Powitajki przy kawie 76

25 kwietnia 2024 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońce ☀️ wychyla się nieśmiało :angel2:
Maluda urlopuj udanie :dobranoc1:
Malgi bezpiecznej podróży i również udanego wypoczynku :flaga Polski::najlepszego2:

Dzięki Dorotko
25 kwietnia 2024 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Szerokiej drogi i spokojnego urlopu z piękną pogodą. :moje_wakacje:

Dziękuję
25 kwietnia 2024 21:27 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Ja dziś dopucowałam mój pokój ze szklanymi ławo-stolikami na błysk:mycie podlogi:, a potem całą łazienkę ze szklaną kabiną prysznicową. Na dole ogarnęłam korytarz i kuchnię, bo salon i toaletę dla gości wczoraj wypucowałam. Jutro tylko sprzątnę lodówkę i wyrzucę resztę śmieci z kwiatami włącznie. A potem to już kierunek Szczecin:ferrari::flaga Polski:

Szklana kabina prysznicowa to teraz popularna rzecz w łazience, ale szklane meble mimo, że wyglądają to przeklenstwo. Mam futurystyczny regał z czarnego szkła i metalu i chyba wyląduje w piwnicy. Nie jest moją pasją latanie bez przerwy z miotełką do kurzu. W domu trzeba się tez wyczilować i pomieszkać. Sama go kupiłam, durna ja 
25 kwietnia 2024 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dobry sposób-autosugestia, niemieckie to be :) Pomału przestaniesz jeść słodycze na  wyjeżdzie :)
A tak z ciekawości, to które Ci tak smakują ? Niemcy mają coś odlotowego w tej kwestii tak jak nasz Wedel np? 

Tina w żaden sposób nie chciałam obrazić naszej polskiej firmy Napisałam niemieckie bo lubię te sprzedawane tu w Niemczech, bardziej smakują niż te sprzedawane w Polsce. Vertelsy, kindery, nutella, marketowe czekolady... za żelkami aż tak nie przepadam ale mąż i moja siostra lubią. Idę się położyć, spokojnej nocy tina i reszta brygady
25 kwietnia 2024 23:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Szklana kabina prysznicowa to teraz popularna rzecz w łazience, ale szklane meble mimo, że wyglądają to przeklenstwo. Mam futurystyczny regał z czarnego szkła i metalu i chyba wyląduje w piwnicy. Nie jest moją pasją latanie bez przerwy z miotełką do kurzu. W domu trzeba się tez wyczilować i pomieszkać. Sama go kupiłam, durna ja :strach na wroble:

Nie mam szklanych mebli ale mieliśmy kiedyś wyciętą szybę na blacie. Wszystko było na niej widać, każdy odcisk palca więc też nie polecam. To to dla cierpliwych i miłośników sprzątania
26 kwietnia 2024 07:04 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w piątek  weekendu początek. Za oknem szaro buro . Może w końcu wyjrzy słońce ☀️ i zrobi się cieplej . 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
26 kwietnia 2024 07:13 / 3 osobom podoba się ten post
26 kwietnia 2024 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć w piąteczek 
26 kwietnia 2024 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
mariat

Cześć w piąteczek :welcome:

u mnie taki piątek że aż miło... bo nie dość że piątek to jeszcze słoneczny!! w polsce ostatnio pogoda jak w przysłowiu.. kwiecień plecień.. zima i lato.. oby już tylko to lato było odczuwalne od teraz 
26 kwietnia 2024 12:21 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊  
Zimno nadal , popaduje i jeszcze wieje 
26 kwietnia 2024 12:39 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

u mnie taki piątek że aż miło... bo nie dość że piątek to jeszcze słoneczny!! w polsce ostatnio pogoda jak w przysłowiu.. kwiecień plecień.. zima i lato.. oby już tylko to lato było odczuwalne od teraz :kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie::oczko:

Prawda  Dobrze, że majówka zapowiada się ładna 
27 kwietnia 2024 06:28 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę.  
Dziś muszę swoje  zrobić a resztę to na lajcie czyli tylko to co muszę koło seniorki..
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
27 kwietnia 2024 07:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dzien doberek wczoraj Pdp stwierdzila ze od konca maja bedzie sobue znowu radzic sama(z lekkim wsparciem pflege). Tak sie koncza tzw.zlecenia gdzie Pdp.jest fit. Ostatni raz wzielam taki przypadek. Droga Dusiu od jutra pisz mnie po prostu ("do pod koniec maja").Pare dni wczesnie przed koncem dam znac od kiedy wypadam z listy.
27 kwietnia 2024 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

Dzien doberek:chaplin: wczoraj Pdp stwierdzila ze od konca maja bedzie sobue znowu radzic sama(z lekkim wsparciem pflege). Tak sie koncza tzw.zlecenia gdzie Pdp.jest fit. Ostatni raz wzielam taki przypadek. Droga Dusiu od jutra pisz mnie po prostu ("do pod koniec maja").Pare dni wczesnie przed koncem dam znac od kiedy wypadam z listy.

Narazie zostawiam bez zmian. Często te fit też nagle potrafią się popsuć zdrowotnie i może być różnie. A po drugie. Pracy nie brakuje. 
27 kwietnia 2024 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Masz racje, tylko to drazni bo czlowiek tu ma swoje plany, a przez takie sytuacje potem je biora. Tu zaznaczylam, ze nie ma co liczyc na moj powrot(nie jestem pilka zonglerska!).