Jak minął dzień 10

15 lutego 2021 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
Oj, zaraz koniec pauzy 
Spaceru nie było, bo leje cały czas. Zakitrałam się u siebie i dokończyłam Velvet oglądać, bo wczoraj nowe odcinki znalazłam. Za pół godziny kawa,,spacer po Wohnzimmerze, może trochę łapkami babcia pomachać zechce i do kolacji zleci. Później podzwonimy trochę do mamy, może zaplanujemy "wyjazd do domu" i dzień kolejny minie. A jutro to już w ogóle migusiem, bo tylko do 13-tej i wolne do wieczora. 
15 lutego 2021 15:21 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Styczności z opiekunkami 24h z Rumunii nie miałam, ale te dziewczyny co w Spitexie pracują są bystre, pracowite i na domiar złego ładne :-)

Najgorzej ten domiar pewnie boli 
15 lutego 2021 15:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj, zaraz koniec pauzy :-(
Spaceru nie było, bo leje cały czas. Zakitrałam się u siebie i dokończyłam Velvet oglądać, bo wczoraj nowe odcinki znalazłam. Za pół godziny kawa,,spacer po Wohnzimmerze, może trochę łapkami babcia pomachać zechce i do kolacji zleci. Później podzwonimy trochę do mamy, może zaplanujemy "wyjazd do domu" i dzień kolejny minie. A jutro to już w ogóle migusiem, bo tylko do 13-tej i wolne do wieczora. 

Moja się sama obsłużyła deserem. Jogurt wanilia pokruszylo do niego ciastek, nie tylko do niego bo i na dywan też. i zjadła. Pytałam się czy chce kawy a ona że nie bo i tak spać nie może w nocy. Moja to telemaniak a ja tv nie znoszę ale i tak wszystko słyszę przez ścianę co leci .  
15 lutego 2021 16:14 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Najgorzej ten domiar pewnie boli :oczko1:

Wszystko boli.
Za oknem rejn.
A w sercu pejn,
I do roboty jutro egejn .
15 lutego 2021 18:34 / 4 osobom podoba się ten post
Tutaj też za oknem deszcz i humor nie taki. Jakiś taki blue monday dziś, czy co?
 
15 lutego 2021 18:43 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Tutaj też za oknem deszcz i humor nie taki. Jakiś taki blue monday dziś, czy co?
 

Werska nie kombinuj blu srey dey byl w styczniu cos tu kombinujesz 
15 lutego 2021 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Werska nie kombinuj blu srey dey byl w styczniu:lol2::przytula: cos tu kombinujesz :nie wolno1:

Mogą sobie Lejdis sylwestra w lipcu planować, to kto zabroni Lady Werska (Wersce?), blu sreya daya mieć kiedy chce?
15 lutego 2021 18:56 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mogą sobie Lejdis sylwestra w lipcu planować, to kto zabroni Lady Werska (Wersce?), blu sreya daya mieć kiedy chce?:lol1:

Wiem wiem chce się napić bo jej smutno i nie wie jak to powiedziec
15 lutego 2021 18:59 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Wiem wiem chce się napić bo jej smutno :randka2: i nie wie jak to powiedziec:lol2:

15 lutego 2021 19:01 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

:smiech3::smiech2:

I juz uprzedzę  zaraz Werska napisze"ja nie pije nie polewajcie" ino euro zapodajcie 
P.s juz was Przejrzałam 
15 lutego 2021 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

I juz uprzedzę  zaraz Werska napisze"ja nie pije nie polewajcie":lol3: ino euro zapodajcie :lol1:
P.s juz was Przejrzałam :inspektor::hihi:

No Ty, to normalnie rentgena masz w oku 
Takiego co to nawet na odległość prześwietli
Strach się bać 
15 lutego 2021 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Wiem wiem chce się napić bo jej smutno :randka2: i nie wie jak to powiedziec:lol2:

Peta przez Ciebie połknęłam 
15 lutego 2021 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

I juz uprzedzę  zaraz Werska napisze"ja nie pije nie polewajcie":lol3: ino euro zapodajcie :lol1:
P.s juz was Przejrzałam :inspektor::hihi:

Do 3 razy sztuka  W końcu ręce do góry podniesie 
15 lutego 2021 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
Leze sobie oben w pokoju w łóżku  nagle drzwi sie otwierają  babcia widzi ze ja leżę  a ona pyta czy dla niej tez mam miejsce? 
Nie wie gdzie ma pokoj i lozko  i co ma ze sobą zrobic 
No i sprowadziłam na dół  babcie i drugi raz w bety zapakowałam   
Mowie wam do jutra a teraz  
15 lutego 2021 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Leze sobie oben w pokoju w łóżku  nagle drzwi sie otwierają  babcia widzi ze ja leżę  a ona pyta czy dla niej tez mam miejsce? 
Nie wie gdzie ma pokoj i lozko  i co ma ze sobą zrobic:smutny: 
No i sprowadziłam na dół  babcie i drugi raz w bety zapakowałam :zaskoczenie:  
Mowie wam do jutra a teraz :ogladam tv: 

No Jezu słodki...pogubiła się  Nie latajcie po cmentarzach, spoczywajcie w pokoju 
Dobranoc