysiadzie ci,to byla taka jednorazowa zlosliwosc rzeczy martwych.przyznam sie jednak,ze kiedys moj zrobil mi podobnie i na sama mysl.ze bylabym bez internetu-dostalam czestoskurczu napadowego.powodzonka i spokojnego surfowania.
15 grudnia 2013 16:52
kruszynka1964

noo,bez lapka byloby ciezko  do kwietnia,ale napewno nie wysiadzie ci,to byla taka jednorazowa zlosliwosc rzeczy martwych.przyznam sie jednak,ze kiedys moj zrobil mi podobnie i na sama mysl.ze bylabym bez internetu-dostalam czestoskurczu napadowego.powodzonka i spokojnego surfowania.

mam nadzieje. Swieta przetrwam , ale z netem, i z Wami. Bez Netu nie dam rady, buuuu
15 grudnia 2013 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
nie bucz,i z nami i z netem-napewno!
15 grudnia 2013 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
A mnie takie szczęście spotkało , że dostałam pokój z kompem i netem ! Chyba mocodawcy wiedzieli , że jeszcze się własnego lapka nie dorobiłam , haha..... I mam zajefajnie !!!
15 grudnia 2013 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
nowa70

A mnie takie szczęście spotkało , że dostałam pokój z kompem i netem ! Chyba mocodawcy wiedzieli , że jeszcze się własnego lapka nie dorobiłam , haha..... I mam zajefajnie !!!

to faktycznie , tylko pozazdroscic. :))
 
15 grudnia 2013 17:06
wisienka

to faktycznie , tylko pozazdroscic. :))
 

Ale żeby nie było za słodko , to mam go ustawionego na tak niskim stoliku , że siedzę na podłodze , na kolanach... Inaczej się nie da .  No , dobra , najważniejsze , że jest ! >)