Pochwalijki 5

15 listopada 2023 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No Ty to potrafisz drugiej kobiecie humor zepsuć 😉




17 listopada 2023 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No Ty to potrafisz drugiej kobiecie humor zepsuć 😉

A może chociaż raz chciałam się pochwalić, że mam dobry gust 
18 stycznia 2024 11:14 / 6 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę, że upiekłam babkę 💥🍰☕
18 stycznia 2024 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

A ja się pochwalę, że upiekłam babkę 💥🍰☕

BRAWO TY TRZYMAM KCIUKI ALE JAK JUZ PIECZESZ ZNACZY DZIADEK TWÓJ.CZYLI JEST JAK W DOMU I SIŁY WRÓCIŁY........BRAWO
18 stycznia 2024 13:11 / 4 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę.Robilam ostatnio maliniwą chmurkę i wiecie co? Wyszła mi chmura gradowa.
Chyba mam zły przepis.
18 stycznia 2024 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
Babka

BRAWO TY TRZYMAM KCIUKI ALE JAK JUZ PIECZESZ ZNACZY DZIADEK TWÓJ.CZYLI JEST JAK W DOMU I SIŁY WRÓCIŁY........BRAWO:aniolki:

Akurat dzisiaj mamGute Laune i dlatego upiekłam no i spałam prawie pięć godzin w nocy 💥Ale Senior jest taki sam,bez kija nie podchodź 😂
18 stycznia 2024 15:41 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Akurat dzisiaj mamGute Laune i dlatego upiekłam no i spałam prawie pięć godzin w nocy 💥Ale Senior jest taki sam,bez kija nie podchodź 😂

I tak trzymaj 👍. Te Gute Laune mam na myśli,nie kija 
18 stycznia 2024 15:42 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

A ja się pochwalę.Robilam ostatnio maliniwą chmurkę i wiecie co? Wyszła mi chmura gradowa.:strach na wroble:
Chyba mam zły przepis.

Na pewno wina przepisu,z dobrego zawsze się udaje 
19 stycznia 2024 15:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Na pewno wina przepisu,z dobrego zawsze się udaje :-)

Uff ,ulzyło mi.Bylam pewna że to ja coś tam nie ten tego.Ale malinki były pyszne 
19 stycznia 2024 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A ja się pochwalę, że upiekłam babkę 💥🍰☕

Upiekłaś babkę? Miałaś odsypiać w czasie wolnym! Babka wygląda tak dobrze, że mam ochotę na kawałek koniecznie do kawy. Odpoczywaj Maluda.
19 stycznia 2024 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

A ja się pochwalę.Robilam ostatnio maliniwą chmurkę i wiecie co? Wyszła mi chmura gradowa.:strach na wroble:
Chyba mam zły przepis.

Pochwalam, że próbowałaś. Ja nie potrafię robić takich słodkości. Szczytem moich możliwości jest karpatka robiona z przepisu delekty.
20 stycznia 2024 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A ja się pochwalę, że upiekłam babkę 💥🍰☕

Taka akuratna :) Przy babce nie ma co za dużo kombinowac , aby czegoś nie zepsuć. Wygląda super :)
A ja przedwczoraj z nadprogramowych bananów a było ich aż 8-upiekłam prościutkie ciasto. Riśtig bananowe w smaku. Wystarczyło banany zblendowac, dodac wczesniej do utartych z niewielką iloscią cukru lub erytrolu, jajek. Dodac trochę mąki( w tym pół porcji mąki migdałowej-ciasto jest delikatniejsze i jeszcze smaczniejsze), proszek do pieczenia , stopione masło. Opcjonalnie bakalie. Oczywiście upiec, ale bez przesady :) No i zostało zjedzone w mgnieniu oka. Nie dożyło następnego dnia 
20 stycznia 2024 13:09 / 3 osobom podoba się ten post
Żeby poprawić sobie nastrój i trochę wiosny przynieść do domu-kupiłam kwiatki.Pogoda cudna,przy smażeniu placków słuchałam Szczepanika i Niemena...
20 stycznia 2024 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
Też się pochwalę !!!!!  Ostatnio nie piekę ciast i myślę, że wnet przestanę gotować . Zrobię sobie kuku , bo to lubię . Tak wygląda, że tylko mi oddychanie zostanie . I niech się dzieje co chce , pauzę mam  
21 stycznia 2024 07:26 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Taka akuratna :) Przy babce nie ma co za dużo kombinowac , aby czegoś nie zepsuć. Wygląda super :)
A ja przedwczoraj z nadprogramowych bananów a było ich aż 8-upiekłam prościutkie ciasto. Riśtig bananowe w smaku. Wystarczyło banany zblendowac, dodac wczesniej do utartych z niewielką iloscią cukru lub erytrolu, jajek. Dodac trochę mąki( w tym pół porcji mąki migdałowej-ciasto jest delikatniejsze i jeszcze smaczniejsze), proszek do pieczenia , stopione masło. Opcjonalnie bakalie. Oczywiście upiec, ale bez przesady :) No i zostało zjedzone w mgnieniu oka. Nie dożyło następnego dnia :oczko2:

Proszę o dokładniejszy przepis: ilość łyżek, szklanek lub filiżanek dodantch produktów